Treść opublikowana przez kuba290.94
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
kuba290.94 odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbity przód to od razu widać ! :) ale jest "bezwypadkowy" :D
-
E60 525i+LPG 2004 Warszawa WBANA51000B045942
kuba290.94 odpowiedział(a) na luksec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEgzemplarz łady. Tylko jedno ale. Czego pchasz się w gaz do BMW.Fakt jest to sprawdzony m54 ale nie lepiej kupić 3.0d który jest o wiele szybszy i spalanie takie same a może nawet mniejsze.
-
520d wymiana wału napędowego ?
we wtorek daje do mechaniora, powiem mu żeby ogarnął co tam się dzieje, mam nadzieje że nie będzie trzeba wału wymieniać. Dzisiaj podczas jazdy zgubiłem halogen :D i nie mogę go nigdzie znaleźć :duh: :mrgreen:
-
520d wymiana wału napędowego ?
Witam dzisiaj przy nagłym przyspieszeniu słychać było takie tłuczenie. Stawiam że to wał napędowy tak jak mój znajomy który też tak twierdzi. Teraz pytanie czy jest z tym dużo roboty ile może kosztować cała operacja czyli część i wymiana (tak mniej więcej). Szukałem na allegro wału do 2.0d i jest tylko jeden :duh: różni się wał napędowy 2.0d od 2.0 benzyna ? Pozdrawiam :)
-
Filmy z BMW ! Podawajcie :)
W opisie podawajcie filmy w których są BMW ... Ja podam: Jack Ryan:Teoria chaousu i James Bond, James Bond-jutro nie umiera nigdy
-
BMW 525 D 2.0 163 KM
może swapa zrobił :mrgreen: :mrgreen:
-
E39 skrzypienie na tyle
tuleja pływająca z tyłu
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Ringi to symbol rozpoznawczy BMW ! :)
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
To podaj jakiś link gdzie kupie lampy które "nadają" się do mojego auta i fajnie wyglądają. Mam 2000r czyli przedlift, to odrazu bym dał zderzak przedni na po lift, ale nie wiem czy jest sens. Patrząc na ceny z alledrogo to taka operacja kosztuje w granicach 1500 zł, mówie tu o lampach i zderzaku. Czy jest sens wydawania tylu pieniędzy ? A lampy poliftowe nie wygladają fajnie w przedlifcie
-
Fuel Injection system e39 3.0d
Jak już wspomniałem ja przerabiałem ten temat, jeśli taka sprawa występuje u ciebie to zamienniki pomp nie sprawdzają się. Tylko oryginalna pompa załatwi sprawę.
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
No co :D
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
http://images63.fotosik.pl/989/16c1cb0fbee8c57cgen.jpg
-
Fuel Injection system e39 3.0d
u znajomego w sklepie w moim mieście ;)
-
Fuel Injection system e39 3.0d
No to na 100% pompa w baku. Ja osobiście też miałem podobnie jak ty, i tylko oryginalna pompa załatwi sprawę. Ja oryginalną kupiłem za 380 zł :) i problem znikł. Teraz rano wsiadam i wiem że odpalę
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Rozglądałem się już za lampami jest to wydatek 600 zł, jak natrafi się jakaś okazja to zapewne się zastanowię. Ale uwierz jak takie późne popołudnie to ringi naprawdę robią robotę na żywo ! :) Pozdrawiam.
-
Fuel Injection system e39 3.0d
może pompa progowa ? kiedy wymieniałeś filtr paliwa ?
-
co sądzicie o takim środku czyszczącym wtryskiwacze do m47?
Ostatnio chodzę sobie po Tesco patrze a tu takie coś http://sklep.parys.pl/media_library//image//Produkty/ERC/erc-power-cleaner-diesel.jpg czy macie jakieś doświadczenia z tym? To prawda czy jakiś shit ? Pozdrawiam :)
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Tak :) wiem lampy nie są jak oryginalne ale już taką kupiłem, i nie mam zamiaru zmieniać ich bo mi to wyjątkowo nie przeszkadza. Fajnie świecą i ładne angel eys są.
-
520d cosmoschwarz by.Kuba
Witam po dłuższym czasie spędzonym na forum postanowiłem podzielić się informacjami i zdjęciami na temat mojej e39 ;) Jest to moje 3 auto. Kupując BMW postanowiłem kupić silnik 2.0d który jest ekonomiczny, robie dużo km. Silnik jest w super kondycji jak i całe autko. Średnio pali 6-7l. E39 było zawsze moim najpiękniejszym BMW łącznie z E32 ;) Auto było sprowadzone latem do Polski, kupione od znajomego Hanldarza z przebiegiem 300tys. Po zakupie na drugi dzień już pompa paliwa siadła i tak się stało 4 razy jak byłem na różnych trasach. Więc się wkurzyłem zakupiłem Pompe paliwa Pierburg org i filtr paliwa Filtron i spokój mam. W aucie wymieniłem,tuleje pływającą po strasznie skrzypiało zawieszenie. Uszczelke na wale korbowym bo był przeciek oleju no i standardowo olej Valvoline 5w30 i wszystkie filtry. Nic więcej.... Auto się super prowadzi i jest pewne. Jedyne co mi się w niej nie podobało to przednie lampy które są nie orginalne ale już się przyzwyczaiłem, ale mają za to świetne ringi które są na tyle mocne że śmigam na nich cały dzień, bez włączania świateł mijania. Lista wyposażenia: -4x el. szyby -el. lusterka -szyberdach -climatronic 2 strefowy -6x air bag -abs,asc -podgrzewane fotele http://images61.fotosik.pl/963/134cdb94479d3fddgen.jpg http://images61.fotosik.pl/963/57e90033d25d6b6fgen.jpg http://images63.fotosik.pl/963/9cd9cebcd62f7ba7gen.jpg http://images62.fotosik.pl/966/66862c8f86cc7ff0gen.jpg http://images62.fotosik.pl/966/0bc1976de6f24a83gen.jpg
-
bmw e39 530dA 2003r.
A że tak głupio zapytam ale ciekawi mnie ile dałaś za nią ? :)
-
bmw e39 530dA 2003r.
Śliczna piękny kolor jeden z moich ulubionych :cool2: no koło 17 i będzie piknie :D jaki przebieg ?
-
e38 740 WBAGG81000DF87865
kuba290.94 odpowiedział(a) na robertusmaximus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo przebieg tutaj coś nie pasuje, ciekawe czy ma opłaconą akcyze. 13 tys PLnów ? ja za serie 5 dałem 15tys a co dopiero seria 7. Podpowiedź taka mała, nie pakowałbym sięw dodatkowe koszty, bo 7er może duże generować :P A rozwala mnie opis "Jedynym mankamentem są małe ryski parkingowe i lekko otarte prawe tylne drzwi," lub że auto nie wyjeżdżone to już wgl przecież to na pierwszy rzut oka widać że wymęczona
-
skoki obrotów
reduktor lub parownik do wymiany. A jak na benzynie taka sytuacja to możliwe że odma :)
-
termostat
Termostat to jest urządzenie które odpowiada za temperature, być może on jest przyczyną. Popraw temat.
-
Zamiana licznika z 520d do 530d
No mi się wydaje że jedyny silnik 4 cylindrowy to 2.0d moje :cry: