Treść opublikowana przez kuba290.94
-
520D E39 nie odpala 0 dawka paliwa
przerabiałem ten temat parę dni temu :), też miałem taką samą sytuacje że auto nie odpalało. Sądziłem że to pompa więc kupiłem zamiennika i zamontowałem, pojeździłem parę dni i auto siadło :roll:. Kupiłem więc pompe Pierburg'a jest to bardzo dobra firma na razie jeżdżę bez problemów. Możesz na upartego sprawdzić bezpieczniki czy nie są po przepalane.
-
E39 525i Automat PISZCZY PO DODANIU GAZU...
Olej w skrzyni był wymieniany ?
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Spójrz na tą ofertę, świeży gaz założony kierownica nie wytarta auto z wyglądu wydaje się że jest w dobrym stanie.2,8 to co chłopaki mówili, napewno byś był zadowolony z takiego zapasu mocy. http://tablica.pl/oferta/bmw-528-gaz-sekwencja-CID5-ID43hBd.html#6b1a82f583
-
odgłos klekotania przy gaszeniu 520d i świszcząca turbina
nie trzęsie nadwoziem :) wszystko się psuje to nie 1.9 tdi że nie do zdarcia hehe :D
-
odgłos klekotania przy gaszeniu 520d i świszcząca turbina
klekot przy gaszeniu silnika. Jak gaszę to tak klekocze przez chwile nie wiem co jest grane, i czy turbina w 520d ma gwizdać często ? nawet jak jest na biegu jałowym to turbina się załącza, to normalny objaw ?
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Widzę zlot miłośników LPG. Ale każdy ma swoje zdanie. A moim jest to że jak na naklejce pisze benzyna to benzyna ma być lana a jak diesel to diesel.
-
Ogrzewanie tylnej szyby niechodzi
sprawdzałem dziś bezpiecznik nr 20 w schowku jest cały to nie rozumiem w czym problem.
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
z rachunku wyjdzie że tyle samo spali gaz jak i disel :) Nie jestem tego pewien czy tak szybko stanie zależy jaki silnik. Jest takie przysłowie kto dba ten ma :)
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
nie twierdze że jest wyższe od disla różnica może jest 5 zł maksimum 10. A z prawdopodobieństwem stanięcia na trasie to uwierz że w LPG jest spore. Jeździłem trochę autami po europie i z gazem i dislem więc wiem co i jak. W pewnym czasie coś wyjdzie zawsze. Druga sprawa to w benzynie też może wszystko się spieprszyć. Silniki wysokoprężne są więcej żywotliwe. A turbina to rzecz eksploatacyjna którą trzeba wymieniać tak jak olej. Pozdrawiam :) :)
-
Ogrzewanie tylnej szyby niechodzi
no też mi się tak wydaje że tylko po włączeniu przycisku chodzi ogrzewanie :)
-
E39 2.0l czy 2.3l z LPG
Radze ci popatrzeć na 530d super auto, znakomity moment obrotowy spalanie w granicach 8 litrów jakieś 40 zł. A jeśli chcesz ekonomicznie do bólu .. to rozwiązaniem będzie 520d które spala 6l. Moim zdaniem instalacja w BMW to jest głupota ponieważ koszt jazdy na gazie jest prawie równy dislowi a dlaczego ? bo na każde 100 km przejechane na gazie przypada 1.5 -2 l benzyny to + 10 zł za 100 km do tego idą filtry i różnie pierdoły jak regularna wymiana przepływomierza czy reduktora.A druga sprawa że silnik nie za dobrze trawi LPG nie słuchaj tego że gaz jest dobrym rozwiązaniem dla silnika bo to nie prawda.Jak by tak było to każdy producent robił by jednostkę napędową zasilaną LPG.
-
Ogrzewanie tylnej szyby niechodzi
kontrolka od ogrzewania szyby się świeci :lol: tak to jest sedan, czyli rozumiem że mam sprawdzić pierw w bagażniku bezpiecznik. :P
-
Ogrzewanie tylnej szyby niechodzi
jutro sprawdze, bezpiecznik w schowku czy w bagażniku. Sory że takie głupie pytania ale kupiłem ją 3 dni temu i dopiero się uczę.
-
Ogrzewanie tylnej szyby niechodzi
Tak jak w temacie co może być przyczyną nie rozmrażania się tylnej szyby ? Te paski są całe to nie wiem w czym problem
-
Problem z odpaleniem POMOCY !
nic nie podłączałem jeszcze, auto stoi pod blokiem nawet nie mam jak podjechać. Czy mogą bezpieczniki mogą być temu winne ?
-
Problem z odpaleniem POMOCY !
Witam, dziś wróciłem z miasta parkowałem na parkingu i wczasie parkowania auto szarpło i zgasło. E39 520d. Próbowałem ponownie odpalić i nic z tego, rozrusznik kręci ale nie odpala, ciekawostką jest to że po przekręceniu kluczyka do odpalenia wszystkich kontrolek mrygają ringi z przodu jakby zwariowały po chwili przestają i nic. Elektryka jest bo świeci się lapka i radio i wszystko bo sprawdzałem. Co jest przyczyną ? viewtopic.php?f=72&t=117890
-
kierunkowskaz chyba zwarcie
Tak zrobie, po mierze miernikiem czy jest napięcie i od razu sprawdze bezpieczniki czy nie przypalony jakiś jutro dam znać. Dzięki chłopaki
-
kierunkowskaz chyba zwarcie
sprawdzałem wszystko gra, kierunkowskazy jak i reszta ledowe, także nie wiem w czym problem. Czasami załącza się normalnie a czasami nie. A druga sprawa jak włączam odparowywanie tylnej szyby to żadnej reakcji. O co chodzi, ktoś wie ? Pozdrawiam :)
-
kierunkowskaz chyba zwarcie
Witam posiadam BMW E39 kupiłem wczoraj ją, mam pewien mały problem włączając lewy kierunkowskaz miga bardzo szybko podejrzewam że za sprawą stoi bezpiecznik. Jest ktoś kto mi powie jaki to bezpiecznik jakiego koloru czy coś ten deseń ? :D