Treść opublikowana przez Azaj
-
[E39] 520IA Touring Lift Cosmosschwarz
Ładną sztukę złapałeś :wink: Listwy wewnątrz miały być czarne czy tak akurat wyszło? Trochę smutno ten środek wygląda :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Co oni tam w Austrii nie sprzątają po wypadku? Jak się rozbiją to tak sobie latami leżą i czekają, na torach, na skrzyżowaniach, po rowach? A może ten wypadek to dopiero będzie? :D To jak ze śmieciami w przestrzeni kosmicznej, nie wnikaj :mrgreen:
-
Złe wskazania wskaznika paliwa bmw e39
Te wskazania bardzo dobrze widać, jak wejdzie się w "zasięg na aktualnej ilości paliwa" w OBC. Przykładowo, przy odpaleniu na zimnym ze 150 kilometrów zasięgu po niecałych 5 minutach zrobiło mi się 60-80 km (oczywiście strzałka spadła na rezerwę). A, gdy już się silnik dogrzał wszystko wróciło do normy i strzałka elegancko na miejscu odpowiednim. Taki urok tego systemu najwyraźniej :D
-
Złe wskazania wskaznika paliwa bmw e39
Biegaj dużo, ćwicz nogi - przyda się do pchania samochodu pewnego razu :cool2:
-
[525iA] Osłona silnika/ skrzyni
Najpewniej chyba na realoem.com wrzucić nr VIN i sprawdzić która pasuje :)
-
Jakie objawy daja padnięta odma?
Jak masz zawaloną odmę to przede wszystkim będziesz dymił i to sporo na białawy kolor. Trochę zwiększone zużycie, przy większych pojemnościach silnika słychać podobno gwizd.
-
[523i] pływanie auta
Wszystkie poprawne rozmiary dla E39 masz na naklejce na słupku obok kierowcy, jak otworzysz drzwi.
-
Pytanie o elektryczne szyby tył, E39
Najlepiej sobie VIN rozkoduj i na podstawie tego się dowiesz co i jak.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Wiesz, jak ktoś uwielbia E39 i zwraca uwagę na szczegóły to pomimo tego, ze Wrocław miastem małym nie jest - mało jeździ po nim czarnych E39 w M-pakiecie z tak charakterystycznymi felgami. Z moich obserwacji wynika, że teraz praktycznie we Wrocku na ulicach albo takie szrot-E39, w stylu "ważne, że jedzie i, że BMW" albo z kolei takie totalnie zadbane rodzynki.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Po ostatnim zdjęciu z początkiem rejestracji skojarzyłem. Jakiś czas temu widziałem tę Twoją rakietę, robi robotę, zdjęcia nie oddają całości wyrazu :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
"Łaskawie podroży" - zapomniałeś dodać :mrgreen:
-
Centralny zamek Kodowanie kluczyka
Może jakiś problem z akumulatorkiem, że słabo trzyma naładowaną energię.
-
Centralny zamek Kodowanie kluczyka
Baterię w kluczyku wymieniałeś?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tak się zastanawiam, przeglądałem zdjęcia, nie powinna kierownica mieć multifunkcji czasem? Dziwna ona dość swoją drogą...
-
Prawidlowe ustawienie swiatel.
Okay, dzięki bardzo. Pytałem, bo nigdy ten temat w moim życiu nie zagościł, a chce mieć to zrobione tak, jak BMW przykazalo :)
-
Prawidlowe ustawienie swiatel.
Witam, wymieniłem niedawno regulatory w zwykłych przedliftowych lampach i tutaj moje pytanie: jak je prawidłowo ustawić?
-
E34 520i Łódź WBAHG510X0GJ97175
Azaj odpowiedział(a) na ARUS1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak, w przebieg nie wierzę absolutnie. Auto 1995 rok i 218 tysięcy? Rozumiem, gdyby cena była wyższa, aczkolwiek za 5200 do negocjacji... kupiłem E39 1998, też 2.0 benzyna, na liczniku 202 tys, w rzeczywistości 265. Pomimo tego, że ładnie utrzymana :wink: Uważałbym na tę furę.
-
Wymiana lamp przednich ze zwykłych na soczewki???
Miałem też taki problem - połamane regulatory. Nie prościej będzie wymienić tylko regulatory wysokości?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Kebaby tak mają.
-
Lakier konserwacja , wosk
Polecam wosk Kenotec'a, bardzo porządny i cenowo też nie ma kosmosu :cool2:
-
Wymiana gumek w kluczyku.
Dzięki za szybkie info :) Zrobiłem tak, że wyciągnąłem wszystko, a potem spytałem czy tak ma być :mrgreen: Na końcu zakodowałem nowy kluczyk i jest elegancko. Przy podkładzie z Ojca Chrzestnego pracuje się zdecydowanie lepiej :8)
-
Wymiana gumek w kluczyku.
Witam, chcę wymienić gumki w kluczyku E39, rozebrałem kluczyk jak do wymiany baterii i tutaj pytanie: muszę spróbować wyjąć cały moduł elektroniczny z kluczyka czy próbować wyjąć gumki od przodu? Dziękuję za pomoc.
-
UMOWA Z KURIEREM
Spróbuj w DPD Punkt Paczki, tydzień temu wysyłałem komplet opon, owinąłem je stretchem po dwie i mi wyszedł koszt wysyłki 68 złotych za całość. Z Wrocławia do Malborka.
-
E39 na pierwszy samochód
Bardziej Ci się chyba E36 w takim razie opłaca. Przy Twoim budżecie łatwiej będzie ogarnąć ją będzie z naprawami itd.
-
E39 na pierwszy samochód
E39 to tak naprawdę moje pierwsze auto (miałem pół roku Golfa, ale to kwestia spadku). Kupiłem egzemplarz za 8 tysięcy, który wymaga trochę wkładu. Nie jest to abstrakcyjnie drogie auto w utrzymaniu, jednakże zbiera się w nim sporo pierdółek, które dopiero gdy je wszystkie zsumujesz wychodzą konkretne kwoty. W moim przypadku do wymiany jest przednia szyba (380 złotych - niby nie dużo), tylne tarcze z zaciskami i szczękami (około 600), podnośnik do szyby (100), osłona wentylatora klimatyzacji razem z dolnymi tunelami (170 złotych). Wymieniłem kilka z pamięci, niby drobnostki, ale jestem już szczuplejszy o ponad tysiąc. Z tym, że moim założeniem jest doprowadzenie Bety do stanu maksymalnie zbliżonego do wzorcowego, bo uwielbiam ten model. Jeśli jest to auto Twoich marzeń, bierz śmiało, ciesz się i doprowadź do stanu, który Cię zadowala, ale jak zamierzasz ją za 2,3 lata sprzedać to bardziej opłaca Ci się kupić jakieś wozidło, które spełni funkcję. Oszczędzisz sobie zawodu przy próbie odsprzedaży jednej z niewielu zadbanych E39.