Treść opublikowana przez szwedu
-
kolektory od is w m40
No z tego co ja widze na realoem to dolot w m40 ma tak jak by poczwurny czyli w razy po 2 rury a is ma pozawijane 2 rury zlonczone.. wiec wyglada to totalnie inaczej............... http://www.realoem.com/bmw/diagrams/c/d/0.pnghttp://www.realoem.com/bmw/diagrams/b/p/4.png
-
twarde sprzęgło
A co powiecie na moj przypadek.. zaczne od tego ze sa tak jakby 2 fazy. 1. ja auto stoi noc i na dodatek padalo sprzeglo jest tylko twarde, bardzo twarde, ale plynne. 2. Jak jest sucho lub juz przejechalem pare kilometrow zaczyna zamiast wciskac sie plynnie wchodzic taki mi skokami(dzialanie progresywne ,nie da sie plynnie wcisnac ) i skrzypi...
-
buczenie po wlączeniu zapłonu
Ja mam troche inna przepustnice ale sprawdze czy to to ;]
-
Cos zamiast ringów na zegarach....
Aha jak to byly takie naklejeczki to gratuluje wyboru, pewnie bedziesz kloł jak po paru miesiacach zaczna sie odklejac i bada sobie latac po calych zegarach :duh:
-
buczenie po wlączeniu zapłonu
tez nie wiem co to ale mi buczy w kabinie ale wlasnie jak by od strony silnika.. po wylaczeniu wszystkiego jest takie delikatne bzzzz... ustaje po okolo 1-2 minutach
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
no ja sie za to zabieram i cos zabrac nie moge... teraz po pierwszym kupie i przetestuje w jakis upalny dzien
-
Cos zamiast ringów na zegarach....
Wow.. ludzie juz naprawde przeginaja.. Czy to sa diody czy mnie oczy myla.... Jak tak to by przebila nie jedna Calibre diodex plistix :mrgreen:
-
Lampy tylne z białym kierunkiem (Coupe)
A jaka to w koncu byla cena jesli mozna?
-
Tapicerka "odchodzi"
no mi wlasnie przy opuszczonej szybie dobiero slychac to.. tak jak by drzwi byly sztywniejsze jak szyba jest dosunieta ;/ (glupota) ale takie wrazenie odnosze,a jak jest otwarte okna to drzwi maja wiecej ''miejsca'' zeby zmieniac polozenie.
-
Tapicerka "odchodzi"
Fakt bo mi na dziurach skrzypi cos ale to nie tapicerka tylko jak by drzwi cale... tylko ze jak za otwarte lapie to sa sztywne zero luzu.... cos tam sie ociera tylko nie wiem co, mam do wymiany chwyt ten z czujnikiem to moze ustapi po wymianie moze juz za luzno tam lapie..
-
!!! KOSMETYKI SWISSVAX NA RYNKU !!!
hahahahah DOKLADNIE
-
odchodzacy material z sufitu
Jesteś z Krakowa więc do kleczy dolnej masz blisko. Polecam tego gościa www.monex.webd.pl zrobił mi nową podsufitkę za 130pln!!! z materiałem. A pranie kosztuje 70pln O mnie tez by to interesowalo zna ktos jakies kontakty we wroclawiu.
-
Tapicerka "odchodzi"
To jest jedyne wytlumaczenie. ja to w swoim temacie opisywalem..jakj spinki sa nowe i te listwy sie trzymaja nie ma ''bata'' aby cos odchodzilo.
-
Elektryczne szyby tylne w COUPE - możliwe?
Ogolnie ciekawy bajer ale nie warty inwestowania jesli sie tego nie ma ;/
-
Elektryczne szyby tylne w COUPE - możliwe?
nr 11 to silniczek tam masz wszystkie czesci do elektryki z tylca no i cene w dolarach czasami sie zgadza. http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE51&mospid=47425&btnr=51_2060&hg=51&fg=05&hl=20
-
Niemiecki tuning 318is
A ja musze powiedziec ze tu jest przynajmniej kawal dobrej roboty wlozony a nie jakis tujning w stodole. Liczy sie wykonanie i tu jak najbardziej jest pozytywne i pasuje jedna czesc do drugiej. Ja jedynie te boczne nerki bym usunął bo nie pasuja ale skoro juz sa na wylot to przynajmniej nie atrapy. Taka fele i i bylo by fajnie %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images14.fotosik.pl/50/94d4d7528ab1bd22.jpg
-
Alternator chalasuje, konczy sie?
ok zmontowalem i zamiast tej gumowo plastikowej wytluczonej wkladki dalem gumowy waz odpowiednio dociety i wtloczylem metalowa tuleje a pozniej calosc w odpowiednie miejsce. pasowalo idealnie. lekko na wcisk. ( w aso sprzedaja niestety tylko caly napinacz za 360zl) wiec nie bede placil 360zl za uszczelke ktora mi tylko potrzebna byla. Po zlozeniu idealna cisza... cisza i odglos silnika nic wiecej.... przygladalem sie na pasek dodajac gazu od zera i zeczywiscie straszne tam sa wibracie.
-
Alternator chalasuje, konczy sie?
Panowie czy te dzwieki moga byc spowodowane tym... jest to wytluczona tuleja napinacza %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/371/a3b84f4da478953f.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/371/191fd983909e5543.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images21.fotosik.pl/315/84aa5f9bd5c8e41e.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/371/ee2cbe65c1c1b76d.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images21.fotosik.pl/315/a8dc9e1fa485fa3b.jpg
-
Alternator chalasuje, konczy sie?
Kurcze zdjolem pasek i zakrecilem oska od alternatora i jak zakrecilem to sie krecil z 30 sekund i wydawal przy tym cichy szmer i tyle... a luzu nie ma.. teraz szczeka mi spadla..te rolki obok niego maja ale maly luz takie bicie minimetrowe na boki ale czy to moze byc to?? czy lozyska tych rolek maja miec zero luzow... czy mozliwe ze to alternator ktory wyglada na mega zdrowy...
-
Napinacz paska nie chce sie dac naciagnac
Spoko widze nikt z tym sie nie spotkal. Po pary godzinach meki doszedlem przynajmniej gdzie problem :| napinacz ma w sobie 2 tulejki prowadnice i jedna z drugiej wyszla, sciagnolem pierwsza czesc wierzchnia i wiszysko jak na dloni, tylko teraz jest problem ze zmontowanie tego napinacza gdyz sprezyna jest niemilosiernie twarda... jutro sie bede z tym meczyl ale jak dla mnie debilizm , poniewaz powinien byc ogranicznik wysuniecia sie tych tuleji z siebie..
-
Napinacz paska nie chce sie dac naciagnac
Witam, sam kiedys pisalem jak wymieniac pasek na przykladzie swojego auta. Dzisiaj chcialem zdiac pasek aby sprawdzic czy mam luzy na lozyskach alternatora albo czy to rolki mi chalasuja. Zakladajac pasek napotkalem dziwny problem... napinacz sie wyprostowal i nie moge go niczym ruszyc nawet o centymetr i przez to nie da sie paska zalorzyc... Wie ktos co to moze byc?
-
Dolnośląskie
Heh ja tez trafialem na przedmiejska zamiast na legnicka 52a :mad2: :duh: tu jest pokazane na mapce punkt a to jest 52a a zaraz na prawo przedmiejsa jest :cool2: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=legnicka+52a&loc=wroc%B3aw&Submit.x=0&Submit.y=0&Submit=Szukaj
-
Jaki olej bo Bmw 318is????
a ja mialem zalanego od kupna super s mobila 10w40 kupionego w carefure ( hipermarket) i mi bral olej nie policzylem ile ale z 3/4 bagnetu do 2/4 w ciagu okolo 4 tysiecy... potem musialem wymienic olej przy nawiercaniu gwintu pod pokrywe i wymienilem na ten sam olej tylko ze kupiony na staci orlen i nic mi nie bierze lol.... nie skomentuje tego ale sie zdziwilem... i tak jak kolega wspomnial wszyscy tu maja m42 i wchodzi im 4l .... mi idealnie wchodzi 5l i tak jest wskazane do tego modelu... Engine M42 Engine Oil 5.00 Liter ( tu strona http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi)
-
Moja Pierwsza Becia
is to moje pierwsze auto wiec nie mam porownania ale mam w miare zdrowy silnik ( 10 do setki mierzone gps-em) no i jak depne na zakrecie to tyl lata jak go krece do 6 tysiecy to mnie w fotel pieknie wgniata wiec jak dla mnie to niezla rakieta ;]
-
czy mozna polerowac swiatla przednie,jak tak to czym
tez tak myslalem ale jak oni pisza w motorze o tym czy auto swiecie to mnie pozaginalo.