Treść opublikowana przez kuba290.94
-
BMW e46 320Ci Zgorzelec VIN:WBABM11070JK05422
kuba290.94 odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy orze jak może Zenek, nie każdego stać na super e46 za 35000 zł. Są ludzie którzy kupują takie auto na które ich stać , nazywanie ludzi frajerami bo kupują tanie BMW to już przesada..... Wiesz nie jestem jakiś gówniarzem i kupiłem już 2 BMW w okazyjnej cenie i co ? I nic! Auta sprowadzone przez mojego znajomego. Przebieg sprawdzony, auto sprawdzone w serwisie BMW, wszystko elegancko. Jeżdżę do tej pory i jestem pewien że auto mi posłuży wiele lat. Trzeba poprostu szukać i mieć troche oleju w głowie :) Boże jaki ten kraj jest złośliwy i chciwy .... każdy musi włożyć swoje "3 grosze" bo inaczej nie jest prawdziwym "Cebulakiem"
-
BMW e46 320Ci Zgorzelec VIN:WBABM11070JK05422
kuba290.94 odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo fakt, za dobry egzemplarz trzeba zapłacić gruby hajs :D Ale co nie zmienia faktu że diesle są bardziej wytrzymalsze niż benzyny. Nie wiem czy ktoś czytał o gościu który 530d zrobił ponad milion km i się rozwalił potem, ale auto zrobione i dalej jeździ :P
-
BMW e46 320Ci Zgorzelec VIN:WBABM11070JK05422
kuba290.94 odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno ja mam problem z głowy bo narazie mam niecałe 800 kilometrów przejechane :mrgreen: 470tyś dla mnie to juz za dużo... Założę się że to co ma 470 tys będzie tansze w utrzymaniu niż to Twoje białe "coś" Jeśli ktoś ma dylemat 3.0d czy benzyna gaz ....to zdecydowanie benzyna no chyba, że prowadzisz warsztat o specjalizacji BMW. No ale ta sprawa nie dotyczy 3.0d to są silniki bez obsługowe i wielokrotnie nagradzane. Prawda taka że diesel przejedzie więcej km niż benzyna :)
-
BMW e46 320Ci Zgorzelec VIN:WBABM11070JK05422
kuba290.94 odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie tylko nie kombi :D :D za młody jestem na kombi hehe... No ale są tańsze nie ma co ukrywać
-
BMW e46 320Ci Zgorzelec VIN:WBABM11070JK05422
kuba290.94 odpowiedział(a) na 10100111001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie najpiękniejszy kolor w BMW ! :) Śliczny jest. A szyby to może kaprys właściciela, w sumie to by nie wyglądało dobrze moim zdaniem,niebieskie auto z zielonymi szybami. Właśnie też mam dylemat czy e46 w coupe z LPG czy sedan 3.0d .... Nie mogę się zdecydować
-
e39 co zrobić z odklejającym się materiałem ?
Dzięki wszystkim za pomoc! Temat do zamknięcia
-
bmw 330 WBAEV51020PB80985
kuba290.94 odpowiedział(a) na sebol270 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek Pestka nie 2100 euro tylko 1800 euro więc to ponad tysiąc złoty różnicy. Samochód fajny ale mogliby już schować już ten koreczek wstydu, bo to nie wygląda w BMW :P
-
e39 co zrobić z odklejającym się materiałem ?
speed1211 nie zostawia śladów ? I gdzie tu w niemczech go dostane Castorama,Tom ?
-
e39 co zrobić z odklejającym się materiałem ?
a co powiecie na to ? http://allegro.pl/klej-tapicerski-w-aereozolu-do-podsufitki-i-pianki-i4434972635.html zda to egzamin ?
-
e39 co zrobić z odklejającym się materiałem ?
Shadow a jesteś wstanie podać nazwę tego szpreja ? :)
-
e39 co zrobić z odklejającym się materiałem ?
Witam, nadeszło słoneczko i poświeciło troszkę ... wszystko było ok dopóki nie zobaczyłem na odklejający się materiał przy przednim słupku lewym oraz z tyłu. Bardzo mnie to denerwuje, jestem w niemczech czy jest możliwość jakoś samemu to naprawić ? Tylko nie piszcie że mam posklejać taśmą przezroczystą że szwagrem ... :D Poniżej podaje 2 linki ze zdjęciami. Pozdrawiam :) http://images70.fotosik.pl/23/5766749133c30babgen.jpg http://images70.fotosik.pl/23/2428d1e6cd103501gen.jpg (sory za odwrócone zdjęcie)
-
e91 3.0d jak podkręcić ringi żeby mocniej świeciły
a ja zrobić żeby długie świeciły na 20% ?
-
Polskie menu w I drive - oryginał BMW
ja mam 2007r wersja sport
-
Polskie menu w I drive - oryginał BMW
Nie no ja angielski rozumiem, ale jednak wolałbym w ojczystym języku :) , a gdzie wgrać tego softa ? i rozumiem żeby sprawdzić wersje auto to trzeba rozkodować vin ?
-
e91 3.0d jak podkręcić ringi żeby mocniej świeciły
Ale widziałem w wielu e90 że świeciły jak dzienne, bardzo ładnie to wyglądało, i były żółte.
-
Polskie menu w I drive - oryginał BMW
Odświeże trochę temat, posiadam e91 3.0d z iDrive i właśnie szukam cały czas Polskiego Menu do komputera. O oryginale w salonie kazali mi zapomnieć, no ok ale jak to się ma do pirata? Działa wszystko, nie ma zawiechy ?
-
e91 3.0d jak podkręcić ringi żeby mocniej świeciły
Witam chciałbym się dowiedzieć czy można w jakiś sposób podkręcić ringi ? święcą one ale słabo już. Chciałem je wykorzystać do jazdy w dzień. Czy trzeba kupić z allegro ?
-
E39 530d Nie odpala
Nie koniecznie, jest możliwe że pompa w baku nie załącza się. Tak było w moim przypadku, były to zamienniki kiepskiej jakości.
-
E39 530d Nie odpala
To nie rozrusznik jest przyczyną nie odpalenia auta. Głównym winowajcą zapewne jest pompa paliwa. Podczas przekręcenia kluczyka w stacyjce słychać jak załącza się pompa w baku ?. Jeśli nie to diagnoza skończona. A przy zakupie od razu mówię kup oryginał. Ja kupiłem zamienniki i pojeździłem miesiąc,więc kupiłem oryginał Pierburg i już śmigam rok :)
-
Na co zwrócić uwagę przy zakupie 325d
Auto juz kupione,wszystko ok ,ale mam pytanie odnośnie sprzęgła jest bardzo mocne pedal przy wysprzeglaniu jest bardzo mocny,wypycha go do góry więc trzeba uważać bardzo żeby nie strzelić ze sprzęgła, bo łatwo to zrobić. To normalne ?
-
Na co zwrócić uwagę przy zakupie 325d
Jeśli chodzi o przebieg to jest pewny 100% i wiem że auto 100% bezwypadkowe. Gdzie sprawdzić wtryski i turbo ? Do mechaniora pod kompa czy jak ? Pozdrawiam :)
-
Na co zwrócić uwagę przy zakupie 325d
Witam, za niedługo będę posiadaczem e91 325d (3.0d) auto jest naprawdę fajne, bardzo pewnie się trzyma drogi, zawiecha raczej ok. Na co w szczególności zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
-
Mały Potwór! Szczęście do potęgi V, czyli e39 540!
A tego to nie wiedziałem akurat hehe.... A z tego co mi wiadomo to V8 jest bardziej wytrzymalsze od r6. To spokojnie pojeździsz sobie :)
-
Mały Potwór! Szczęście do potęgi V, czyli e39 540!
A nie bałeś się przy kupnie Vanosów ? :D Ogólnie jak padnie to generuje wielkie koszty dlatego wybrałem klekota :D
-
nie otwiera się szyba pasażera
O dzięki zwrócę na to uwagę. Pozdrawiam