Zdaje mi się, że czcionka oraz kolorystyka menu jest normalna.. Poniżej wrzucam zdjęcie tego, jak to wygląda. http://imageshack.com/a/img842/3561/imuwb.jpg
Witam, Jestem nowy na forum, bo dopiero kilka dni temu kupiłem BMW, więc od razu witam wszystkich.. :) Problem jest następujący: W menu mogę wybrać opcję TV itd, natomiast nie wyświetla się w ogóle opcja nawigacji. Mam oryginalną płytę od nawigacji z 2002 roku, ale czytnik ją wyrzuca. Dziękuję za pomoc.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.