Skocz do zawartości

Azaj

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azaj

  1. Widziałem ze dwa razy na żywo, szatan nie samochód :mrgreen: Bardziej wyraziste niż F01.
  2. Xenony masz?
  3. Jak nie będziesz miał kiedyś chęci na własnoręczne mycie to wpadnij do mnie (Mirków). Myjnia ręczna zaprasza :D
  4. Na zdrowy rozum - jeśli komuś zależy tylko i wyłącznie na wygodzie, komforcie, a nie mocy to 2,5tds obleci.
  5. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Dam sobie chyba z tym spokój. Poczekam, aż się pokaże w internetach jakiś fajny komplet z Europejczyka. Co prawda, te moje wysiedziane przez grubasów z Belgii szmaciaki piękne nie są, ale jeszcze się pomęczę.
  6. Gdzie myjesz to cudo z reguły?
  7. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Inaczej. A gdybym włożył po prostu tak jak jest, co by to spowodowało?
  8. Dokładnie tak, jak napisał kolega wyżej. Rozgrzany silnik = właściwa temperatura oleju = właściwe smarowanie silnika. A bez odpowiedniego smarowania wiadomo jak jest. Co do turbiny, po każdej ostrzejszej jeździe powinno się poczekać z 20 sekund ze zgaszeniem, gwarantuje to lepszą trwałość turbiny. W ten sposób w ogólnie opluwanej Lagunie II 1.9 dCi przejechałem z rodziną 180 tysięcy i turbina była, jak nowa.
  9. Z tego, co mówisz to egzemplarz Twojego brata wymaga przede wszystkim poprawek estetycznych, technicznie jest całkiem całkiem. Wiesz, historia auta znana, cena niewysoka - brałbym. Tym bardziej, że w razie czego masz drugi wóz.
  10. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Mhm, czyli da się to zrobić. A jak wygląda z sytuacją matą zajętości? Co zmienia fakt, że fotele będą z anglika (oprócz oczywiście maty w fotelu po lewej stronie)?
  11. Tak jak przeglądam ten wątek, delikatne refleksje przy piwie... w Twoim aucie, Macieju, to chyba jedynie śmigło jeszcze dołożyć można :D
  12. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Czyli druciarstwo. Ma ktoś na sprzedaż dwa czarne boczki do E39 na przód? :D
  13. Azaj odpowiedział(a) na kubakca320 temat w E39
    Co do tds-ów to najlepiej widać na allegro, ile osób się tego chce pozbyć. Cenowo do 9500 PLN 70% oferty to właśnie te silniki.
  14. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Czyli, muszę pamiętać o: 1. Rozwierceniu boczka i potem skręceniu go. 2. Macie zajętości - btw, jaka to różnica? Wsadzę do auta i gitara? Macieju, przekładałeś kiedyś rączki w boczkach? Jakieś porady dla mnie?
  15. Oczywiście, że tak. Wiesz, ja się z tym nie kłócę, ponieważ samą istotą działania firmy jest zarabianie pieniędzy, aczkolwiek wg mnie taka 2 Tourer to rozmienianie tradycji oraz dziedzictwa BMW na drobne. Wiadomo, nie można trwać w skostniałym układzie produkcji na zasadzie "bo tak było zawsze", ale też nie należy iść ślepo za trendami :) Uważam, że 2 stanie pośród reszty podobnie udanych modeli typu Mercedes Vaneo, Merc CLS Shooting Brake, Jaguar X-Type kombi itp., aczkolwiek mogę się mylić, czas pokaże :wink:
  16. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Macieju, czyli sposób zamocowania rączki wygląda tak, że trzyma się on na śrubkach do boczka, a same śruby są zamaskowane jakimś stopionym paskudztwem, tak?
  17. Azaj odpowiedział(a) na Lyysyy temat w E39
    Masz kombi to weź sobie agregat prądotwórczy na ropę to bagara, audio będzie zrywało majtki przechodniom przy każdym rozruchu :norty:
  18. To już nie to, co w latach '90, kiedy auto miało materiały nawet po 400 tys. km wyglądające dobrze. Hitem dla mnie aktualnie jest Mercedes klasy A, w którym po 10 tysiącach kilometrów skórzana tapicerka na fotelach się odkształca :lol:
  19. Profanacja. Może i wypełni lukę, może i zarobi, aczkolwiek będzie to najbrzydsze BMW w aktualnej gamie (i na dodatek w przednim napędem). Może i jestem tradycjonalistą, ale ta marka jest synonimem wygodnych, mocnych, dużych samochodów, o niesamowitej jakości oraz prowadzeniu, a tym modelem idzie w stronę aut dla mamuś, wożących dzieci do przedszkola. Co innego, i3. Jako, że miejsca w miastach coraz mniej, a paliwa drożeją, BMW stworzyło auto, które dopasowuje się do miejskiego krajobrazu, a jest pierwszym ogarniętym autem elektrycznym (nie licząc Tesli, która na naszym rynku istniej chyba tylko w legendach) :) Źle się dzieje w państwie duńskim...
  20. Azaj odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Podepnę się pod temat: mam zwykłe szmaciaki, teraz planuję zakup czarnych elektrycznych skór z wysuwanymi elektrycznie zagłówkami (bez grzania) z anglika. Z lektury tematu widzę, że wszystko powinno śmigać. Będę musiał przełożyć rączki w przednich boczkach. I oto moje pytanie: te rączki są tak zamontowane, iż da się je zdemontować bez niszczenia czy będę musiał je wypruć i potem jakoś klecić? Dodam, że średnio mi się takie druciarstwo uśmiecha...
  21. Azaj odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Powodzenia. Mógłbyś to trochę rozwinąć? Jest to aktualnie jedyna firma, do której jeżdżę...
  22. Tak to ma się do tematu, że po pół roku od napisania ostatniego postu autor najprawdopodobniej ogłuchł od tego piszczenia - czytaj: nie wie.
  23. Wybacz, ale aż się prosiło :mrgreen: Turbina nie powinna świszczeć przy niskich obrotach, a tym bardziej na biegu jałowym. Jak klekocze? Sam dźwięk czy też trzęsie nadwoziem fest?
  24. Niewielu wie, że od dawna moją pasją jest archeologia...
  25. To jeszcze Niemiec tak zakonserwował, pedant.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.