Treść opublikowana przez Azaj
-
[e39] zapytanie o rozmiar opon
Jak otworzysz drzwi kierowcy, na słupku środkowym będziesz miał taką naklejkę, są tam wszystkie rozmiary opon, które BMW zaleca. Aczkolwiek trochę pokombinować zawsze można :D
-
Dolnośląskie
Co sądzicie o Latas Service na Zakrzowie (okolice dawnego Stolbudu)?
-
[E39] Montaż zmieniarki.
Dzięki bardzo za pomoc. Wiesz, mi nie zależy na filmie, nawigacji itp, po prostu chcę mieć audio na bardzo wysokim poziomie. Zainwestuję raczej w BMW Professional plus dobre głośniki w fabryczne miejsca :)
-
[E39] Montaż zmieniarki.
Tak, ale mam gołego kaseciaka, bez jakiejkolwiek opcji przełączania na CD. I stąd pytanie: czy opłaca się kupować zmieniarkę plus radio-kaseta obsługujące CD, czy poczekać i kupić radio BMW Professional, które CD obsługuje normalnie z kabiny?
-
[E39] Montaż zmieniarki.
Witam, mam takie oto pytanie: czy jest sens montowania zamiast gołego kaseciaka nowego radia BMW Business w wersji z kasetą i zmieniarką CD do bagażnika (łączny koszt 100), czy jednak lepiej będzie poczekać i po prostu zakupić radio w wersji CD, ale np. Professional? Chodzi mi głównie o jakość grania oraz ilość zabawy przy montażu zmieniarki itp. Z góry dzięki za pomoc :)
-
Dzwiek niezapietych pasów?
Buahaha :lol: Swoją drogą, jest taka moda na prowadzenie: fotel nisko, w tył i lansowóz.
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
BMW E39 520i, 1998r, Belgia - teoretycznie 203 tysiące, praktycznie Bóg raczy wiedzieć :mrgreen:
-
czy białe felgi będą pasowały do mojego BMW??
Wiesz, kwestia gustu, aczkolwiek mi to połączenie kolorów kojarzy się ze strażą pożarną :mrgreen: Gdyby te felgi miały inny wzór lub chociaż były większe to wyglądałoby super.
-
E39] Slad po naklejce
Teraz sobie przypomniałem :duh: Spróbuj użyć środka K2 Truck. Chłopaki na myjniach używają go do czyszczenia ciężarówek - niby nic, ale jest cholernie mocny :cool2:
-
E39] Slad po naklejce
Próbowałeś denaturatem?
-
[E39] Wymiana znaczków - zapytanie
Temat do zamknięcia, resztka bolca wpadła do środka, wrzuciłem nowy znaczek, wszystko elegancko :wink:
-
Polerowanie szkieł lamp przednich
Klosze są oryginalne stuprocentowo. Jeden ma tylko odgiętą uszczelkę u góry, zastanawiam się czy to w czymś będzie przeszkadzać.
-
Polerowanie szkieł lamp przednich
Trafiony - zatopiony :D Dokładnie to.
-
Polerowanie szkieł lamp przednich
Mam opcję od znajomego, który ma E39, zakup samych przednich szkieł do reflektorów (nie całych reflektorów). Są w super stanie, założyłbym je zamiast polerowania aktualnych, które mam zamontowane w aucie. Ma sens taka operacja?
-
[E39] Gruntowna modernizacja
Witam, kupiłem ostatnio E39 i mam w nim klasycznego kaseciaka. Tutaj moje pytanie, na audio mam do wydania +/- 1000 złotych. Pierwsze, co bym chciał to radio BMW Professional z CD. Jakie głośniki dokupić w tylne drzwi oraz środkowe przednie?
-
Polerowanie szkieł lamp przednich
Korzystając z tematu, opłaca się zakup samych nowych szkieł do lamp przednich? W okazyjnej cenie rzecz jasna :roll:
-
[E39] Parę problemów 520i
krys32, jakbyś był przy mojej - identyczny, jeśli chodzi o kolor, bo ogólnie jest go trochę mniej. Dzięki za filmik.
-
[E39] Parę problemów 520i
Co do koloru dymu... odkryłem, że mam fotochromatyczne lusterka o lekko niebieskim zabarwieniu :lol: Dym jest biało-szarawy. Co do oleju to sprawdziłem poziom przy zakupie, przejadę teraz 1000 km i sprawdzę ponownie. I tak będzie dane auto do sprawdzenia do innego mechanika.
-
[E39] Montaż apteczki.
Tą dźwigienkę ma tylko fotel kierowcy.
-
[E39] Parę problemów 520i
Dym jest bardziej białawo-szary, przy mocnym dodaniu gazu na luzie zrobił się na chwilkę czarny. Jeden mechanik powiedział mi, że silnik pracuje za równo i cicho, aby to było coś złego, po prostu "w aucie z dużym silnikiem 6-cio cylindrowym przy jeździe tylko miejskiej do 80 km/h tłumik nie przepala tego wszystkiego jak należy i trzeba go od czasu do czasu przedmuchać na autostradzie". Po tej ciekawej radzie pojeździłem z 60 km na AOW z prędkością 140-160 km/h i powiem wam, że dymi zdecydowanie mniej, momentami wcale. Co ja kupiłem, oto jest pytanie :?:
-
[E39] Montaż apteczki.
Nawet jeśliby były z anglika to na każdym byłyby ślady dziur po mocowaniu stelaży na gaśnicę/apteczkę. A tutaj fotel kierowcy jedynie mam ślady, zaś pasażera jest idealnie równy, bez dziurek :duh: Dodam, że poprzedni właściciel sprowadził Betę z Belgii.
-
E39 520i Odma - co ile km wymieniamy ?
Objawem odmy jest śnieżnobiały dym czy ogólnie tonacja szarawo-jasna?
-
[E39] Montaż apteczki.
Moja apteczka ma normalny stelaż z dwoma dziurami na śruby (sprawdzałem - oryginalne). Nie mam pojęcia, jak ją zamontować.
-
[E39] Montaż apteczki.
Witam! W mojej E39 apteczka leży sobie luzem w bagażniku (razem ze stelażem), w fotelu kierowcy mam jakieś dziury powycinane i tutaj moje pytanie: pod który fotel powinna ona iść oraz w jakiej konfiguracji śrub (jest na 2 śruby)? Pozdrawiam.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
A jak myślicie w tym przypadku: silnik chodził przez 4 lata na 15w40 Castrola. Płukanie i wymiana na syntetyk?