Treść opublikowana przez szwedu
-
Serwer z materialami do BMW (juz jest)
przytocze swojw wypowiedz z 2 strony A wiec kolega moze wytrzymal wiecej niz tydzien , wiec nie bylo tak zle :8) napewno pare osob skorzystalo.
-
Skrzynia biegów, problem z dwójką....
mam dokladnie to samo.. na zimnym silniku dwojka sobie wyskakuje czasam jak puszcze sprzeglo. Sprzeglo mi na dodatek cos halasuje jak wciskam pedal wiec w najblirzszym czasie wymienie sprzeglo razem ze skrzynia :cool2:
-
ogladal juz ktos to auto ?? co o nim sądzicie
tak zwany bubel. :mad2:
-
Reflektory soczewkowe z ringami
Widzisz bo wszyscy zaczynaja czytac temat i mysla a tych zespolonych z plastiku a niewiedza ze tobie juz chodzi o te zamienniki. Zamiennniki normalnie wejda zecz jasna.
-
Reflektory soczewkowe z ringami
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=45135
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
MOWISZ I MASZ http://scirocco.pl/articles.php?id=57 CO do twojej wypowiedzi, po czesci troche prawdy w tym jest ale zobacz, czy M-ki maja stozek.... NIE maja papierowy. Czemu w sporcie jest stozek bo stozek sprawdza sie przy wysokich obrotach zedu 9-12tys/bor. Oczywiscie to jedna z funkcji i przy wyliczeniu dziala w aucie miejskim .
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
troche dziwne pytanie w temacie o stozkach do e36... ja nie wiem radze poszukac, ewentualnie jak nie znajdziesz nowy temat.
-
tarcze ZIMMERMANN & TEXTAR & ATE
no ceny sadze ze najlepsze sa na allegro , ludzie majacy znizki w fotcie i ic chcieli wiecej niz ja zaplacilem za tarcze ATE PowerDisc plus klocki 420zl A co do abs-u nie wiem ale podobno jak zwykle to najlepsze zestawienie to Tarcze zimmer plus klocki ferodo . Ja ma nacinane ATE i jestem zadowolony. :cool2:
-
Reflektory soczewkowe z ringami
No fajne bo nowe i seryjne czyli auto wyglada ;ladnie z przodu a nie jakis WT. Firma jakas nie znana i brak regulacju elektrycznej, moze poszukaj takich z regulacja chyba ze Ci nie potrzebna, bo ja mam auto ponad rok a tylko dla zabawy bawilem sie ta regulacja bo raczej auto na tyl mi nie siada zebym musial regulowac wysokosc swiatla.
-
Wgniecony tyl nad zderzakiem, pod swiatlem, co robic? [foto]
czy ja wiem czy prosciel, drzwi to element lakieruje sie caly a tu raczej nie lakieruje ci calego auta tylko punktowo wiec musi to wycieniowac ze starym lakierem zeby nie bylo widac ze byl lakierowany punktowo.
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
No to o co ci chodzi? airbox simoty to jest stozek (nie wiem jakiej klasy) w obudowie z carbonu ( carbon nie przewodzi / przepuszcza ciepla) pod ktory podlanczasz wlasnie rure ktora prowadzisz pod zderzak gdzies od wlotu powietrza i masz 100% zimnego powietrza, nawet lepsze rozwiazanie niz przegroda z tym ze to wszystko trzeba wyliczyc. BTW tych przegrud nie znajdziesz chyba u nas, jak ktos robi to samemu bo trudne to to nie jest.
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
chodzi ci o takie airboxy z carbonu ? http://moto.allegro.pl/item240591372_filtr_stozkowy_airbox_130_200_77_simota_do_300km.html Tylko samo zamontowanie nic nie da i i tak beda straty mocy i momentu jak nie obliczysz objetosci i dlugosci dolotu... to zabawa czasochlonna i trudna, a STOZKI NA PRZEPUSTNICY TO SMIECHU WARTE SA. :mad2:
-
Wgniecony tyl nad zderzakiem, pod swiatlem, co robic? [foto]
Rafciu rozwaliłeś mnie swoją teorią ^ ^ .. ale rozumiem przyczyne łopatologicznego sposobu Twoich wyjasnien - po prostu juz inaczej nie dalo sie tego wytlumaczyc koledze :twisted2: wywiązała sie istna bitwa o te dwie literki - V i R wiec ogłaszam KONKURS dla wszystkich, nagrodą bedzie wielki szacun pozostałych dla pierwszego ktory poda prawidłową opowiedz - pytanie brzmi: Skad wzielo sie oznaczenie VR6 w najmocniejszej wersji Golfa III i W12 w Passacie B5? od razu zaznaczam ze nie jest to jakies "widzimisie" Panow z VW ale istotna informacja o budowie silników i układzie cylindrów w tych autach wiec do dziela! :cool2: To ze sobie pare osob (ze mna wlacz) pozwolilo sobie na maly offtop w postaci sporu o nazewnictwo ukladu silnikow to nie zapominajmy jednak ze kolega zadal pytanie i liczy na odpowiedzi a nie jakies konkursy dotyczace VW... To nie jest na to miejsce.
-
Wgniecony tyl nad zderzakiem, pod swiatlem, co robic? [foto]
no wlasnie bo m43 b16 to jest 1.6 ;] a tego tez nie napisales ;] Tu wyjasnienie http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M43 ps. przepraszam za OT ;]
-
Wgniecony tyl nad zderzakiem, pod swiatlem, co robic? [foto]
robertbed Ty sie kolegi tak czepiasz a sam widze masz ladny nowy Jork w opisie. e46 318is M43 :mad2: Po pierwsze w e46 nie bylo juz oznaczen is i ti Po drugie jak bys mial juz mowic tu o isie to m42 lub m44 bo m43 to jest jednostka 1.6 na lancuszku. A wracajac do tematu V ;] Litery przed cyfra czyli np. r5 lub v8 dotyczy ukladu w jakim sa cylindry czyly rzedowy lub Vidalsty. Litera V po cyfrach dotyczy ilosci zaworow , np 16v 24v Tak wiec gwarantuje ze bmw nie robi V6 a wszyscy co maja na klapach BMW V6 to jakies podzesy i mi ich zal i oczywiscie w zyciu takiego czegos nie widzialem al to ze ktos na aukcji napisze bme v6 do sprzedania to tylko i wylacznie brak wiedzy czym sie handluje.
-
Wgniecony tyl nad zderzakiem, pod swiatlem, co robic? [foto]
BMW nie robilo i nie robi silnikow w ukladzie V6, robi je w ukladzie R, czyli 6 garow w jednej lini... V to 8 BTW . Fajnie by bylo jak by ludzie czytali opisy dzialow, Twoj sie nadaje do serii 5 tam sie omawia takie sprawy ten dzial jest od zamieszczania gotowych recept np. jak bezpiecznie zdjac kolo z auta :mad2:
-
Amortyzator przod pewny problem przy .....
no ale razem z olejem tak? bo raczej nie ma sensu wymieniac filtra oleju bez zmiany oleju.
-
nie świeci się wskaźnik temperatury powietrza
aha widocznie nie doczytalem :doh:
-
nie świeci się wskaźnik temperatury powietrza
nacisnij przycisk od temperatury, on wlancza i wylancza wskaznik. a jak to nie dziala to juz cos z modulem komputera i sie nie znam na tym ;]
-
Piski przy starcie
Niewiem jakie to pisko, ja mam denerwujuace piszczenia psaka jak ruszam z jedynki z niski obrotow :? jest to denerwujace.
-
jaka wersja nadwozia ładniejsza coupe czy sedan?
BOze zamknijcie ten temat. Kogo obchodzi komu sie co bardziej podoba a skoro autor ma problem z wyborem to juz swiadczy o niprzykladowa rozmowa: Co lepsze czekolada czy wafelki. jasiu- wafalki stasiu- nieprawda, czekalada jasiu- a gow.no prawda ! :mad2:
-
[Exx] Jak prawidlowo dotrzec nowe klocki i tarcze.
Dokladnie
-
lutowany chip????
No jak co co zostaje... wlutowanie, idz to elektryka albo goscia co servisuje tv czy widea rtc, karzdy kto robi w takim sprecie wlutuje ci to idealnie.
-
piekne zadbane cabrio ze Szwajcarii :-)
Wescie goscia ukamieniujcie czy cos bo rece opadaja ;/
-
wymiana elementow zawieszenia
z tylu to jest czarna magia, na jeden wachacz tam przypada z 10 tulei nie oda sie okreslic ktore sie nadaja do wymiany, albo diagnozujac jakie masz bicia na tylniej osi albo przy bliskiej inspekcji luzow.