Treść opublikowana przez kkamo84
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ciekawe na jak długo będą czyste? :mrgreen:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Pięknie lśni :cool2: Z wyglądu to inne koła i lampy lci i miodzio :cool2: Po takiej inwestycji w auto, to chyba zostanie u Ciebie na długo? :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dziś trochę więcej czasu, wiec poczysciłem auto w środku i doprowadziłem końcówki wydechu do przyzwoitego stanu :wink: Było Jest Parę fotek nowej barwy oświetlenia środka
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Założone :wink: jedna w słoneczku nie pasuje :mrgreen: reszta jest ok. Także będę musiał gdzieś dokupić :shock:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Przyszło dziś takie odświeżenie do auta
-
Bezel141 BMW F30 328i estoril
A jak wrażenia z jazdy w porównaniu do poprzedniczki? :mrgreen:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Dywaniki 500 zł :shock: Ale mam takie same :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dokładnie tak jak pisze kolega Czerwony :wink: Ale z drugiej strony troszkę kusi, żeby ją delikatnie obniżyć :mrgreen: wyglądała by bardziej rasowo :P Pajeri91 dzięki, ale to są 19" :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Uczyłem ją jak wjeżdżać pod krawężniki, ale zobaczymy co to da... Mam nadzieję, że felgi przetrwają sezon :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Nie. Żona jeździ większość autem i boję się, że warszawskie parkingi i krawężniki zjedzą zderzaki i podwozie :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Zima już chyba nie wróci, wiec wpadło letnie obuwie :wink: Parę fotek
-
sprzedana można zamknąć e92 LCI m sport
Brak zdjęć w galerii :wink:
-
130i
Ładne auto z fajnym silnikiem. Mało zdjęć jak na galerię :wink: Tylko powiedz mi po co nabijasz posty, zamiast w jednym Wszystko opisać? :?:
-
bmw e90 opony + bład
Dzięki Panowie. Wszystko Ogarnięte. Przez jakiś czas nie miałem w menu opcji reset? Prawdopodobnie dlatego, że auto było w ruchu. Po sprawdzeniu ciśnienia, na postoju zacząłem sprawdzać znów menu i pojawiła mi sie już ta opcja Reset. Skorzystałem z niej i wszystko jest jak powinno :wink: Auto z USA, ale jest przekodowane na Europę i na czujnik ciśnienia z abs.
-
bmw e90 opony + bład
Jest gdzieś w ukrytym menu opcja kasowania tego błędu? Czy trzeba z poziomu kompa to zrobić. Po zmianie na letnie wywaliło błąd i nie wiem jak go wygasić? W normalnym menu nie Mam opcji reset?
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ma ktoś jakiegoś linka jak w ukrytym menu usunąć kontrolkę ciśnienia opon? Edit: Ogarnięte :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Dalej nie widzę konkretów :wink: Nie zawsze musi być to z "3 aut" Nie wiem skąd Ci się to wzieło? Chyba źle trafiłeś w przeszłości z jakimś autem? Pokaż konkrety i udowodnij, że był z 3 robiony, to wtedy jest logiczne, że możesz tak pisać. Jeśli nie masz dowodów, a tylko domysły, to nabijasz puste posty bezsensu... Amen. PoZdr Wesołych :wink:
-
Jaki silnik do e90?
:wink: Może jakieś fakty najpierw, a nie bezmyślne gadanie :duh: :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Taka wiosenna promocja w jednym z warszawskich aso. Może ktoś skorzysta :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Chyba zostanę detektywem :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
To Ci pomoże http://www.bmwstylewheels.com
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Trzeba było od Adama jedną przesyłką ogarnąć oleje :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Zmień te 255 na 8,5 i będzie dobrze.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Hehe, a to kolega Marko chyba sprzedaje z byłej e91 kolegi Czerwonego?? :wink:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Ile za taką robotę, jakbym się zdecydował na malowanie? :wink: