Treść opublikowana przez kuba290.94
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Przechodzicie na drugą stronę barykady :shock: ?! hehehehe :D
-
E39 520i M52 gaśnie na benzynie
podłącz pod komputer, obstawiam sonde lambde
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
No i taki shadow69 może śmiało żądać 16 tys za auto które jak myślę jest w stanie niemalże idealnym, ale i tak mało przecież osób będzie zainteresowane "bo za drogo itp" pojadą dalej i kupią 520i za 7 tys i później płacz że się sypie.
-
540 e39 WBADE61070BU84013
kuba290.94 odpowiedział(a) na krzysiek72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena rodem z tesco :mrgreen: mam nadzieję że zimówki w komplecie ! a tak na serio to licz się z tym że drugie "7900" jak nie więcej wsadzisz w to auto. Tu masz prosze rozpiske jak nie kupować e39 w okazyjnej cenie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=241190
-
540 e39 WBADE61070BU84013
kuba290.94 odpowiedział(a) na krzysiek72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże39 za 7900 :duh:
-
530d wymiana uszczelki pod miską olejową i obudową filra
Obstawiałbym uszczelniacz wału
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Odbędzie się jakiś zlot na Dolnym Śląsku ? Bardzo chętnie bym przyjechał :)
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Najpiękniejsza, i napewno trwalsze niż e60 :) Ostatnia prawdziwa BMW !
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Co wy piszecie... Chyba nie wiecie jak się pierdzieli e60, już kolejna osoba mówi o różnych pierdołach które są warte w tysiącach. Jak o samochód dbasz tak masz. Nie oszukujmy się każdy młody weźmie bete bo na tył napęd i ogólnie fajnie lans itp, taki dopierdziela ją i później sprzedaje tobie i ty oczekujesz przy zakupie że będzie cud malina. Ale są osoby które dbają o tą serie jak np poprzedni właściciel który nie dorzynał jej (63 lata ma, pierwszy właściciel) zawsze wymieniał oleje filtry na czas. Fakt e39 to auto napewno droższe niż punto w utrzymaniu, ale jeśli kupujesz BMW za 9 tys i oczekujesz że będzie bez awaryjny to polecam wziąść kredyt.
-
520d zgasło i nie chce odpalić
W M47 nie jest tak
-
520d zgasło i nie chce odpalić
Pompa paliwa zapowietrzona na 100%
-
e39 520d nie dochodzi temp silnika
pewnie termostat. Właśnie wróciłem od mechaniora i wymienił mi uszczelka wału korbowego bo żygał dużo olejem. Wymiana + mycie wyszło 300zł to dużo ?
-
e39 520d nie dochodzi temp silnika
oddałem auto i spytałem się mechaniora dlaczego są takie dźwięki przy ruszaniu, to powiedział że to normalne i nie ma co się tym przejmować... Auto pali normalnie 6l.
-
e39 520d nie dochodzi temp silnika
Nie wiem da się to jakos sprawdzić ? Slyszałem od jakiegoś typa ze to wina webasto
-
e39 520d nie dochodzi temp silnika
Witam mam problem ponieważ nie dochodzi temp silnika, wskazówka pokazuje na 75 C mniej więcej czy moze byc temu winne webasto? Ogolnie nie mam żadnego włącznika żeby webasto działało ale mam naklejke pod maską
-
E36 316 compact i swap z e39
E39 do 10 tys nie kupisz w dobrym stanie. Mój kolega ma do sprzedania e36 2.8 za fajną cene 96 rok na wypasie w bardzo dobrym stanie :)
-
530d 2000r nagle przestał zapalać
To wina akumulatora, miałem ten sam przypadek, wymiana na nowy pomoże :)
-
[E36] 316i 1996r 102koni BRAK MOCY
Jest to odpowietrzenie skrzyni korbowej.W momencie kiedy są przedmuchy poprzez pierścienie z cylindrów spaliny,bądz też sprężone powietrze dostaje sie do skrzyni korbowej.Jeśli nie miałoby ujścia to wydmuchałoby uszczelki.A tak jest ta odma.W starszych silnikach była to rurka na zewnątrz,jednak teraz ze względu na środowisko wykorzystuje się te spaliny bądz powietrze do ponownego spalania.Służy do tego słynny zawór egr,który niejednemu przysporzył dość dużo kłopotów.
-
[E36] 316i 1996r 102koni BRAK MOCY
Może odma ?
-
E39 jakie xenony
kolego brushu widzę że nie wiesz co to jest odpowiednia regulacja świateł, palniki xenonowe mają mocne światło i złe ustawienie+stare klosze typu "nie przezroczyste tylko zamazane" rozpraszają światło, a soczewka skupia w jedno miejsce. Żaden Jp na 100% poprostu chce zamontować światła a nie kłócić się.
-
E39 jakie xenony
Witam sprawa wygląda następująco, chce zamontować xenony hid mam soczewkowe lampy, nie chce słuchać o oślepianiu i innych zasadach drogowych mam w dupie policje i jej się nie boje ;). mam dość przepalających się żarówek zwykłych, i chcę sobie zamontować hidy i moje pytanie jest takie jakie wybrać tak do 150 zł :) A ci co na nie gadają że oślepiają to niech pierw zapoznają się dobrze z tematem. Pozdrawiam forumowiczów ! :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:
-
Pomoc w zakupie E39 RADOM
Żeby e39 fajnie jechało musi być silnik min 4 litrowy hehe ale tak na serio jeśli szukasz oszczędności to 520d a jeślisz szukasz osiągów lepszy i spalanie 3 litry więcej na każde 100 km to nie przeszkoda, to śmiało można brać 3.0d
-
Pomoc w zakupie E39 RADOM
Co ty masz do 520d ? Ja jestem bardzo zadowolony, ekonomiczność połączona z osiągami. :) Bardzo fajny silnik.
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Ja przez 3 miesiace wydalem ponad kafla juz, teraz nastepne tys zl na wal napedowy i webasto nie dogrzewa silnika.
-
E39 528ia / kilka problemów
Jak ci falują obroty to powinieneś sprawdzić reduktor lub parownik. Chyba że na benzynie masz ten sam problem. Wtedy musisz szukać w silniku przyczyny. Najlepiej na kompie sprawdzić co się dzieje, dowiesz się tam wszystkiego :)Pozdrawiam