Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
E60 professional Polskie menu
Znajdź na forum Mercedesa PL Menu do NTG4, albo na forum AUDI PL menu do nowej A8. NIE ZNAJDZIESZ, ponieważ ktoś na tym zarabia pieniądze i nie udostępni tego za darmo. Jak nie stać Cię na wydanie 400zł na PL menu to chociaz nie rób syfu na forum bo dosłownie "Wkurwi**a mnie takie pier**lenie".
-
[E46] Dziwne zachowanie navigacji 16:9
Prawdopodobnie gdzieś nie łączy czytnik dlatego raz wyskakuje jeden a raz drugi ekran.
-
Szerokość wyświetlania ekranu 16:9
Hmm, ciekawostka, może po prostu samochód potrzebuje przekodowania? Musiałbym na to zerknąć komputerem, bo tak to ciężko cokolwiek powiedzieć. Czytnik wymieniałeś na MK4, więc teoretycznie nie powinno być problemów.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Ale niezależnie od tego jaką mam wersję nawigacji Business mapa z tego tematu będzie ok? Nie, musisz mieć nawigację M-ASK, czyli na płyty DVD, jeśli nie umiesz tego ogarnąć to lepiej podjedź do kogoś niech Ci to powgrywa.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Czy to znaczy, że Business 2014 jest mapa + strzałki? Mam wersję Business 2013 i mam tylko strzałki (bez ilustracji mapy). Bo do pewnej wersji softu w MASK nie masz widoku mapy w nawigacji BUSINESS, a to zdjęcie które zacytowałeś jest zdjęciem nawigacji CIC (z HDD)
-
Pozostawione swiatła po wyłączeniu silnika
Pociągnij do siebie dźwignię świateł drogowych i na 40sek Ci się zapalą światła mijania ;) O ile nikt nie grzebał przy aucie komputerem.
-
m-pak/zwykly diesel/benzyna
Jeśli nie zalozysz progów i tylu od mpaka to lepiej kup ori przód bo taki misz masz to jedna wielka lipa Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Polskie menu professional
Jedynie ISTA Ci go zapewni.
-
Navi 4:3 mk3 Biały ekran po wgraniu softu
Musiałbym na to zobaczyć, ale coś mi tutaj nie pasuje.
-
Navi 4:3 mk3 Biały ekran po wgraniu softu
Nie zrobisz tego kodowaniem. Musisz wgrac dobry soft. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Czym sie różni e46 318i od 316Ci ?
Sedan/touring a z końcówka Ci masz coupe Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
1. Może laser nie daje rady już odczytywać płyt DL po prostu? Tłoczone (oryginalne) będzie czytał, ale będzie miał problem z kopiami 2. Nie możesz. 3. Nie działa.
-
naprawa czytnika dvd bussines e 60
Mogę Ci polecić gościa we Wrocławiu, w razie czego PW.
-
[E39] W menu nie wyświetla opcji nawigacji
To nie wygląda normalnie, normalnie wygląda tak: http://imagizer.imageshack.us/a/img854/6712/bmw2o.jpg Masz uwalony czytnik.
-
Manetka BC z KOMBI Do SEDANA czy podejdzie??
Bez różnicy od czego jest podejdzie bez problemów.
-
Navi 4:3 mk3 Biały ekran po wgraniu softu
Myślę, że normalną ceną byłoby koło 100-150zł jeśli chodzi o podniesienie softowe, jeśli coś padło w elektronice to tak do 350zł
-
E60 525 update softu Bluetooth'a
Niestety w tym przypadku nie polaczysz własnego telefonu bluetooth bez wymiany MULF Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
INPA - błędy air bag -> problem z wykasowaniem
Kup nowy sterownik AirBag i po kłopocie.
-
[E90] Sygnały z napinacza
A może po prostu moduł padł przy wystrzale?
-
Navi 4:3 mk3 Biały ekran po wgraniu softu
Dobry soft wgrałeś? To jest chyba kolejny przykład "nie znasz się? Nie dotykaj" :( Jeśli świeci dioda to musi się to odratować, ale chyba nie obędzie się bez podjechania do kogoś obeznanego w temacie.
-
Błąd Safety battery terminal (93B2) w E91
Wymień klemę i po sprawie, chyba najprostsza operacja.
-
Niedziałający czujnik parkowania
spryskaj kostki czymś do styków, kilka razy mi to pomogło.
-
[e87]problem z wieszającą się nawigacja
Czasami takie kwiatki dzieją się jak masz uszkodzony laser.
-
[E46] 330d 2004 Problem z licznikiem i nawigacją
330i przestan pisać jak nie masz pojęcia. Czytnik odpowiada za nawigację i ekran. Bez czytnika działa cale audio radio, zmieniarka itd. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[E46] 330d 2004 Problem z licznikiem i nawigacją
Bez czytnika nie będzie obrazu na ekranie. A nie sprawdzisz jaka jest bo to właśnie czytniki są MK3, MK4 itd. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka