Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
ICOM - gdzie kupić?
Czy ktoś ma sprawdzonego sprzedawcę ICOM? Chodzi mi o jakiś porządny sprzęt w dobrej cenie tak, żeby nie było z nim problemów. Może być razem z laptopem. Jakie wymagania sprzętowe ma ISTA, bo zastanawiam się, czy ruszy na moim komputerze.
-
Navi Professional spolszenie CCC
Brawo! Dalej wgrywajcie softy z chomika a na pewno chętnie ja czy chłopaki z forum później pomozemy wam ożywić CCC ;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[E90] 335d - INPA Bledy radia
Wrzucilbys jakiś opis tych błędów z INPA Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
E46 Navi Philips jaki soft
Z PL menu będzie ciężko, ale na allegro widziałem, że to koszt 50-100zł, więc tragedii nie ma.
-
E46 Navi Philips jaki soft
Może jakieś zdjęcie?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Ja pier***ę…. Na prawdę ludzie, czy wy umiecie czytać? Nie dość, że macie wszystko jak na tacy to jeszcze kolejne takie samo pytanie. Jak nie umiesz tego wypalić to daj komuś zarobić lepiej, albo odpuść aktualizację mapy.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Tak to znaczy ze nie masz DPF Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
320d 2000r lift??
Niemożliwe. Lift był 09.2001 Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Źle wypalone. Soft nie ma znaczenia. Ewentualnie kiepski laser ale wtedy raczej by pokazywało ze nie ma DVD Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
ASO ukręciło świece żarową !!
Dlaczego właściciel ma przyjmować na klate koszty związane z "błędem" mechanika? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Polskie menu professional
Niestety plikami z chomika nic nie podziałasz, jak na razie musisz to oddać komuś, kto się tym zajmuje.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Może masz słabą kopię mapki 2014, całe oprogramowanie jest wgrane w samochód i nie ma nic do lektora itd. Ewentualnie laser może już nie domaga?
-
CIC Mid Business - spolszczenie
Samemu nie dotykaj ani CCC ani CIC bo nic dobrego poza naprawa z tego nie będzie Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki silnik do e90?
Wejdz w giełdę tam masz moja albo dzwon ;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E60 530d Błąd komunikacji ze sterownikiem świec po wym
Sterownik jest pod kolektorem zobacz czy kostki są wpiete Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[E46] Nawigacja MK IV wymiana wyświetlacza 16:9
Wydaje mi się, że samo LCD będzie ciężko, ale widziałem na allegro całe panele przednie w granicach 500-600zł
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Dziwne, że dzieje się tak z 2014-1 i też z 2013-2. FSC prawidłowy? Spróbuj aktualizacji z płyty.
-
Autodomykanie drzwi - problem z wyłączeniem funkcji e39
A dobrze kodujesz? Bo nie ma opcji, żeby w takiej konfiguracji to działało dalej ;) Jak masz TeamViewer mogę Ci w chwili wolnego na to zerknąć.
-
active steering fault plus przekręcona kierownica
Widziales napis pod swoim nickiem? Zanim zapytasz POSZUKAJ ;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014
Gościu normalny jesteś? Lepiej 20x spytać niż 1x uwalić system w samochodzie! Na chomiku aktualizacja jest jasno opisana jako MK4, gdzie E65 trochę inaczej funkcjonuje. Większość wypowiedzi tego wątku dotyczy pobierania i wymiany lasera, a na moje zapytanie 0 konkretnych informacji, także poczytaj JASNO kilka postów wyżej i zachowuj się kulturalniej. Jeśli 19 takich samych pytań nie daje ci pewności i musisz spytac po raz 20. to oddaj to komuś kto się tym zajmuje bo tylko namieszasz.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
To na prawdę polecam się nauczyć czytać. NIE WGRASZ SAM PL MENU, musisz to dać zrobić firmie się tym zajmującej (500-1000zl)
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
Dziqsek nie mam zamiaru się z tobą kłócić, dzięki za pomoc i pozdrawiam. Po prostu wystarczy czasami odpisać "zadzwoń to pogadamy" i tyle. A pusty man musiałem wgrać bo wyskakiwały błędy, w swojej E61 nie miałem takich problemów, ale E90 po aktualizacji DSC wymagała na przykład skasowania inspekcji klocków i kalibracji czujnika kąta skrętu (nie wiem dlaczego), w E61 wszystko poszło bez problemu.
-
2 tygodnie prob i dalej bez efektu ustawienia DRL :((
Zmiana VIN w tym przypadku nic nie zmieni, masz wpisany poprawny VIN, ale tylko "końcówkę", nie wiem od czego to dokładnie zależy ale tak się zdarza w BMW :)
-
2 tygodnie prob i dalej bez efektu ustawienia DRL :((
FA oczywiście, ale VIN już nie ;)
-
E53 sprowadzona z USA, kodowanie EUR
Czy ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć którą (i na jaką) pozycję trzeba zmienić w VO E53, żeby całość przekodować z USA na EUR? Głównie chodzi o przebieg dzienny i ogólny z mil na km.