Treść opublikowana przez kubaj123
-
hamulce Carbon Ceramic M5 F10 do 5GT F07
Ogólnie auto trzyma się drogi jak głupie. Lekko spadło przyspieszenie Bp z 6.1 fabrycznego do 5.8 o ile dobrze pamietam. Z przodu były 285 i lekko za szeroko było. Teraz na zimę jest 255 przód i 285 tył i jest super. Na lato będzie tali sam setup. Poprzednie opony NOWE pojeździly rok i miały już prawie zero bieżnika a jazda była bardzo eko
-
Bmw e91 bez kata/bez dpf 3.0d KOPCI
Dpf i kat usunięty - odpowiedz na twój problem
-
Dodatkowe wyciszenie wnętrza
Co byście polecili do wyciszenia nadkoli przód i tył? Jestem totalnie zielony w tym czego się używa
-
Dodatkowe wyciszenie wnętrza
Jedyne o czyn słyszałem to właśnie tylne nadkola które podobno dużo dają jeżeli się je wyciszy. Ktoś nawet wrzucał na forum pomiar dźwięku przed i po wyciszeniu
-
E90 Klapki w kolektorze ssącym n47 320d 177km
Jestem bardzo ciekaw co hamowania powie właśnie na kolektor z klapkami vs bez klapek
-
Silniki 550i
Z czystej ciekawości i dla przejrzystości tematu. Wrzućcie porównanie pokryw o których mówicie, będzie dane jak na tacy i będzie to dobre uzupełnienie - mówię o zdjęciach.
-
E92 - Zderzaki M3 LOOK,
Mnie 2.5 roku temu wyniósł m pakiet: zderzak z kratkami 300zl. Tylni z dyfuzorem 600. Maska 550. Tylna klapa ze światłami 500 z tym, że ja robiłem na LCI a lakierowanie wyszło 1.5tys. Czy byłem zadowolony z lakiernika? Ni chu*
-
E92 - Zderzaki M3 LOOK,
Musisz szukać po internecie. Ja swój m pakiet znalazłem na Allegro i ważyło mnie naprawdę bardzo tanio tylko długo czekałem na okazje. Progi Ci polecam kupić właśnie od m3 look albo jest coś jeszcze podobnego do m3 mniej agresywnego na Allegro. Dużo lepiej wyglada to niż seryjny m pakietowy próg a w szczególności w e92.
-
E92 - Zderzaki M3 LOOK,
Jezu weź spal ten pomysł zanim się przekonasz. Po 1. Wygląd tego jest kominpczny i z auta zaczyna się robić nieproporcjonalna bułka Po 2. Spasowanie tego czasami to dramat Po 3. Z tego zestawu jedynie sensowne są progi Dokup ori mpakiet i nie cuduj. Po Łodzi jezdzi jedno srebrne e90 z M3 look i stoi często na zdrowiu jeszcze na 16 calowych kołach. Wyglada gorzej niż niektóre e36
-
Radio Professional a bluetooth
Radio bluetooth rozpoznajesz po tym, że u góry na nalepce jest znaczek BT i nazwa Bluetooth. To ze koleś miał bluetooth to nie oznacza, że radio ma wbudowany. Były chyba z 3 wersje sytemu BT
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
Jeżeli zakodował pod VIN a wcześniej nie było USA to nie będzie to działać, typ nic Ci nie zrobił z kodowania a tylko wziął kase. Mnie udało się uruchomić BT i USB bez problemu ale jest trochę mieszania z kodowaniem aby to ruszyło
-
Jaki silnik do e90?
Odwrotnie. M47 jest niezniszczalny. N47 to ten właśnie awaryjny od strony skrzyni
-
Jaki silnik do e90?
Mając 25 tys? Jeżeli chcesz PRZEDlift 3.0 to dołóż 15tys i możesz zacząć szukać coś dobrego
-
Jaki silnik do e90?
Marzenie ściętej głowy
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
Właśnie udowodniłeś samumu sobie, że nie masz racji a jeszcze próbujesz z tego wybrnąć. Myśle, że każdy znający się użytkownik poteirdzi moje słowa a czepiasz się skrótów myślowych aby nie wyjść na człowieka który palnął totalną głupotę. W każdym wypadku chodziło mi o dobijanie felgi oraz głuche walenie na nierównościach (tych mniejszych też). Niestety sam siebie pogrążyłeś i dziekuje za znalezienie skrótu myślowego. Moja wypowiedz będzie teraz w 100% realna i poprawna :]
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
wmen - to co napisałeś jest totalnym zaprzeczeniem rzeczywistości. Amortyzatory dobijają właśnie na RFT bo nie ma amortyzacji ze strony opony. Po 2 porównujesz profil opony 35 do profilu 45 i 55 wiec żadnej logiki tutaj nie ma. Po 3 myślisz, że „pływanie” jest złe? To czemu przy 19 calach wszystkie M’ki jak i auta sportowe nie używają RFT tylko zwykle standardowe opony? Właśnie dla tego, że przyczepność opony jest dużo wyższa, zanim zerwie przyczepność opona się ugnie a w RFT działa to 0 lub 1. Sam autor wątku w pierwszym posicie dał do zrozumienia jaki minus maja twarde opony RFT które się NIE uginają. Jeździłem na RFT przy 17 i 19 calach. 19 cali na RFT był dramat i dobijało, teraz jest 19 cali bez RFT i jest luksus i auto dużo lepiej się prowadzi. Przy 17 calach nie ma aż takiego znaczenia czy jest czy nie to RFT chociaż trochę twardziej jest na RFT przy 17. 19 cali na F07 17 oraz 19 cali na E90 16 cali na E87 Wszystkie warianty opon sprawdzone osobiście
-
Jaki silnik do e90?
Popieram i sam mówię, nie ma poprawionych łańcuchów w N47 - typowa gadka marketingowa bmw
-
Opony fun flat zima totalna masakra!!!
Na zimę mam zwykle R17 conti TS 850 z 2016 i są super. Nie ma miejsca żebym się zakopał, nie ruszył czy miał podsterowność. Na lato mam R19 rft i szału nie robią
-
E93 jako samochód do codziennej jazdy
Nie jest to specjalna skóra. To normalna skóra jak w każdym E
-
[E9X] Dołożenie Bluetooth i USB
Powiecie mi, że to złącze USB odtwarza tylko pliki z pendrive? Dobrze rozumiem, że wydałem kasę na coś co mi nie odtworzy z iPhone np Spotify po USB? Telefon się ładuje ale jak klikam na ikonkę USB to jest napisane: insert usb
-
E87 2005r BC Kluczyk z ptaszkiem
Nie ma możliwości, produkcja dopiero od września 2005 miała bardziej rozbudowane zegary lub jeżeli masz wersje High. Można to zmieniać jedynie programowo komputerem.
-
E87 2005r BC Kluczyk z ptaszkiem
Który rok i miesiąc produkcji?
-
Kamera cofania- bezpiecznik - szybka pomoc
Mówię tutaj o module bezpieczników. Modułu kamer nie mam zamontowanego wiec mam go w ręku. Potrzebuj się dowiedzieć gdzie wpinane jest zasilanie z których bezpieczników ale znalazłem, że to chyba te pod podłoga w bagażniku
-
Kamera cofania- bezpiecznik - szybka pomoc
Właśnie doposażam 3GT F34 w kamerę cofania ale za Chiny nie wiem gdzie jest bezpiecznik aby wpiąć się kablem. Głównie chodzi mi o moduł. Szukałem za schowkiem pasażera nic. Szukałem pod kierownica i nic... gdzie jest ten moduł?
-
Pomocy problem po wymianie modułu komfortu
Zapewne zamienił miejscami wtyczki