Treść opublikowana przez szwedu
-
Filtr k&n i Pipercross
Nie to nie jest stozek czy inny gwizdek to dziala tak samo jak zwykly filtr tylko daje wiecej powietrza do silnika co ulatwia mu sie wkrecanie na obroty a mocy to raczej tez nie daje.. no moze 1km ktory i tak jest wliczony w bledy na wykresie :cool2:
-
Tunning silnika M40 1.8 -> chiptuning
Tez takie gadanie troche ;/ Powiedz mi kolego co to jest 140zl? majatek to dla Ciebie... raczej dla nikogo kto posiada auto i potrafi je utrzymac wiec po co komus odradzac czypa z powodu tego ze mu nic nie da.. ja wydalem 150zl na wkladke sportowa filtra i to mozna okreslic jako nic nie da ( m,oje odczucia sa oczywiscie jak najbardziej na +) to jak ja wydalem wiecej na sama wkladke ktora nie daje KM to twoim zdanie bez sensu jest chip ktory dake 15km 20nm ?
-
Tunning silnika M40 1.8 -> chiptuning
twoj problem... Karzdy silnik ma rezerwe mocy i karzdy da sie wysrubowac mowymi mapami zaplonu etc zwanymny chipami... a ze ty wiesz pewnie o chipach tyle ze trzeba pojechac do kowalskiego do warsztatu i zostawic auto na tydzien i oni biora za to 1000-1500 zl to juz inna bajka.. prawda jest taka ze w benzyniakach takich jak nasz wystarczy wymienic kosc z programem i tyle a kosztuje 140zl bo to gosc z forum wgrywa z kompa na kosci i tyle to nie bedzie bral 1000 od ludzi z ktorymi rozmawia na forum.. Co do wiarygodnosci jak bys zrobil wywiad bys odnalazl odpowiednie forum i znalazl temat gdzie ludzie daja wykresy z hamowni po fsadzeniu chipa od rezerveda
-
BMW 318ti Compact by Hubertsk
Tak jak wszyscy.. szczeka spada ze compact moze byc az tal ladny.. masz fele ktore chce kupic bo sa stworzone do e36. Poprostu gratulacje .
-
Filtr k&n i Pipercross
tu jest napisane jako tako http://scirocco.pl/articles.php?id=57
- wiatraki
-
Tunning silnika M40 1.8 -> chiptuning
heh lol ... Strumienica ci napewno dala 10kucy , stozek tez pewnie masz założony na przepływomierzu wiec tez napewno dziala ''dobrze'' :cool2: A zeby OT nie byl to zywotnosc czego? czip to nie wycieraczka czy opona dziala i tyle nie widac po nim raczej sladow uzytkowania :roll: No nie śmie wątpić :mrgreen: :mad2: Cena to chyba 140zl a firma to jest no name.. koles z forum wgrywa z kompa na pusta kasc i jazda.. no chyba ze chipy ma kupowane w firmie np. ''xenix'' to bedziesz mial chipa firmy xenix :twisted2:
-
bujanie sie przednich foteli
powiem tak, mam ten problem w fotelu pasażera , po ogledzinach wychodzi na to ze brakuje przedniej rolki w szynach... nie mam pojecia czy da sie to jakis naprawic.
-
Serwer z materialami do BMW (juz jest)
Witam, pierwszy post po dlugiej nieobecnosci :)... mialem trooooche roznych zajec... Watek widze nabral troche samodzielnego zycia :). Do konca tygodnia zrobie update. 110mb.com padlo :(... niestety tak sie konczy darmowy hosting. Bede musial znalezc cos innego i ten caly bajzel tam przerzucic. Jezeli komus przerywa to przyczyn moze byc wiele, ale najczescie jest to zwiazane z wykorzystanie proxy w lokalnej sieci... Hasla sie nie zmienily. Jezeli nie moze rozpakowac to: 1. podajesz zle haslo 2. nie pobrales do konca wszystkich fragmentow a tutaj jest oryginal -> http://upsilon.star.net.pl/~johnny/forum/viewtopic.php?p=3223&sid=617c9052f8ecab206da710b38f88568f nie trzeba nic lamac :D, a pobierac moze kazdy i nic nie musi dawac. Nie ladnie tak oczerniac kolegow ;). Dzisiaj jeszcze przejrze forum, bo dawno sie nie logowalem... Pozdrawiam! Todziwne bo dzisiaj sciagam bentleya do e36 i haslo nie wchodzi.. mam wszystkie czesci...
-
wiatraki
O dobrze ze taki temat powstal to nie musze zakladac nowego.. Ostatnio bylew w krotkiej trasie. wroclaw- Hradec Kralove (170km) i spowrotem i jakl zaparkowalem auto na parkingu i wlaczylem ogrzewanie na ful i poszedlem otworzyc maske zobaczylem ze wiatrak od klimy sie kreci i mnie to zdziwilo bardzo, bo kima mi narazie nie dziala bo czynnika nie ma i nie wciskalem przycisku od klimy a jak nacisnolem lekko przepustnice tak na 1200 obrotow na sekunde to wiatrak sie juz wylaczyl.. Czy wiatrak od klimy zaczyna dzialac w jakis innych sytuaciach niz tylko wlaczenie klimy??
-
Sworzeń wachacza założony odwrotnie - jakie skutki?
Co wy sworznia w zyciu nie widzieliscie ? Zrobilem przed chwila fotke tak to wyglada dla tych co nie wiedza %5B480%3A480%5Dhttp%3A//images27.fotosik.pl/7/c33ca8716c3fcc9f.jpg Podobno odwrotnie zalozony czyli blaszkami wystajacymi w kierunku kol, rownolegde do osi skraca jego zywotnosc.
-
mowa o wkładzie K&N lub pipercros
Jak juz gdzies zdazylem napisac Ja odczulem zmiane na plus w dolnych obrotach np. ruszajac z jedynki nie musze go strasznie na obroty wkrecac jak wczesniej(1.8is)
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
a ja kupilem wkladke pipercrossa i jestem zadowolony.. lepsze wkrecenia sie na obroty od dolu ( 1.8is)
-
Filtr k&n i Pipercross
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images28.fotosik.pl/3/2cfcdc1dedd5fed8.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images30.fotosik.pl/3/20a4e78f84634438.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images30.fotosik.pl/3/c1e811e967b245f1.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images23.fotosik.pl/3/abe0d6432bd1ed6e.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images28.fotosik.pl/3/a01d1322ec73d15a.jpg Zamontowalem.. nie pasowal idealnie... jakies 2mm za dlugi jeden bok ale moze i lepiej bo dociskal bardzo mocno z kazdej strony. Zaraz bede jezdzil to zobacze czy cos czuje ale jak go wkrecalem pod domem to nie czulem zeby wiecej powietrza mial ;]
-
mowa o wkładzie K&N lub pipercros
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images28.fotosik.pl/3/2cfcdc1dedd5fed8.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images30.fotosik.pl/3/20a4e78f84634438.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images30.fotosik.pl/3/c1e811e967b245f1.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images23.fotosik.pl/3/abe0d6432bd1ed6e.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images28.fotosik.pl/3/a01d1322ec73d15a.jpg Zamontowalem.. nie pasowal idealnie... jakies 2mm za dlugi jeden bok ale moze i lepiej bo dociskal bardzo mocno z kazdej strony. Zaraz bede jezdzil to zobacze czy cos czuje ale jak go wkrecalem pod domem to nie czulem zeby wiecej powietrza mial ;]
-
mowa o wkładzie K&N lub pipercros
Czasami sa bledy wiec mozna zagadac do goscia podac mu wymiary filtra a on zobaczy z ktorej firmy sa takie wymiary.. jutro ma dojsc do mnie to zrobie foto i podziele sie opinia.
-
mowa o wkładzie K&N lub pipercros
prosisz... a ja prosze abys ruszyl głowa i nacisna opcje szukaj.. az takie trudne?!?! :mad2: :duh: Mowisz duzo tego na forum... no wlasnie to w czym problem masz.. Ale zeby to nie bylo ''OT'' to podam Ci link do mojego tematu z przed 5 dni gdzie podaje adres strony na ktorej kupilem. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=381063#381063
-
Padnięta sonda lambda...
A ja gdzies wyczytalem ze nie mozna lutowac sond ani ich okablowania... lepiej zastosowac koncowki konektorowe w izolacji.
-
nie chce zgasnac swiatlo w srodku auta
poprostu taki fart ;p kiedys musialy przestac dzialac...sprawdz je a jak nie to co innego ale stawiam na nie
-
nie chce zgasnac swiatlo w srodku auta
wytarty czujnik, czyli jak by drzwi otwarte... wymiana czujnika i po problemie.
-
Zawiecha przednia stuka, coupe [ foto]
Narazie wymieniam sworzen krotki tuleje amory i lozyska mcperson, zastanawiam sie nad koncowkami drazkow..tylko ktos pisal gdzies jak drazki to cale a nie koncowki.. ja mialem na nich luz ale tak jakby w miejscu ze wchodza w przekladnie przy gumie to tam luz mialy? czy to je kwalifikuje do wymiany ?
-
Zawiecha przednia stuka, coupe [ foto]
A jak sprawdzic ich stan;]
-
E30 pomału droższe od E36
AMEN lol taka prawda robi sie troche OT bo to nie temat za jakimi autami 15 latnie siksy sie ogladaja tylko ze sie rynek zmienia. Sam sie zdziwilem ze mozna za 11k kupic 328 z klima a ja za isa dalem 13k
-
Filtr k&n i Pipercross
http://www.rpmotorsport.pl/auta/318is-9404-p-2814.html?osCsid=77fe88c4dc17c070e06e586b1cabe95c kupuje ten filtr .. kn nigdzie nie ma a poza tym piper ma olejek w zestawie i mniej brudzi przeplywke ( tak mowia) wiec stawiam na pipercrossa
-
Zawiecha przednia stuka, coupe [ foto]
Witam, bylem na stacji dzisiaj i tak; przednia zawiecha prawy amor ZERO lub mniej ;] lewy lepiej ale to juz bez znaczenia a tylnia po 55%. I tu moje pytanie, Chce wymienic 2 amorki 2 tuleje i 2 swoznie (lub 4 ale ludzie mi mowia ze dlugie lepiej zostawic) Czy jest cos jak np. poduszka amortyzatora w zawieszeniu w kielichah ktora tez przydalo by sie wymienic? mowa o przednim zawieszeniu. I czy robocizna jest w przystepnej cenie, czyli 50 za amortyzatory i 30 za tuleje itp.