Treść opublikowana przez Kamcio_Maxbimmer
-
zmiana skrzyni z automatu na manual a komputer
Musisz przekodowac immo i zakreci.
-
BMW Nawigation DVD Road Map Europe Premium CIC 2014-1
Kod możesz kupić w internecie. W razie czego odezwij się do mnie czy do kogokolwiek innego kto oferuje FSC
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Myślę ze z ta kwota dasz rade
-
Kodowanie DRL - BMW Z4 2006 - LH64597
Odezwij się na PW mogę Ci to zrobić zdalnie.
-
Kodowanie DRL - BMW Z4 2006 - LH64597
Jedyna opcja to DRL na długich potrzebujesz wtedy zakodować ta opcje w samochodzie.
-
Błąd ciśnienia pow w oponach.
Jakie auto?
-
Dolnośląskie
Najlepsza firma od ASM to Długołęka kawałek od Lubina ale znają się na rzeczy
-
Podłaczenie ładowarki nawigacji pod zapalniczkę
Ale, że jak? Chciałbyś zrobić wtykę do zapalniczki, masz ładowarkę samochodową?
-
BMW problem z nawigacją i radiem
Ciężko powiedzieć. Jeśli komputer nie widzi modułów to nie zrobi update. Trzebaby porozmawiać z kimś kto się tym zajmuje. W razie czego wal na PW dam ci jakieś namiary.
-
BMW problem z nawigacją i radiem
Opcji może być wiele, ale raczej zacząłbym od postawienia od nowa oprogramowania w samochodzie oraz sprawdzenia czy wogóle komputer łączy z CCC itd.
-
Naprawa modułu MULF
W jaki sposób masz uszkodzony moduł? Może po prostu trzeba mu od nowa postawić SW?
-
E60 professional Polskie menu
Da rade ale nie samemu ;)
-
Mapa 2014 BMW X3 F25 Bisness
Mapy są na forum natomiast bez kodu FSC nic nie zrobisz z aktualizacja
-
e46 - dołożenie xenonow - kodowanie
Nie musisz się zgadzać ;)
-
Mapy Polskie lub spolszczenie bmw e90 navi professional
Potrzeba przede wszystkim odpowiedni soft, którego nie weźmiesz od tak z internetu.
-
e46 - dołożenie xenonow - kodowanie
Musisz dodać xenon do wyposażenia inaczej będzie mrugalo.
-
Mapy Polskie lub spolszczenie bmw e90 navi professional
Sam tego nie zrobisz. Poruszane 100razy na forum.
-
skad pobrac iste -p natywną polskojezyczną ?
Kolego ty wogole przegladasz forum ? O tym wszyscy piszą. Chociazby o Rheingold. Oczywiscie edukacyjnie :) Nie mowilem ze na forum wrzuce, jak ktos bedzie chcial to podam linka w celach edukacyjnych oczywiscie :). Jak ktos nie chce po prostu odpuszcza temat to chyba normalne. Szczerze mówiąc jeśli będzie taka możliwość to chętnie bym wypróbował jak to działa.
-
ISTA/P v2.51.3 na VMware, ktoś pomoże w konfiguracji?
Mam VMware z ISTA/P i trzema snapshotami pod ICOM, DCAN i ENET, niestety po uruchomieniu snapshota pod ICOM nie wykrywa interfejsu, ktoś mógłbym mi pomóc w konfiguracji? ICOM działa z ediabas, Rheingold itd. Jest dziwny problem, że nie chce odczytać E46, ale już mniejsza o to, z E60, E90 i wyższymi modelami radzi sobie bez problemów. W razie gdyby ktoś mi zaoferował swoją pomoc to chętnie się jakoś odwdzięczę. PS. Jeśli temat nie nadaje się na forum to proszę o informacje od administratora.
-
Wersja navi
Ale dowiedziałeś się odpowiedzi czytając forum a nie zakładając temat. Więc był to kolejny niepotrzebny topic na forum.
-
Wersja navi
Ok ok z tego co widze nie bedzie pasowac :( Wiec po co te pytania?
-
skad pobrac iste -p natywną polskojezyczną ?
Dziqsek spokojnie i tak nie dorwie isty natywnej :D
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie ma.
-
Wersja navi
:mad2: Zacznij czytać forum.
-
Jaka Navi jaka mapa
:search: