Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
navi mk3 w e39 - nie widzi czytnika???
Wpisz na aledrogo coś w stylu naprawa czytnika bmw (coś w ten deseń), naprawa MK4 i wyskoczy gość z Warszawy, szybko i sprawnie daje radę
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!
W E65 nie zrobisz update firmware tak o z płyty, a przynajmiej nie radzę próbować, bo kolejny temat będzie wyglądał: "Nie widzi czytnika, co zrobić?" :wink:
-
navi mk3 w e39 - nie widzi czytnika???
Jeśli nie świeci dioda POWER na czytniku to po prostu spaliło się coś na płycie głównej i trzeba to oddać do jakiegoś magika.
-
navi mk3 w e39 - nie widzi czytnika???
Mapa na płycie 800MB? Jeszcze się z tym nie spotkałem, spokojnie można nagrywać obraz na 700MB z "nadpisaniem". Jaki komunikat konkretnie się pojawił? Co do czytnika to raczej już jest martwy, musiałeś wrzucić jakiś trefny soft, który uwalił czytnik. Nie ma czegoś takiego jak przywrócenie czytnika do ustawień fabrycznych.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
O to mi chodziło od początku :cool2:
-
Jaka różnica między business a professional E90
A jeszcze jedna sprawa, że do 2007 roku navi Business nie posiadała widoku mapy (M-ASK), dopiero M-ASK2 miała opcję mapy 2D, natomiast Professional od początku posiadał mapę w 2D i 3D
-
BMW x5 3.0d - problem z odpaleniem silnika
Jedź do logos kto ci to konkretnie zdiagnozuje bo tak to wróżenie z fusow Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Rób jak chcesz, ale mówię Ci, że i tak nie obędzie się bez wymiany lasera. Może po prostu zbieg okoliczności. Chcesz to wypalaj kolejne dziesiątki płyt i próbuj. Przerabiałem to już nie raz.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
I jak tu wytłumaczyć gościowi? :mad2: Jeśli czyta oryginał, a nie czyta kopii to znaczy, że laser kończy swój żywot. Dla potwierdzenia nagraj mapę na CD jeśli ruszy to już masz 100% pewności
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Wymień laser i będzie po problemie, wiem z doświadczenia, chyba, że faktycznie chcesz sobie powypalać płytki :cool2:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Dokładnie. Wymien laser Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Dziwne. Święci się dioda Power na czytniku? Sprobuj mapę na CD Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Aktualizacja 2014-1 w E71 2010
Dokładnie masz nawigację CIC, a co do aktualizacji? Ciężko powiedzieć opinie w internecie są różne, nie miałem jeszcze możliwości osobiście testować.
-
Mini r60 uaktualnienie NAVI
http://thepiratebay.se/torrent/9118062/BMW_Road_Map_Europe_MOVE_2014 Tutaj mozesz pobrać mapę. Niestety tak jak mówiłem potrzebujesz kody FSC.
-
Mini r60 uaktualnienie NAVI
http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=229117
-
[E39] Fabryczny Alarm / błąd ?
Podłącz komputer, często winny jest czujnik zamknięcia maski.
-
e46 dozwolone światła.
Skoro to zwykła żarówka H1 to nie potrzebujesz żadnych zmian. Zakładasz i jedziesz o ile mają homologację drogową.
-
Otwieranie i zamykanie dachu z pilota
A jednak się da, sprawdzane osobiście na E85. EDIT: Przepraszam, mój błąd. Źle doczytałem, niestety nie ma możlwości zakodowania tak, aby dach otwierał się za jednym przyciśnięciem kluczyka. Myślałem o trzymaniu przycisku i otwieraniu dachu.
-
[E61] Nie gra głośnik w drzwiach kierowcy. Gdzie szukać?
Od zakupu samochodu mam problem z niedziałającym głośnikiem w drzwiach kierowcy. Wszystkie grają poza lewym przodem. Gdzie mogę szukać przyczyny? Dodam, że sam głośnik działa (sprawdziłem w innym samochodzie), bezpieczniki wszystkie całe, ustawienia w iDrive puszczają dźwięk na wszystkie głośniki. Zastanawiam się teraz w którym miejscu dobrać się do wiązki, podejrzewam przerwany przewód głośnikowy?
-
e46 nawigacja mk4 16:9 - samoczynny restart - [video]
Nie wiem, czy mogę wrzucać linki, ale polecam nasz portal aukcyjny, wpisz LASER MK4 jeśli chciałbyś sobie sam wymienić, albo NAPRAWA MK4 to oferuje się gość u którego kiedyś robiłem swoją navi (nie laser) i w sumie byłem zadowolony.
-
e46 nawigacja mk4 16:9 - samoczynny restart - [video]
Takie coś się działo u mnie, gdy laser miał już dość i chciał być wymieniony na nowy. CD czytał bez problemu a na DVD takie kwiatki.
-
MKIII_16:9_SPOLSZCZENIE_SOFTY_MAPY
Próbuj wgrywać spolszczenie od razu, zazwyczaj nie ma problemów, chyba, że płytka się źle wypali ;)
-
MKIII_16:9_SPOLSZCZENIE_SOFTY_MAPY
;) Odpal IMGBurn, wybierz plik .ccd lub .cue i nic więcej nie zimeniaj.
-
Moduł LCM
Pasuje.
-
[E60] IDrive - Daytime Running Lights
To jest opcja od DRL, mianowicie, jeśli masz ją zaznaczoną a nie masz wkodowanych DRL, to po ustawieniu przełącznika na AUTO świecą się światła mijania cały czas (gasną po wyjęciu kluczyka), natomiast jeśli masz wkodowane DRL to w pozycji auto zmienia Ci automatycznie DRL/Mijania. Zastanawia mnie tylko, bo opcja ta działa od LM2 (w sensie w LM1 cokolwiek nie zakodujesz to po jej zaznaczeniu w pozycji auto świecą cały czas mijania, po jej dezaktywacji natomiast przełączają się DRL i mijania). LM2 ma tą przewagę, że w razie potrzeby można całkowicie wyłączyć światła odznaczając tą opcję i dając przełącznik na auto, w LM1 niestety jest to niemożliwe. Myślę, że w miarę wyczerpałem temat ;)