Skocz do zawartości

TC

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TC

  1. TC odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    no i ten wąski grill :roll: mi się to jakoś nie podoba bo wygląda jak seria 5!!! ah gdyba tak M5 było na szerokim grillu...
  2. wytłumacz jakoś lepiej , bo chyba jak się nie pali kontrolka oleju to dobrze ! chyba że chodzi Ci o to że się nie zapala...jeśli tak to mogłeś uszkodzić czujnik...
  3. czujnik ciśnienia oleju jest u dołu puszki filtra oleju jak dobrze pamiętam....
  4. a zastanawiam się czy zderzak nie jest troszeczkę inny ....od góry jest takie wgłębienie tylko nie mogę sobie przypomieć czy jest na szerokość grilla.... :?
  5. TC odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    to samo naklejka na wlew paliwa +10 kM :mrgreen: albo duży spojler z tyłu ale to już pewnie ze 50 kM :lol:
  6. TC odpowiedział(a) na adi0583 temat w E32
    skoro nie ma Nivo obiegu to po co jest podłączony do pompy ?
  7. nie chcę promować innego forum ale na www.bmw-sport.pl jest użytkownik Stones1 jego zapytaj ma tanio i dobre części!! Polecam
  8. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    po prostu była rezerwa ale ile dokładnie to nie wiem , napewno mało i pewnie mniej niż przypuszczałem!!!
  9. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    no i wyjaśniło się ! sprawa prozaiczna ... mało paliwa w baku :duh: najlepiej jak ma zawsze przynajmniej te 20 litrów...
  10. TC odpowiedział(a) na at202 temat w Ogólnie o BMW serii 7
    a może mi ktoś pokazać gdzie w realoem są wycieraczki , albo chociaż nr ...
  11. chyba nie bo jakby nie patrzył V12 to dwa silniki 2,5 l więc 3,5 litra potzrebuje trochę więcej paliwa ale mogę się mylić....
  12. TC odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    nie no oryginał to trochę przesada bo podobno org części robi Febi a co do ich jakości to słyszałem że nie za bardzo przynajmniej w porównaniu z Lemforderem.....
  13. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    Panowie a ten czujnik na kablach WN może nie działać jeśli np. kopułka albo palec są już zużyte albo świece nie są sprawne....
  14. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    Aha i nieraz jak zgaszę silnik i znów zapalę to jest OK!
  15. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    czyli takim CArsoftem zdiagnozuje ewentualne padnięcie tego czujnika na kablach?
  16. TC odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    nad tym kompletem wahaczy za 400 zł też bym się zastanowił no i ten łącznik stabilizatora za 20 zł :nienie:
  17. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    jaki czujnik cylindra? chodzi Ci o impuls sender który jest na kablach WN założony?
  18. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    a ma ktoś doświadczenie z Carsoftem do diagnozowania e32? warto coś takiego kupić czy to raczej lipa?
  19. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    dolot to chyba odpada bo raz działa normalnie raz nie więc dolot chyba wykluczymy bo będzie to sprawa raczej elektryki ( elektroniki silnika)... ale świece faktycznie trzeba wymienić...
  20. TC odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    kamień na koniec chyba za gruby , ale są takie nasadki z gąbki do polerowania i pasta polerska!
  21. TC odpowiedział(a) na TC temat w E32
    co mam rozwinąć nie ma mocy!!!! pytaj to może wytłumacze!
  22. TC opublikował(a) temat w E32
    Panowie zaczęło się! dziwne rzeczy dzieją się z silnikiem ! np. rano odpalam jadę do pracy wszystko OK , chociaż i tak trochę wibracje czuć , wracam z pracy też niby OK , czuć moc! ale stawiam autko pod domem schodzę za godzinkę i ruszam i tak jakby połowa silnika nie chodziła , spalanie nie wzrasta więc to chyba nie przepływomierz , sond nie mam więc następny problem odpada ! CO to może być jakiś czujnik czy co? wszystkich wtajemniczonych proszę o pomoc.... Halo MArkup750
  23. TC odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    musisz użyć wiertarki z takim eleastycznym wężykiem przenoszącym moment brotowy i nasadkę do polerowania!!!
  24. TC odpowiedział(a) na rogerow temat w E32
    zależy co chcesz remontować koszt remontu 1 głowicy 1 tyś zł policz że są dwie do tego wymiana pierścieni , wszystkie uszczelki i robocizna myślę że koło 6 tyś. jak dobrze pójdzie!
  25. to musisz mieć silniczek krokowy!!!!!!!!!!!!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.