Treść opublikowana przez Azaj
-
[EXX] COŚ DLA MIŁOŚNIKÓW SERII 7
Widziałem ze dwa razy na żywo, szatan nie samochód :mrgreen: Bardziej wyraziste niż F01.
-
Zbyt krótkie światła.. Regulacja?
Xenony masz?
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Jak nie będziesz miał kiedyś chęci na własnoręczne mycie to wpadnij do mnie (Mirków). Myjnia ręczna zaprasza :D
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Na zdrowy rozum - jeśli komuś zależy tylko i wyłącznie na wygodzie, komforcie, a nie mocy to 2,5tds obleci.
-
Zmiana foteli w E39
Dam sobie chyba z tym spokój. Poczekam, aż się pokaże w internetach jakiś fajny komplet z Europejczyka. Co prawda, te moje wysiedziane przez grubasów z Belgii szmaciaki piękne nie są, ale jeszcze się pomęczę.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Gdzie myjesz to cudo z reguły?
-
Zmiana foteli w E39
Inaczej. A gdybym włożył po prostu tak jak jest, co by to spowodowało?
-
Jazda na zimnym silniku
Dokładnie tak, jak napisał kolega wyżej. Rozgrzany silnik = właściwa temperatura oleju = właściwe smarowanie silnika. A bez odpowiedniego smarowania wiadomo jak jest. Co do turbiny, po każdej ostrzejszej jeździe powinno się poczekać z 20 sekund ze zgaszeniem, gwarantuje to lepszą trwałość turbiny. W ten sposób w ogólnie opluwanej Lagunie II 1.9 dCi przejechałem z rodziną 180 tysięcy i turbina była, jak nowa.
-
Zakup E39 w TDSie czy jest sens?
Azaj odpowiedział(a) na wood temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego, co mówisz to egzemplarz Twojego brata wymaga przede wszystkim poprawek estetycznych, technicznie jest całkiem całkiem. Wiesz, historia auta znana, cena niewysoka - brałbym. Tym bardziej, że w razie czego masz drugi wóz.
-
Zmiana foteli w E39
Mhm, czyli da się to zrobić. A jak wygląda z sytuacją matą zajętości? Co zmienia fakt, że fotele będą z anglika (oprócz oczywiście maty w fotelu po lewej stronie)?
-
Bmw e39 535iA 1996/Bmw e39 535i 2000 nowa galeria
Tak jak przeglądam ten wątek, delikatne refleksje przy piwie... w Twoim aucie, Macieju, to chyba jedynie śmigło jeszcze dołożyć można :D
-
Zmiana foteli w E39
Czyli druciarstwo. Ma ktoś na sprzedaż dwa czarne boczki do E39 na przód? :D
-
Kupno e39 525tds opinie
Co do tds-ów to najlepiej widać na allegro, ile osób się tego chce pozbyć. Cenowo do 9500 PLN 70% oferty to właśnie te silniki.
-
Zmiana foteli w E39
Czyli, muszę pamiętać o: 1. Rozwierceniu boczka i potem skręceniu go. 2. Macie zajętości - btw, jaka to różnica? Wsadzę do auta i gitara? Macieju, przekładałeś kiedyś rączki w boczkach? Jakieś porady dla mnie?
-
BMW Serie 2 Active Tourer 2014
Oczywiście, że tak. Wiesz, ja się z tym nie kłócę, ponieważ samą istotą działania firmy jest zarabianie pieniędzy, aczkolwiek wg mnie taka 2 Tourer to rozmienianie tradycji oraz dziedzictwa BMW na drobne. Wiadomo, nie można trwać w skostniałym układzie produkcji na zasadzie "bo tak było zawsze", ale też nie należy iść ślepo za trendami :) Uważam, że 2 stanie pośród reszty podobnie udanych modeli typu Mercedes Vaneo, Merc CLS Shooting Brake, Jaguar X-Type kombi itp., aczkolwiek mogę się mylić, czas pokaże :wink:
-
Zmiana foteli w E39
Macieju, czyli sposób zamocowania rączki wygląda tak, że trzyma się on na śrubkach do boczka, a same śruby są zamaskowane jakimś stopionym paskudztwem, tak?
-
zakłucenia w radiu
Masz kombi to weź sobie agregat prądotwórczy na ropę to bagara, audio będzie zrywało majtki przechodniom przy każdym rozruchu :norty:
-
BMW SERIA 5 520d WBAPX31040C084720
Azaj odpowiedział(a) na sfinks311 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już nie to, co w latach '90, kiedy auto miało materiały nawet po 400 tys. km wyglądające dobrze. Hitem dla mnie aktualnie jest Mercedes klasy A, w którym po 10 tysiącach kilometrów skórzana tapicerka na fotelach się odkształca :lol:
-
BMW Serie 2 Active Tourer 2014
Profanacja. Może i wypełni lukę, może i zarobi, aczkolwiek będzie to najbrzydsze BMW w aktualnej gamie (i na dodatek w przednim napędem). Może i jestem tradycjonalistą, ale ta marka jest synonimem wygodnych, mocnych, dużych samochodów, o niesamowitej jakości oraz prowadzeniu, a tym modelem idzie w stronę aut dla mamuś, wożących dzieci do przedszkola. Co innego, i3. Jako, że miejsca w miastach coraz mniej, a paliwa drożeją, BMW stworzyło auto, które dopasowuje się do miejskiego krajobrazu, a jest pierwszym ogarniętym autem elektrycznym (nie licząc Tesli, która na naszym rynku istniej chyba tylko w legendach) :) Źle się dzieje w państwie duńskim...
-
Zmiana foteli w E39
Podepnę się pod temat: mam zwykłe szmaciaki, teraz planuję zakup czarnych elektrycznych skór z wysuwanymi elektrycznie zagłówkami (bez grzania) z anglika. Z lektury tematu widzę, że wszystko powinno śmigać. Będę musiał przełożyć rączki w przednich boczkach. I oto moje pytanie: te rączki są tak zamontowane, iż da się je zdemontować bez niszczenia czy będę musiał je wypruć i potem jakoś klecić? Dodam, że średnio mi się takie druciarstwo uśmiecha...
-
Dolnośląskie
Powodzenia. Mógłbyś to trochę rozwinąć? Jest to aktualnie jedyna firma, do której jeżdżę...
-
E39 525i Automat PISZCZY PO DODANIU GAZU...
Tak to ma się do tematu, że po pół roku od napisania ostatniego postu autor najprawdopodobniej ogłuchł od tego piszczenia - czytaj: nie wie.
-
odgłos klekotania przy gaszeniu 520d i świszcząca turbina
Wybacz, ale aż się prosiło :mrgreen: Turbina nie powinna świszczeć przy niskich obrotach, a tym bardziej na biegu jałowym. Jak klekocze? Sam dźwięk czy też trzęsie nadwoziem fest?
-
E39 525i Automat PISZCZY PO DODANIU GAZU...
Niewielu wie, że od dawna moją pasją jest archeologia...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
To jeszcze Niemiec tak zakonserwował, pedant.