Treść opublikowana przez kuba290.94
-
[520i]Dziwne odgłosy-klekot silnika
Najlepiej podjechać pod kompa i sprawdzić co i jak. Powodów może być dużo począwszy od dwumasy kończywszy na rozrządzie.
-
320d FL potężny brak mocy
Turbo nie zachowuje się dziwnie ? może odma ?
-
E39 i dziwne skrzypienie zawieszenia.
Tuleja pływająca na 100% ;)
-
Złe wskazania wskaznika paliwa bmw e39
Już rozkminiłe to ! :D Gasząc auto załóżmy że masz 30l na wskazówce, a jak odpalasz po nocy wskazówka pokazuje 15l dlatego ponieważ jeśli silnik jest zimny spalanie jest kilkukrotnie większe niż na ciepłym. Komputer myśli że cały czas będziemy jeździć na zimnym i pobiera te 15l, ale z czasem kiedy się rozgrzewa wzrasta paliwo na wskazówce (komputer wtedy dodaje paliwo, bo ociepla się silnik i ma mniejsze co raz mniejsze zapotrzebowanie na paliwo aż do 90st.)
-
Złe wskazania wskaznika paliwa bmw e39
u mnie ta sama bajka, gasze auto, wsakźnik pokazuje 15l. Odpalam 5 godzin później, patrze a tu rezerwa :shock:. Ale jestem spokojny że to normalne i nie tylko ja mam to
-
520d jak wyczyścić podsufitkę, kanapa to katastrofa..
próbowałem to na kanapie z golfa 3, w moim przypadku zaczął się materiał zwijać, zawijać ogólnie brzydko to wygląda. Nie będę próbował żadnych cudów woda z płynem do naczyń, za 150 zł masz pełne czyszczenie wnętrza tapicerka, fotele, podsufitka, uszczelki itp.
-
520d jak wyczyścić podsufitkę, kanapa to katastrofa..
umyłem tym kawałek materiału z plamą. Powiem tak dobrze że nie zalałem tym tapicerke w Beatce ....
-
530d Przekładka z automatu na manual, warto?
To jak z tą skrzynią GM jest ? Lepiej się nie pchać i zostać przy manualu ? Spalanie chyba też większe w automacie :D
-
520d jak wyczyścić podsufitkę, kanapa to katastrofa..
tak samo można powiedzieć że jutro ktoś wjedzie we mnie :) Czysty los......
-
520d jak wyczyścić podsufitkę, kanapa to katastrofa..
Suma sumarum wole oddać do specjalisty który to zrobi profesjonalnie. Przyjdzie wiosna i oddam całe auto do sprzątania, tapicerkę jak i również lakier do odnowy. Nie będę magiczył z jakimiś plakami, nitrami, (masłem ?? :shock: ) Pranie całego środka to wydatek średnio 200 zł więc myślę że to rozsądna cena.A kanapę sobie zszyję u znajomego na miejscu. Pozdrawiam i dzięki za rady :)
-
520d jak wyczyścić podsufitkę, kanapa to katastrofa..
Witam mam pytanko, czy ktoś już czyścił u siebie podsufitkę i fotele. U mnie to wygląda katastrofalnie... Kanapę mam lekko podartą widać że tym autem kiedyś jeździł jakiś burak.. (można ją zszyć, tylko pytanie czy tego nie będzie widać) Macie może jakieś preparaty do czyszczenia lub jakieś rady ?
-
BMW e39 dużo usterek. Wejdź i mi doradź.
Poszukaj na allegro Inpa BMW. Ale ja ogólnie to nie jestem za tym bo to może popalić sterowniki..
-
Silnik stuka tylko na zimnym e39 3.0d
Kurcze najlepiej to rozebrać i sprawdzić rozrząd i wszystko co wokół niego. Spróbuj pobujać silnikiem, i czy słychać coś.
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
Kurde dzięki, auto dałem do mechanika już on robi tuleje pływającą (skrzypi) i powiem mu żeby rozebrał wydech i dostał się do wieloklina i popsikał tym szprejem. Dam znać czy pomogło. Dzięki !
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
dzięki chłopaki dziś zostawiam auto u mechaniora zobaczymy jakie będą efekty.
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
Lubin
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
układ wydechowy odpada to na wale coś się dzieje, jutro oddaje do mechanika i niech on na to popatrzy. Kurcze za 2 tyg jadę do niemiec 800 km jest.. , nie chcę stanąć na środku drogi
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
To jest to chyba priorytetowa rzecz do wymiany ?
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
kurde ból jest taki że tu gdzie mieszkam są sami mechanicy do dupy ... każdy praktycznie to oszust. ehh
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
Pytałem się kolegi on mówi że na 100% podpora wału, a mechanior mówi że musi oglądnąć i jest możliwość że trzeba będzie cały wał kupić .... :roll:
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
jest to ważna rzecz ?
-
520d przy ruszaniu dźwięk metaliczny [film]
Witam posiadam pewien problem przy ruszaniu, cofaniu lub zmianie biegów mam taki dźwięk metaliczny wydobywający się z podwozia. Tak jak na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=L4UulBJYDI8&feature=youtu.be
-
520d klekot przy gaszeniu
Dziś nagrałem filmik dodam że przy gaszeniu występują drgania budą i filmik nie oddaje tego co jest serio tylko połowę :D http://www.youtube.com/watch?v=fVs2XZ7bhTA&feature=youtu.be
-
520d klekot przy gaszeniu
ja nie mam takiego czegoś. I mam taki objaw tylko przy gaszeniu. Ale nie taki głośny i tylko 2 lub 3 razy silnik tylko "poskacze" przy gaszeniu
-
Ciezko pali na zimnym 530d, 1999 ?
Regeneracja jakieś 250-300 zł zależy gdzie. Jak masz oryginalną to zregeneruj ją. To będzie najlepsze wyjście. Czas do tyg z wysyłką