Skocz do zawartości

szwedu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szwedu

  1. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    NIe maja
  2. szwedu odpowiedział(a) na szwedu temat w E36
    tak tam nie wiedza czy maja na stanie...
  3. szwedu opublikował(a) temat w E36
    Poszukuje filtra k&n i nigdzie go nie maja (model 33-2733) a na zamowienie czekac musze 3 tygodnie w intercarsie. Allegro tez pustki. Wie ktos gdzie moge kupic ten filtr lub jakas alternatywa? Wkladki innej firmy ? Lepiej dostepne? Bo przed chwila znajomy mi powiedzial ze jak sie robi stozek z glowa to niby nic nie pogarsza, mowil ze trzeba obliczyc pod dolot dlugosc rury i oddzielic od komory i bankowo bedzie good.. tylklo ze ja nie mam pojecia jak to obliczyc to raczej stozek odpada.
  4. szwedu odpowiedział(a) na jamadamek temat w E36
    J bardziej bym powiedzial ze to 2.0 ma mocy tylko 10kim wiecej od isa a pali prawie tyle samo (prawie czyli doslownie) co 2.5 czy 2.8 wiec z silnikow 1.X jak najbardziej 1.8is a z silnikow 2.X 2.5 lub 2.8...
  5. szwedu odpowiedział(a) na martur temat w E30
    Ogólnie jak ona taki super stan to ja dalem za isa z manualna klima 13k... mniejsza o to czemu 2.8 ma licznik do 240km/h??
  6. szwedu odpowiedział(a) na maniek__ temat w E36
    regola panujaca na rynku jest jednoznaczna .....Makarony nie dbaja o auta.......widzialem kilka takich z Włoch.............syf kila i mogila........... Tez tak slyszalem ;/ pod listwami pare lekkich wgniotkow ;/ takie auto mial ten wloch do bujania sie nie do cackania.. naszczescie o silnik dbal...
  7. szwedu odpowiedział(a) na maniek__ temat w E36
    Jak by to bylo takie proste to by nikt na stan licznika nie patrzyl ...
  8. szwedu odpowiedział(a) na maniek__ temat w E36
    Troche pdlamujace to co piszecie, to ja kupowalem moje pierwsze auto w komisie z przebiegiem 180tys... a auto ma wytarty lakier na progach lekko fotele maja skore juz mocno zuzyta kierka jest popekana od gory (ale jest z wloch) mieszek jest mega cieniutki i juz nie daje rady i galka jest zmieniona na momo i tez jest wytarta.. czyli tak naprawde auto ma co? 300tys?
  9. Fajnie by bylo zrobic kiedys zlot wszystki for.. to by bylo cos.. wiem ze trudno cos takiego zorganizawac i np. bkp pewnie by bylo przeciwko czemus takiego i pewnie dlatego to nigdy nie wypalilo lub nie wypali.
  10. Wczoraj robert mial wypadek tutaj jedno z calkiem szokujacych zdjec (stoty kubycy widac wystajace z wraku) i filmik calego zdarzenia %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img529.imageshack.us/img529/2595/c41fff0a82d2c12c477dd00hq2.jpg www.phoenixteam.pl/team/focal/KubicaCanadaCrash1.avi Najnowsze nie potwierdzone informacje twierdza iz robert dzisiaj wychodzi ze szpitala i nic mu nie dolega. Wczesniejsze pogloski swiadczyly o tym ze robert mial zlamana noge lub stope i wstrzasnienie muzgu.
  11. Raczej tylko w aso, ja placilem chyba 60zl to jest caly uchwyt razem z czujnikiem w srodku.
  12. Genialne, puki po deszczu mu nie odbije i sie nie wlaczy otwierajac drzwi ;]
  13. Ale przynajmniej zlodziej na tym nie zarobi - pomysl mi sie podoba i chyba go zaadaptuje :) Jest to malo estetyczne. Widzialem o dziwo tez w mercedesie starym , takie preciki mysle ze tez najpierw mozna wyjac z palcem nie powiem gdzie, bo nie da sie ich przy lusterku zrobic bo zablokowaly by mozliwosc regulacji. najlepiej miec alarm z prealarmem i tyle..
  14. dokladnie jak przedmowca mowi, to zadna elektryka tylko witarty rygielek od czujnika drzwi mam to samo na dniach wymieniam.
  15. Gadaj sobie zdrow, to po co zecha kupiles skoro na brak kasy nie cierpisz, to raczej tobie brak rozsadku aby kupowac zecha i jeszcze eksperymentowac czy da sie jezdzic bez termo.. a bez oleju da rade :?: :mad2:
  16. nie no. mialem nic nie pisac ale naprawde podlamujace jest to co mowisz (autor) jak cie nie stac na takie wymiany to po co auto kupowales ... ehhh no nic ci prawie nie dziala a ty sie pytasz czy bez termostatu jeszcze da rade ;/ najlepiej sposc plyn z chlodnicy a silnik po obkladaj loedem moze da rade na chwile.
  17. Powiem ze jak po takim wypadku to szybko sie ta babka wydostala z auta... bo becia az kolo zgubila.. wygladalo powaznie.
  18. szwedu odpowiedział(a) na loks temat w E36
    http://www.mann-hummel.com/mannfilter/index.html?iKeys=2.1.276.2.1 Te filtry sa wszedzie, jedne z najbardziej znanych ja z latwoscia je kupuje do bety, co najlepsze w srodku znalazlem instrukcje akurat do e36 jak zamontowac krok po kroku z obrazkami ;] tu zrobilem foto http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=11803&start=30
  19. szwedu odpowiedział(a) na loks temat w E36
    Jeszcze tu nie jest kiepsko :wink: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=377234#377234 no calkiem tanio :) no ale juz jest takze mozna nastepnym razem ;) Mam pytanko. Wie ktos coś o filtrach kabinowych firmy HART? Warto dac nieco wiecej za filtrona? Jak to jest z tymi filtrami?? A po co jak jest Mann, ja wszystkie filtry manna kupuje.
  20. szwedu odpowiedział(a) na Combi temat w E36
    No ja juz pytalem w paru tematach ale nigdy mi nikt nie odpowiedzial, ten sam problem co koledzy u mnie skrzeczy jak diabli jak jest sucha pogoda i juz przejade kilometr czy dwa i jak zaczyna skrzypiec to pojawiaja sie wkieksze opory na pedale. I jak to w koncu jest, lozysko oporowe da sie wyjac na kanale????
  21. szwedu odpowiedział(a) na _Tomek_ temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Tak ale ta ankieta wyskakuje na wielu stronach to jest badanie jakies tam firma genezys czy cos tez wyskakuje mi raz w miesiacu .
  22. szwedu odpowiedział(a) na _Tomek_ temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Ja lece na FireFox i nigdy na bkp mi nic nie wyskoczylo a blokad nie mam zadnych.
  23. szwedu odpowiedział(a) na mewa86 temat w E30
    Nie tu sie pytania zadaje, tu sie tylko odpowiedzi daje.
  24. szwedu odpowiedział(a) na Mackillus316i temat w E30
    aha to czemu mnie nikt nie sprostowal ze to chodzi o barany a nie dolot... ;/ Tu to ja sie nie wypowiem.
  25. szwedu odpowiedział(a) na Mackillus316i temat w E30
    no is dzieki takim zabiegom ma te 140km, lepszy dolot lepszy kolektor wydechowy itp wiec jak by pasowal od isa to moze cos by tam dalo z isowa przepustnica ;] Ale nie jestem pewien :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.