Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
Wersja navi
Business
-
Wersja navi
CIC mid
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Kolego masz u siebie w E91 z 2008roku navi MASK-2 - jeżeli jest oryginał. Potrzebujesz map jak w temacie. Pozdrawiam Pod koniec 2008 był już chyba CIC, więc trzebaby ustalić robiąc zdjęcie :)
-
Jaka Navi jaka mapa
CCC Professional
-
Jaka Navi jaka mapa
Wywróżyć Ci z fusów? Duża/mała?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Masz CIC, musisz mieć kod FSC, żeby zaktualizować swoja mapę.
-
E60 kod usterki 16181
Odczytaj ten błąd porządnym testerem diagnostycznym to się dowiesz co jest grane, bo to tłumaczenie nie ma kompletnie sensu.
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
Witam, Temat jest dal mnie tez interesujacy ze wzgledu na posiadany model auta i navi S606A . Ale tematyka i slownictwo jest dla mnie obce i ciezko mi sie pokapowac. Co masz namysli piszac "next" ? Co to za wersja premium ? Pozdr Tomek CID MID - mapy MOTION CIC HIGH - mapy PREMIUM NBT - mapy NEXT
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
Czyli 2013-2 jest wersją dokładniejszą na PL zarówno w Premium jak i w Motion?
-
BMW E65 730d błąd 45F8 Botschaft, co to jest?
Mam problem z niedziałającym tempomatem w BMW E65 730d (DDE5.0), cały czas wyskakuje błąd: 45F8 Botschaft (DREHMOMENT_ANF_ACC, 0xB7) Na postoju strzałka tempomatu sobie "jeździ" po zegarach, ale po ruszeniu znika menu tempomatu. Resetowałem skrzynię, wgrywałem nowy soft do silnika i nic. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć na co zerknąć?
-
ICOM problem z konfiguracją?
Dodatkowe odcięcie zapłonu rok 2004, ale to nie zmienia faktu, że z inną E46 też nie łączy, więc gdzie indziej tkwi problem. Ale nie mam żadnego pomysłu co z tym zrobić. Teoretycznie powinien on łączyć też E36?
-
e39 pytanko! NAVI
Ta navi się nie różni niczym od 16:9 poza formatem wyświetlania :cool2:
-
e39 pytanko! NAVI
Pokaż zdjęcie tej nawigacji, bo nic się nie wyświetla.
-
ICOM problem z konfiguracją?
E91 LCI, E61 pre LCI robi bez problemu, ale mojej E46 nie chce tak jak napisałem wyżej. Jak dorwę inną E46 to zobaczymy co jest grane.
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
Aktualizacja poszła bez problemów. Powiedzcie mi jak to wygląda z wersjami 2013-2 i 2014-1, czy w wersji na 2014 tak jak w mapach PREMIUM została okrojona PL? Czy tyczy się to tylko map PREMIUM? Chodzi o to, że np u mnie w MK4 mapy HIGH znajdują daną ulicę (ulica ma kilka lat) a już w 2014-1 MOTION jej nie ma. Zastanawiam się nad wgraniem 2013-2, ale czy jest sens? Czy problem dotyczył tylko mam PREMIUM?
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
Nie widzę na forum opcji "Podziękuj", więc dziękuję za konkretną i szybką odpowiedź.
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
W każdym razie aktualizacja wykonuje sie jedynie podczas jazdy? Na postoju staje? Chodzi mi o to, ze autko jest kolegi i chciałbym mu przeprowadzić całość od początku do końca, gdyż on się całkowicie na tym nie zna a ja chciałbym odzyskać swój pendrive ;)
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
A więc jak działa dokładnie aktualizacja? Mam kod FSC i E91 z nawigacją CIC MID. Nagrywam pliki na pendrive w folderze, czy "luzem"? Faktycznie aktualizacja nie ruszy na postoju? Musi być w czasie jazdy? Co się stanie jeśli włączę update na postoju? Czy jakoś poinformuje mnie, że trzeba ruszyć?
-
ICOM problem z konfiguracją?
Jednak sprzęt bez problemu robi E61, natomiast nie może połączyć z E46. Jakiś pomysł?
-
[E90] Nie odpala po wykasowaniu bledow INPA
Błąd ELV, podjedź do jakiegoś "speca" i w 5min Ci to ogarnie :cool2:
-
ICOM problem z konfiguracją?
A więc kupiłem sobie kolejną zabawkę, czyli ICOM A+B. Na razie posiadam Rheingold oraz pakiet EDIABAS, po ustawieniu połączenia w Rheingold wykrywane jest urządzenie (ICOM A podpięty do samochodu) ale nie może zidentyfikować samochodu. Po odpowiedniej edycji EDIABAS.INI udało mi się połączyć go z INPĄ, wykrywa zapłon itd, natomiast przy próbie łączenia z jakimkolwiek modułem wyskakuje błąd "CONNECTION TO INTERFACE DISTURBED" i nie chce połączyć do samochodu. Dodam, że IP zgadza się z tym w iTool Radar, teoretycznie skonfigurowałem wszystko jak trzeba. Rheingold działa z DCAN po odpowiednim ustawieniu oczywiście połączenia. Ktoś byłby w stanie mi z tym pomóc?
-
530D prośba o zakodowanie modułu świateł, pilne!!
Masz interfejs? Mogę ci to ogarnąć zdalnie. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
e46 330ci zmiana tylnych lamp na ori ledowe
Prawdopodobnie są P&P ale potrzebne będzie kodowanie samochodu. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
bmw e60 520d nie świecą brewki
Chodzi o to, że składak, Xenon nie powinien mieć regulacji góra/dół, tylko samopoziomowanie. Daj VIN to się wszystko wyjaśni.
-
E46 Nawigacja MK4 nie czyta DVD po wymianie lasera
Wypal nową mapę to się dowiesz, skąd mamy Ci powiedzieć czego to wina jak widzimy tylko zdjęcia?