Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
E70 zmiana nr VIN na ABS (agregad DXC)
Wystarczy odpowiedni sprzęt i programowanie sterownika. Myślę ze kilka osób z forum powinno ci to ogarnąć chwile moment ;)
-
[E60] CIC brak niektorych opcji po wymianie
Spróbuje wklepac ustawienia fabryczne do CIC albo podjedz do kogoś kto to umie zrobić ;)
-
bmw x6 spolszczenie navi oraz czy da rade odbierać Tv?
Zrobisz PL u mnie czy u innych kolegów z forum. Jeśli chodzi o TV również jest to możliwe ale trzeba dokładać tuner itd. Koszt w zależności od tego kto ci będzie robił i czy chcesz lektora czy nie.
-
POLSKIE MENU Z LEKTOREM DO NOWEJ NAVI W E70
Nie zrobisz CIC z płyty ;)
-
Jak działa fukcja "auto" w panelu świateł ?
Na auto świeciły ci się DRL a nie postojowki ;)
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Kolego a mógł byś jakimś konkretem ? Wolał bym pobrać coś sprawdzonego. Jak chcesz pewne to zapraszam do Lubina to Ci wrzucę.
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
Podnoszę temat, mam problem z błędem zwarcia w FRM2 (E90), w LM i FRM bez problemu to resetowałem mnóstwo razy. A tutaj w pliku FRM70.PRG nie ma opcji "kurzschlusssperre" czy czegokolwiek podobnego? Ktoś się spotkał z takim czymś?
-
ustalenie typu żarników ksenonowych i oprawek
Jakie osadzenie w oprawcę? D2S to D2S a H7 to H7
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Masz tego pełno wszędzie.
-
[E46] Zepsuty tuner a nowa nawigacja
Dość drogie, ale chyba cieszą się największym zainteresowaniem DYNAVIN na Androidzie, ewentualnie gdzieś na forum był temat o tych z Chin i też prawdopodobnie nie są najgorsze. Musiałbyś poszukać
-
e46 2000 r cabrio- montaz ORI LED - pytanie
Potwierdzam ze nie pasują. Nie dajcie się namówić sprzedawcom z allegro bo sam się nacialem. SĄ INNE
-
E90 - Tyre Puncture - jak skasować gdy Idrive nie działa ?
Przecież naprawa kontrolera lub jego wymiana to maks 200zl wiec nie rozumiem ludzi którzy w ten sposób oszczędzają na samochodzie.
-
[E46] Zepsuty tuner a nowa nawigacja
Przecież kostki masz za navi? Wydaje mi się ze odpowiednia przejściowka i wszystko działa
-
[E46] Zepsuty tuner a nowa nawigacja
BM54 nie jest potrzebny do dynavin
-
Bluetooth w e60 z 2007 nie można sparować z telefonem
Raczej tak
-
E46 dołożenie czujnika RLS
Chodzi o to ze samym kodowaniem nie zrobisz tak żeby w auto świeciły postojowki a w "0" nic nie świeciło
-
E46 dołożenie czujnika RLS
Nie ma takiej opcji niestety
-
e60 Lubin - WBANC71060B653700
Kamcio_Maxbimmer odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak wyszła z fabryki to tak jest widocznie ;) swoja droga to trochę nie wypada brać taki wypas z manualna klima
-
e60 Lubin - WBANC71060B653700
Kamcio_Maxbimmer odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda ładnie. Jak bys był zainteresowany to możemy podjechac i przetrzepac ja komputerowo.
-
ringi działają tylko jako postojowe
Zmienić przekaźnik?
-
[E46] Dziwne zachowanie navigacji 16:9
Możesz próbować softami może akurat.
-
[E46] Dziwne zachowanie navigacji 16:9
Można próbować to reanimować, ale szanse są niewielkie, prawdopodobnie będzie potrzebował ingerencji elektronika. Jak chcesz możesz mi to podesłać jeśli to problem softowy to może uda mi się ogarnąć jeśli nie to pod Warszawą gość robi te czytniki.
-
Nawigacja Profesional CIC Z DYSKIEM TWARDYM od e90 do e60?
Podjedz do kogoś kto się zna i ci to przekonuje chwila moment ;)
-
Nawigacja Profesional CIC Z DYSKIEM TWARDYM od e90 do e60?
Ma racje
-
Bmw E36 318tds Touring. migająca czerwona kontrolka
Klocki świecą się na żółto. Pokaz jaka to kontrolka