Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
Zmiana języka w menu iDrive na PL
RAZ: http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/bmw.html DWA: http://allegro.pl/polskie-menu-bmw-nawigacja-business-mapa-e60-e90-i4118243984.html To tak na szybko ogarnięte w 20sek :cool2:
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Inpa oszukuje temperature Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Bi-xenon skrętny
Poprawiam, w E46 był montowany Dymanic Xenon, co do doposażenia, na pewno kodowanie samochodu będzie wymagane.
-
Polskie menu professional
Można to tez i tak opisać Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Polskie menu professional
Nie znajdziesz pl menu z internetu ;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Komputer pokładowy
Oznacza to ze Cie robi w chu :D Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Polskie menu professional
oczywiscie ze nie mogla wyplynac na uszkodzenie pompy wody ;-) No to jasne, że nie mogła. Myślałem tylko, że masz jakieś inne zdanie na ten temat :cool2:
-
CIC aktualizacja WINKFP - bezpieczna?
Z ciekawości podłączę się pod temat. Czy aktualizacja CIC przez DCAN jest możliwa? Czy trwa podobnie jak przy CCC "sto lat"?
-
Redukcja mocy Bmw e91 320d
Poszło PW z mojej strony co do ogarnięcia tego we Wrocławiu ;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
kkx5 można aktywować przygaszone ;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
E53 Światła obrysowe -aktywacja.
Tak można to aktywować w odpowiednim module Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Polskie menu professional
Chcesz powiedzieć, że aktualizacja softu jednak mogła zepsuć pompę wody? Bo nie zrozumiałem posta :wink:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Napisałem Ci PW, może masz po prostu czytnik uszkodzony?
-
zlot Lubin
Coś dokładniej? Może bym się pojawił :cool2:
-
Nawigacja - problem
problemem moze byc zle oprogramowanie lub problem z odczytalem (brudna soczewka lub slaby laser) Już udało nam się to wspólnie ogarnąć, więc wszystko z tego co wiem działa jak trzeba :)
-
Klima
Temp. na zegarach nie ma nic do rzeczy Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Navi professional bmw e61 polskie menu
Kolejny amator spolszczenia. Jak masz ICOM to cos jeszcze byś z tym zrobił a jak nie to zapomnij. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja - problem
Raczej masz padnięty czytnik. Musiałbyś oddać komuś kto się tym zajmuje. MK3 czy MK4?
-
E83 2,0D 150KM usuwac filtr czastek stalych?
Sprawdź temperaturę silnika. Niedogrzewajacy silnik nie wypala DPF Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Polskie menu professional
Kolego wytłumacz mi jedno jak aktualizacja softu może zepsuć dodatkową pompę wody? :mad2:
-
Dobra wiadomośc dla posiadaczy E90 320d z roczników 2006-200
Odgrzeję kotleta, mianowicie wgrałem dziś ten soft do swojego 320d i w najbliższych dniach zobaczymy, czy coś się poprawiło i jak wyglądają parametry silnika.
-
inpa pare pytan
Niestety INPA nie umożliwia takiej opcji.
-
Navi Professional spolszenie CCC
nie musisz pomagac sa ludzie ktorzy chetnie pomoga i pisza na pw sami oferujac pomoc bezplatnie dzieki bardzo za pomoc forum jest po to zeby pomagac to polskie menu działa ale widocznie mialem zbyt niskie hw Kolego testowałem kiedyś ten plik i mimo odpowiedniego SW nie ruszył, więc nie łudź się, że uda Ci się to zrobić w warunkach domowych. PS. Daj znać ile kosztowało Cie podniesienie CCC :wink:
-
kierownica multifunkcyjna e46
Mogę Ci to ogarnąć w samym Wrocławiu. W razie czego pisz na PW
-
[E39] Brak jednostek na kompie
Coś masz namieszane, bo świeci Ci się kropka od VIN przed przebiegiem dziennym. Myślę, że powinno wystarczyć ponowne kodowanie zegarów.