Skocz do zawartości

szwedu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szwedu

  1. szwedu odpowiedział(a) na Mackillus316i temat w E30
    No z tego co ja widze na realoem to dolot w m40 ma tak jak by poczwurny czyli w razy po 2 rury a is ma pozawijane 2 rury zlonczone.. wiec wyglada to totalnie inaczej............... http://www.realoem.com/bmw/diagrams/c/d/0.pnghttp://www.realoem.com/bmw/diagrams/b/p/4.png
  2. szwedu odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    A co powiecie na moj przypadek.. zaczne od tego ze sa tak jakby 2 fazy. 1. ja auto stoi noc i na dodatek padalo sprzeglo jest tylko twarde, bardzo twarde, ale plynne. 2. Jak jest sucho lub juz przejechalem pare kilometrow zaczyna zamiast wciskac sie plynnie wchodzic taki mi skokami(dzialanie progresywne ,nie da sie plynnie wcisnac ) i skrzypi...
  3. szwedu odpowiedział(a) na Jacek_S temat w E36
    Ja mam troche inna przepustnice ale sprawdze czy to to ;]
  4. szwedu odpowiedział(a) na mamci temat w E36
    Aha jak to byly takie naklejeczki to gratuluje wyboru, pewnie bedziesz kloł jak po paru miesiacach zaczna sie odklejac i bada sobie latac po calych zegarach :duh:
  5. szwedu odpowiedział(a) na Jacek_S temat w E36
    tez nie wiem co to ale mi buczy w kabinie ale wlasnie jak by od strony silnika.. po wylaczeniu wszystkiego jest takie delikatne bzzzz... ustaje po okolo 1-2 minutach
  6. no ja sie za to zabieram i cos zabrac nie moge... teraz po pierwszym kupie i przetestuje w jakis upalny dzien
  7. szwedu odpowiedział(a) na mamci temat w E36
    Wow.. ludzie juz naprawde przeginaja.. Czy to sa diody czy mnie oczy myla.... Jak tak to by przebila nie jedna Calibre diodex plistix :mrgreen:
  8. A jaka to w koncu byla cena jesli mozna?
  9. szwedu odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    no mi wlasnie przy opuszczonej szybie dobiero slychac to.. tak jak by drzwi byly sztywniejsze jak szyba jest dosunieta ;/ (glupota) ale takie wrazenie odnosze,a jak jest otwarte okna to drzwi maja wiecej ''miejsca'' zeby zmieniac polozenie.
  10. szwedu odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    Fakt bo mi na dziurach skrzypi cos ale to nie tapicerka tylko jak by drzwi cale... tylko ze jak za otwarte lapie to sa sztywne zero luzu.... cos tam sie ociera tylko nie wiem co, mam do wymiany chwyt ten z czujnikiem to moze ustapi po wymianie moze juz za luzno tam lapie..
  11. hahahahah DOKLADNIE
  12. Jesteś z Krakowa więc do kleczy dolnej masz blisko. Polecam tego gościa www.monex.webd.pl zrobił mi nową podsufitkę za 130pln!!! z materiałem. A pranie kosztuje 70pln O mnie tez by to interesowalo zna ktos jakies kontakty we wroclawiu.
  13. szwedu odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    To jest jedyne wytlumaczenie. ja to w swoim temacie opisywalem..jakj spinki sa nowe i te listwy sie trzymaja nie ma ''bata'' aby cos odchodzilo.
  14. Ogolnie ciekawy bajer ale nie warty inwestowania jesli sie tego nie ma ;/
  15. nr 11 to silniczek tam masz wszystkie czesci do elektryki z tylca no i cene w dolarach czasami sie zgadza. http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE51&mospid=47425&btnr=51_2060&hg=51&fg=05&hl=20
  16. A ja musze powiedziec ze tu jest przynajmniej kawal dobrej roboty wlozony a nie jakis tujning w stodole. Liczy sie wykonanie i tu jak najbardziej jest pozytywne i pasuje jedna czesc do drugiej. Ja jedynie te boczne nerki bym usunął bo nie pasuja ale skoro juz sa na wylot to przynajmniej nie atrapy. Taka fele i i bylo by fajnie %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images14.fotosik.pl/50/94d4d7528ab1bd22.jpg
  17. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    ok zmontowalem i zamiast tej gumowo plastikowej wytluczonej wkladki dalem gumowy waz odpowiednio dociety i wtloczylem metalowa tuleje a pozniej calosc w odpowiednie miejsce. pasowalo idealnie. lekko na wcisk. ( w aso sprzedaja niestety tylko caly napinacz za 360zl) wiec nie bede placil 360zl za uszczelke ktora mi tylko potrzebna byla. Po zlozeniu idealna cisza... cisza i odglos silnika nic wiecej.... przygladalem sie na pasek dodajac gazu od zera i zeczywiscie straszne tam sa wibracie.
  18. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    Panowie czy te dzwieki moga byc spowodowane tym... jest to wytluczona tuleja napinacza %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/371/a3b84f4da478953f.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/371/191fd983909e5543.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images21.fotosik.pl/315/84aa5f9bd5c8e41e.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/371/ee2cbe65c1c1b76d.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images21.fotosik.pl/315/a8dc9e1fa485fa3b.jpg
  19. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    Kurcze zdjolem pasek i zakrecilem oska od alternatora i jak zakrecilem to sie krecil z 30 sekund i wydawal przy tym cichy szmer i tyle... a luzu nie ma.. teraz szczeka mi spadla..te rolki obok niego maja ale maly luz takie bicie minimetrowe na boki ale czy to moze byc to?? czy lozyska tych rolek maja miec zero luzow... czy mozliwe ze to alternator ktory wyglada na mega zdrowy...
  20. Spoko widze nikt z tym sie nie spotkal. Po pary godzinach meki doszedlem przynajmniej gdzie problem :| napinacz ma w sobie 2 tulejki prowadnice i jedna z drugiej wyszla, sciagnolem pierwsza czesc wierzchnia i wiszysko jak na dloni, tylko teraz jest problem ze zmontowanie tego napinacza gdyz sprezyna jest niemilosiernie twarda... jutro sie bede z tym meczyl ale jak dla mnie debilizm , poniewaz powinien byc ogranicznik wysuniecia sie tych tuleji z siebie..
  21. Witam, sam kiedys pisalem jak wymieniac pasek na przykladzie swojego auta. Dzisiaj chcialem zdiac pasek aby sprawdzic czy mam luzy na lozyskach alternatora albo czy to rolki mi chalasuja. Zakladajac pasek napotkalem dziwny problem... napinacz sie wyprostowal i nie moge go niczym ruszyc nawet o centymetr i przez to nie da sie paska zalorzyc... Wie ktos co to moze byc?
  22. szwedu odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Heh ja tez trafialem na przedmiejska zamiast na legnicka 52a :mad2: :duh: tu jest pokazane na mapce punkt a to jest 52a a zaraz na prawo przedmiejsa jest :cool2: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=legnicka+52a&loc=wroc%B3aw&Submit.x=0&Submit.y=0&Submit=Szukaj
  23. a ja mialem zalanego od kupna super s mobila 10w40 kupionego w carefure ( hipermarket) i mi bral olej nie policzylem ile ale z 3/4 bagnetu do 2/4 w ciagu okolo 4 tysiecy... potem musialem wymienic olej przy nawiercaniu gwintu pod pokrywe i wymienilem na ten sam olej tylko ze kupiony na staci orlen i nic mi nie bierze lol.... nie skomentuje tego ale sie zdziwilem... i tak jak kolega wspomnial wszyscy tu maja m42 i wchodzi im 4l .... mi idealnie wchodzi 5l i tak jest wskazane do tego modelu... Engine M42 Engine Oil 5.00 Liter ( tu strona http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi)
  24. is to moje pierwsze auto wiec nie mam porownania ale mam w miare zdrowy silnik ( 10 do setki mierzone gps-em) no i jak depne na zakrecie to tyl lata jak go krece do 6 tysiecy to mnie w fotel pieknie wgniata wiec jak dla mnie to niezla rakieta ;]
  25. tez tak myslalem ale jak oni pisza w motorze o tym czy auto swiecie to mnie pozaginalo.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.