Treść opublikowana przez kuba290.94
-
WĄTEK SPONSOROWANY BMW E39 520D 530D TDS CHIPTUNING PROMOCJA
Ja mam 520d 136 jest to za mało na tą mase.... czy ten silnik będzie znosił chipa ? i jaka cena zawirusowania do 2.0d ? :)
-
E39 520i wyciek oleju z prawej strony silnika
W moim przypadku była do wymiana uszczelka na wale korbowym z przodu koszt uszczelki 40 zł ale roboty dużo... po wymianie problem znikł
-
BMW E60 520i VIN wbana31074 b019607
kuba290.94 odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHa ha :mrgreen: jakbyś kupił sobie nowe auto w salonie to miałbyś pewność na 100%,że ma tyle ile ma. Tak można lać sobie wosk. Tak się składa że mam auto z rodziny ;)
-
BMW E60 520i VIN wbana31074 b019607
kuba290.94 odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale wy macie problem z tymi przebiegami, na potwierdzenie dodam że moja e39 z 2001r. ma nalatane 290 tys realistycznego przebiegu. Nie bierzcie wszystkich do jednego worka.
-
BMW E60 520I WBANA31070B012683
kuba290.94 odpowiedział(a) na torwald temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawi mnie jednoAuto po opłatach celno – skarbowych , kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2%jak to auto jest powyżej 2 litrów pojemności a ma 2.2l to nie powinna być inna akcyza ?
-
M52b20 Wzkazanie poziomu paliwa
Temat już nawet był o tym hehe norma w e39 :)
-
m50b20 strzał przy odpalaniu
no on się dusi, może reduktor i parownik ? sprawdź też okablowanie czy nie sparciałe. Częstym powodem jest złe dostrojenie instalacji do silnika
-
Dziwny dźwięk z silnika bmw e36 318i
Też myślę że to świst jakiejś rolki, tak jak pisze kolega wyżej najlepiej zdjąć paski i pokręcić wtedy masz 100% pewności, bo powodów może być dużo :)
-
Ciężko zapala 530D 184 Manual
Sprawdź świece, a może komp coś wykaże
-
E39 530i VS 528i
Sorry myślałem o e34 jak to pisałem :D
-
E39 530i VS 528i
Nie wierz w to co piszą ludzie o spalaniu bo to jedna wielka bajka. 3 litrowe V8 musi swoje spalić przy masie e39 to i tak mało w porównaniu do innych silników podobnej pojemności. Uważaj na vanosy przy zakupie no i sprawdź czy nie bierze oleju :)
-
BMW E46 320ci WBABN110X0JV45242
kuba290.94 odpowiedział(a) na kuba290.94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTemat dotyczy auta a nie SPAMU :mad2: !
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
ja byłbym chętny :) ale może przyszły tydzień coś konkretnego i więcej osób
-
BMW E46 320ci WBABN110X0JV45242
kuba290.94 odpowiedział(a) na kuba290.94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhahaha "Radom" hahah :D
-
BMW E46 320ci WBABN110X0JV45242
kuba290.94 odpowiedział(a) na kuba290.94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjest to trochę dziwne ale teraz mam podstawę do negocjowania ceny :wink:
-
BMW E46 320ci WBABN110X0JV45242
kuba290.94 odpowiedział(a) na kuba290.94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest śliczna i się zastanawiam heheh :) jak ten silnik 2.2 się sprawuje ? Wiem tylko że ma śliczny dźwięk :)
-
BMW E46 320ci WBABN110X0JV45242
kuba290.94 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam przymierzam się do kupna drugiej Bożenki, ktoś pomoże ? http://otomoto.pl/bmw-320-2-2b-170ps-ze-szwajcarii-serwi-C31834479.html vin WBABN110X0JV45242
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
kuba290.94 odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkurat tak się składa że silnik 3.0d są uznawane za trwałe konstrukcje, był to przez jakiś czas "engine of the year" i ten silnik jest po prostu super.
-
BMW E60 520d 2006 WBANJ31030CP87542
kuba290.94 odpowiedział(a) na wojtek1303 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak jak napisałem napewno jest małe podejrzenie co do jego stanu lub bezwypadkowości. Może ta cena miała być w dolarach ? :roll: :D
-
BMW E60 520d 2006 WBANJ31030CP87542
kuba290.94 odpowiedział(a) na wojtek1303 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzemu odrazu trupy, może komuś pilnie są potrzebne pieniądze.... autko fajne choć podejrzane trochę, warto by było je sprawdzić na stacji miernikiem i podpiąć pod kompa :)
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
kuba290.94 odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmówiłem ? miałem rację że była bita :lol: kolego bierz 320d lub najlepiej 330d a jeśli chcesz benzyne to 320ci ci w zupełności wystarczy, a jeśli rajowiec jesteś 3.0 231km ;) Genaralnie to złotym środkiem jest 3.0 diesel który jest bezproblemowy, niskie spalanie na poziomie 8 l a zarazem mocy dużo. Pozdro
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
a wygląd serii 4 gt przypomina mi dacie, co się dzieję z BMW... gdzie te silniki bez turbo gdzie te pojemności 5.4 v12 i piękny dźwięk ... teraz najwyższy silnik to 4.4 i brzmi jak corolla z dziurawym wydechem.
-
BMW e46 318CI COUPE WBABD91050PK61550
kuba290.94 odpowiedział(a) na maxx22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpójrzcie na 3 zdjęcie jest tam maska która nie przylega idealnie do reflektora, coś mi tu nie pasuje... jedź tam z miernikiem lakieru i sprawdź dokładnie auto na stacji diagnostycznej.
-
E90 320i WBAVA71000KR39581
kuba290.94 odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrójka fajna ale te dodatkowe lampy wieś... zbij z ceny do 32 i bierz :)
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Nie możemy porównywać e39 z w124, bo to inne epoki :wink: dla e39 odpowiednikiem i konkurentem jest w210 (mechanicznie nie do zdarcia, blacharsko wiadomo :mrgreen: ) natomiast w124 trzeba porównywać z e34. Nomen omen konkluzja będzie ta sama - Mercedes jest trwalszy i tańszy w utrzymaniu :wink: A jak wiemy E34 to były wspaniałe i wytrzymałe samochody jak E30..... szkoda że już nie produkują tak wytrzymałych aut..