Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
2 tygodnie prob i dalej bez efektu ustawienia DRL :((
W NCS nie zmienisz VIN, jedyną opcją jest chyba PASoft
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Mapa raczej nie ma nic do komend głosowych?
-
2 tygodnie prob i dalej bez efektu ustawienia DRL :((
Czym chcesz zmienić VIN?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Musisz mieć odpowiedni soft w czytniku Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Tak masz CIC. A co do kodów to odezwij się do kogoś kto się tym zajmuje i zrobi Ci to za 10-20% ceny.
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Jeszcze jedno pytanie, bo spodobała mi się nowa ikonka informująca o wyłączonym DSC po aktualizacji KOMBI, ale po wgraniu softa WinKfp musiałem wgrać pusty .MAN i wróciła stara mimo najnowszego softu, czy można jakoś aktywować nową ikonkę?
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Całe autko skończone w takim układzie w całości. DDE i CAS poszły bez zająknięcia. Samochód zaczął kulturalniej odpalać na zimnym silniku, pracuje dużo ciszej i bardziej miękko. Dzięki jeszcze raz za informacje.
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Dzięki Capaz jak zawsze można na Ciebie liczyć ;) Bo kolega dziqsek już w ogóle przestał odpisywać i ma wszystko w dupie mimo tego, że sam rok temu się jeszcze uczył :mad2:
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Dzięki. A powiedz mi jeszcze CAS programuje się w pozycji "1" stacyjki? Bo z tego co doczytałem to DDE w pozycji "2" tak z resztą robiłem dotychczas wszystkie moduły.
-
kodowanie e60 pre.lci na lci przod i tyl
Musisz mieć LM2
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Mówisz, że DDE i CAS pójdą bez problemu? A co do radio i mulf wytłumacz mi jak możesz na czym polega problem, bo akurat MULF chętnie bym zaktualizował, może zaradziłoby to moim problemom z bluetooth?
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Spytać nie zaszkodzi... Zacząłem się bawić dzisiaj w aktualizację E90 przez WinKfp, do taj pory zrobiłem: -KOMBI -EKP -EGS miałem już najnowszy (choć nie jestem pewien, ale WinKfp nie widzi aktuzalizacji) -DSC -FZD -IHKA Mam kilka obaw co do aktualizacji DDE (M47TU2), CAS, RAD2 i MULF (nie chce mi dobrze łączyć z aktualnym telefonem). Czy mogę bez obaw dalej się bawić? Nie wyrzuci mi synchronizacji DDE->CAS? RAD2 i MULF pójdą na DCANie?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Uwalony laser?
-
NCSExpert blad przy laczeniu z ALSZ
Wpisz LSZ.C37 przy próbie odczytania modułu Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Co w niej jest beznadziejnego? Bo ja swego czasu jej używałem i nigdy nie było problemów przy aktualnych mapach ;) Jeśli chodzi o wymianę lasera to jest gość kawałek od Warszawy na prawdę ogarnia temat. Zerknij na allegro
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Tak trzeba kasowac chyba ze ci nie przeszkadzają ;) same nie znikną ale nie ma to wpływu na prace świec Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[E90] Sygnały z napinacza
A może padł napinacz? Czym odczytywałeś błędy?
-
Bmw e61 530d problem po wymianie turbiny.
Czasami się zastanawiam skąd się biorą ci wszyscy bajkopisarz? Turbo się nie regeneruje? Magda Gessler wam to powiedziala czy Robert Maklowicz? Jak się ma samych partaczy wkoło to takie bajki się opowiada później. Ja jezdze na regenerowanym (E61 520d M47TU2) w profesjonalnej firmie juz dluzszy czas i nie widzę różnic w porównaniu do nowego. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka różnica między business a professional E90
Nie. CIC MID to następca ,mask 2 CIC MID ma mapy wgrywane na dysk. Są to mapy MOTION. Czy maja rozne interfejse? Czy duzo mapy sie roznia? Interfejsy są całkowicie inne tak samo jak mapy.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Tym samym nie sprawdzisz czy masz v32, czy v27 czy jakiś inny, bo oznaczenia są całkowicie odmienne niż w MK4
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Żebym to ja wiedział.. :) A jak to sprawdzić? dzieki za szybki odzew Kolego czytaj temat. NIE ZAKTUALIZUJESZ SAM SOFTA W E65!
-
navi mk3 e39 padl soft
Ze śląska nie znam nikogo, ewentualnie Wrocław, a najpewniej Warszawa (poszukaj na allegro, bo na tym forum nie można podrzucić żadnego linka, bo "komercja") ;)
-
navi mk3 e39 padl soft
Będzie ciężko, a opisz dokładnie jakie są objawy. Dioda POWER świeci? Czytnik nie wciąga CD?
-
navi mk3 e39 padl soft
Kolejny przykład samodzielnego wgrywania softa ;) Niestety teraz chyba Ci pomoże tylko ktoś kto się zajmuje nawigacjami, żeby to ożywić.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
Niech próbuje, powodzenia :cool2: Ale chyba nie widziałeś softu w E65 w takim razie, tam z MK4 to pasują tylko mapy. Całkowicie inny czytnik i soft. Co by nie być gołosłownym: viewtopic.php?f=76&t=139976