Treść opublikowana przez kuba290.94
-
Zamiana licznika z 520d do 530d
520d rozpoczęły swą przygodę w 2000r. czyli jeszcze przed liftem ;)
-
530d spoiler jaki?
M pak jest git :cool2: a jeśli miałbym wybierać spośród tych dwóch to AC
-
MateuszCHUDY -->> e39 530d sedan manual
Piękna :) jaką masz barwe xenonów ?
-
Poprzednicy waszych BMW..
Renault Megane 1.6 benzyna 96` auto dobre tanie ale gniło jak cholera... potem fiat bravo 1.6 16v 97` fajne autko bez awaryjne dopóki nie dostawał ciśnienia do silnika więc sprzedałem z zyskiem jeszcze ! :D A teraz e39 i zostane przy tym modelu. Nie chcę nowszych serii 5 :)
-
reset ustawień radia w e39
i co lepiej grają głośniki na pionerze niż na orginalnym ?
-
e39 530d WBADP81010GW44895
kuba290.94 odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomniałem że to automat, byłem święcie przekonany że to manual hehe.... 3.0d w manualu to jest to :)
-
e39 530d WBADP81010GW44895
kuba290.94 odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsprawdź sprzęgło, zawieszenie głównie wachacze i czy nie ma luzów.
-
Silnik z e46 do e39
danielxc717 odpisz na priv :D
-
e39 530d WBADP81010GW44895
kuba290.94 odpowiedział(a) na gandi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy orze jak może :D autko fajnie wygląda ciekawy czy będzie tak fajnie pod względem mechanicznym
-
BMW E61 2.0D M47 163KM Łódź do oceny
kuba290.94 odpowiedział(a) na Roki550 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwalona w tył jest (źle spasowana klapa z światłami.....), cena 42.900 ? 2007r ? bardzo mało.. trzeba jechać zobaczyć stan techniczny bo jak wszystko ok a była tylko walona to negocjować. Bo dobre modele za ten rocznik to od 50 się zaczynają wiem bo sam szukam
-
Silnik z e46 do e39
Raczej panewka nie bo byś 40 tys nie przejechał :) ja się upieram że to sprzęgło dlatego zaraz się dowiemy. Jak odpalisz silnik wciśnij sprzęgło i usłyszysz czy innaczej jest wydobywany dźwięk jeśli tak to koło zamachowe (dwumas) do wymiany.
-
Silnik z e46 do e39
dwumas wydaje takie metaliczne dźwięki. A to jest na biegu jałowym czy np jak jedziesz ? bo jak np takie stuki przy ruszaniu i zmianie biegów to podpora wału wydaje takie dźwięki
-
e39 montaż xenonów
a jaka barwa słyszałem że najlepsze 4300k lub 6000k, i już najlepiej jak przetwornice cyfrowe. Ja niestety nie posiadam fabrycznych spryskiwaczy :cry2:
-
Nie odpala 520d 136km
przy przekręceniu stacyjki słychać jak pracuje pompa ? jak nie słychać żadnego "buczenia" to pompa w baku. Podładuj aku bo to może być też przyczyną.
-
e39 montaż xenonów
i co rzeczywiście jest lepiej na hid niż na normalnych żarówkach ?
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
kuba290.94 odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
kuba290.94 odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie nie jest najgorszy, tylko prawie najsłabszy a to zdecydowana różnica. Moim zdaniem najgorszym rozwiązaniem w e39 jest silnik m47 który do bezawaryjnych nie należy a dodatkowo w budzie e39 jest o niebo gorszy od m52b20. Chyba kolego nie wiesz co piszesz. Bzdura kompletna
-
e90 WBAUX11040A686360 siedlce
kuba290.94 odpowiedział(a) na hmr8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpowypadkowa ta e90 widać dokładany zderzak przedni "Alpina" :norty: błotnik malowany, wycieraczki mpower jest MOC ! :D Trzeba szukać e90 bo są naprawdę okazje, mój znajomy sprzedał ostatnio taką samą tylko że 2.0 za 48 tys bezwypakowa 09` ;) Ale bezwypadkowa a stan techniczny auta to 2 różne rzeczy.Dlatego nie warto być napalonym przy zakupie bo wychodzą z czasem różne mankamenty
-
E39 520d nie odpala po nocy
Właśnie myślałem tak samo jak ty że jak rozrusznik kręci dobrze to aku ok. Nieprawda tak właśnie nie jest. Ja kupiłem dziś pompe z filtrem paliwa i czekam w poniedziałek na auto ;)
-
E39 520d nie odpala po nocy
ja z tym problemem mam doczynienia cały czas ;) Akumulator,pompa paliwa Pierburg oraz filtr paliwa skasują tą usterkę. Zapewne ci się zapowietrzyła pompa paliwa która jest nie oryginalna.One tak mają....
-
e39 520D pompa paliwa
auto robiłem u typa od którego brałem i on w ramach "gwarancji" to robił... Zakupiłem pompe pierburga oraz filtr paliwa filtron i jutro będzie wymieniane wszystko, mam nadzieje że to już ostatni raz. Ale dzięki za podpowiedź ;)
-
525d problem z odpaleniem samochodu i wyswietlaczem od navi
hehe napewno wymiana akumulatora pomoże, radziłbym kupić nowy i spokój :) są różne objawy rozładowanego aku jeden z nich to ten co opisujesz
-
e39 montaż xenonów
dobry zestaw hidów 200 zł+ soczewka i elegancko świecą, polecam 4300k lub 6000k :)
-
e39 520D pompa paliwa
powiem ci że pompy nowa, często się zapowietrzały. Nie dawno wymieniałem olej i filtry i dowiedziałem się że koleś nie zamontował filtru paliwa czy to może być tak wielką przyczyną że nie zapala ?
-
e39 520D pompa paliwa
kolejny raz stanąłem.... I znów ta nie szczęsna pompa paliwa, pojechałem do sąsiedniego miasta w zbiorniku powyżej 15l pokręciłem się po mieście, pojechałem na zakupy wracam spowrotem auto chce odpalić a tu rozrusznik kręci, aku dobre, ewidentnie słychać że przy zapaleniu stacyjki pompa nie pracuje........ to jest poprostu masakra jakaś.