Treść opublikowana przez kkamo84
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Mistrz x 2 :cool2: Nie maluj tych zp6, tylko mi je sprzedaj :mrgreen: Fajnie wyszły listwy, sam malowałeś? Piękne Masz auta.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Fajnie działasz :cool2: Podoba mi.się.kierunek w jakim idziesz
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Pierwsze co bym zmienił, to listwy chrom :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Obawiam się ze te f30 za 50 koła, to będzie.miało znacznie więcej.niż 200 tyś nalatane :wink: Jak już napisałem, każdy ma swoje priorytety i.Na tym.zaprzestane :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
kkxKażdy ma inne priorytety. Jak chcesz kupić f30 z ubogim wyposażeniem i pralką pod maską, to nikt Ci nie broni :wink: Tylko nie utwierdzaj w swojej świadomości ludzi, którzy chcą mieć coś konkretnego pod maską :wink: Oczywiście F30 można kupić za 50 koła, tylko ile w nie trzeba włożyć kasy jeszcze? pakiet startowy może zrujnować portfel :wink: Sam myślę o f30, ale wiem, że za 50 koła będzie ciężko kupić coś sensownego... Trochę bardziej świeży wygląd, to nie wszystko w tej sytuacji.
-
Jaki silnik do e90?
F 30 z 335 d, lub 335i pod maska za 50 koła?? Pokaż mi taką, a z chęcią kupię :wink: F30 za tą kasę to tylko z małym silnikiem i zjeżdżona na bank.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Nie wierzę :mrgreen:
-
F30 335xi WBA3B91070F812819
kkamo84 odpowiedział(a) na Vaporr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha już sprzedaje isa :mrgreen: :mrgreen:
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
ja używam http://postimages.org https://imgur.com/upload
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Ej co to za galeria bez zdjęć ? :mrgreen: :mrgreen: Czekam z niecierpliwością na fotki. Gratulacje Nowego super wozu :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kkamo84 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena :shock:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Hmm właśnie nie wiedziałem o co chodzi z tym allegro, że felgi za darmo moglem wystawić :mrgreen: Na co wymiana jeśli się sprzeda? :wink:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
A to psikus. :mrgreen: Wymieniaj się że mną na te zp6 za s.442 :wink: nie będziesz musiał malować :mrgreen:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Dobry drwal z Ciebie :mrgreen: Tak myślałem, że te zp6 u mnie by siadły fajnie, do białego idealnie :cool2:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Hej, Jak Ci się ten Nobiles Termal sprawuje? Planuje przy zmianie felg odświeżyć trochę tarcze. Polecasz? Edit Nie chcesz się zamienić na te zp6 na moje 19" :wink:
-
Proszę o szybką pomoc: WBADD61050BR00062
kkamo84 odpowiedział(a) na quattro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.etkbmw.com/bmw/PL/vin/decoder/online
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Kijowe zdjecia zrobiłeś, bo nic nie widać :mrgreen: Tak czy tak, czyszczenie na pewno nie zaszkodzi, a felgi to tak jak pisałem wcześniej, zakładaj 313 i bedzie :cool2: A te zp 6 kolega Piotres ma na sprzedaż? :wink:
-
330xd cypisek
Co dokładnie robiłeś z lusterkami? :wink:
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Trzeba było zrobić kontynuację galerii Mariusza, bo zapowiada się, że w Twoich rękach może być równie ciekawie :wink: Szerokości :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Co prawda e91, ale sprzedaje kolega z forum, wiec może warto się zainteresować :wink: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=338301
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Zdecydowanie 313 :cool2: Ale te 230 w kolorze black chrome mogłyby fajnie wyglądać przy Twoim kolorze auta.
-
330xd cypisek
Chcesz mi powiedzieć, że ten co wymyślił dpf jest idiotą? :mrgreen: :mrgreen: Spaliny po usunięciu dpf aż gryzą w nos, wiec po coś ktoś to wymyślił i raczej nie po to, żeby to usuwać :P Twoje auto, zrobisz jak uważasz. :cool2:
-
330xd cypisek
W naszym kraju i tak jest słaba jakoś powietrza, ale widzę, że nie mam argumentów, żeby Cię przekonać :mrgreen:
-
330xd cypisek
O taki artykuł :mrgreen: https://motofocus.pl/informacje/nowosci/60569/mandat-za-brak-dpf-nawet-10-razy-wyzszy
-
330xd cypisek
Gratulacje :cool2: ogarniesz ja powoli i bedzie :cool2: super kolor :cool2: Zacznę planu na najbliższy czas, Tylko czemu dpf i egr off?? I tak mamy Chu...owe powietrze w kraju, a Ty tym zabiegiem nie polepszysz sytuacji :wink: Może wystarczy wypalić, wyczyścić itp i będzie ok :cool2: Nie namawiam, ale niedługo służby mogą się wziąć za auta niespełniające norm :wink: