Treść opublikowana przez kubaj123
-
Jak bezszczelny potrafi być mechanik uważajcie pyt.kolektor
Mogłem sprostować, że chodziło mi głównie o 325d
-
Dołożenie multimediów do kierownicy
Rozkoduj vin a dowiesz się czy była multi czy nie. To, że masz navi to nic nie znaczy. Ja mam xenon i pakiet oświetlenia a nie mam w serii przeciwmgielnych
-
Jak bezszczelny potrafi być mechanik uważajcie pyt.kolektor
Czyli każde 25d seryjnie nie ma klapek, dobrze pamiętałem.
-
Jak bezszczelny potrafi być mechanik uważajcie pyt.kolektor
Tinypic.com i tam dostaniesz link który wklejasz
-
Jak bezszczelny potrafi być mechanik uważajcie pyt.kolektor
O ile dobrze pamietam w każdym 25d nie było seryjnie klapek - ktoś musi mnie potwierdzić czy na 100%
-
Dołożenie składanej tylnej kanapy w E90
Szukaj na angielskich forach bo to już było. Ogólnie jest możliwe, kupujesz nowa kanapę, zamki, pare spinek śrubek i mocowań. Montaż i działa, mnie go wyszło jakieś 200-250zl na gotowo
-
Dołożenie multimediów do kierownicy
Wyjście pod manetki czy jest czy nie ma zależne jest od wersji wyposażenia i nie ma reguły chociaż u Ciebie raczej będzie, zdejmij poduszkę i ujrzysz 2 wtyczki. Jedna od airbag druga id multifunkcji. Jeżeli w tej drugiej będzie widać piny to potrzeba Ci tylko multifunkcji.
-
Lusterko wsteczne TLC - ostrzeganie przed zjechaniem z pasa
Ok ale chodzi mnie na jakiej zasadzie to działa? Kamera widzi pas ruchu i jak zjeżdżamy to co wtedy? Pierwsze skysze aby e90 miało na wyposażeniu coś takiego
-
Lusterko wsteczne TLC - ostrzeganie przed zjechaniem z pasa
Dzisiaj patrzyłem na różne wersje wyposażeń lusterek wstecznych i zauważyłem, że jest ich kilka: EC = electrochrom Funk = pilot radiowy LED = dioda do autoalarmu GTO = wbudowany pilot uniwersalny/pilot do garażu FLA = asystent świateł drogowych Kompas = cyfrowe wskazanie kompasu ETC = Electronic Toll Collection TLC = układ ostrzeg. o zjechaniu z pasa Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć na jakiej zasadzie działa lusterko TLC?
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Zwiększ Volume AUX w ustawieniach radia. Masz zapewne limit włączony
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
O ile dobrze oamietam to czerwony330d opisywał w swojej galerii jak upchnął na tył zaciski z F. Kombinował coś z Piasta i czymś jeszcze
-
Przeszczep foteli z BMW1.
Fotele przód od e87 ja i od F30 pasują tez od pochodnych
-
Jaki silnik do e90?
A mnie się wydaje, że kiedyś je widziałem na sprzedaż na otomoto ale możliwe, że mylę auta.
-
E91 318D 09r jakie turbo mozna?
Jeżeli rozkręcisz nastawnik to będzie trzeba go na nowo regulować. Sam tego nie zrobisz
-
E91 błędy dsc po dolożeniu tempomatu
Źle kodujesz. Jak kalibrujesz czujnik skrętu to proste koła i auto na płaskiej prostej powierchni, jak staniesz na Gorce to nie skalibruje. Lub masz złu numer przełączników dobrany do auta
-
e90 moduł DSC nie odpowiada
Zakodować i będzie działało
-
Intercooler 530d vs 535d
Ja nam wagnera w 30d i średnio było 15stopni mniej ale nie jestem pewien. Dawno temu to sprawdzałem
-
E92 330XD Mieli xdrive po zmianie opon.
Zabieracie się za temat jak ślepy do krzyżówki. Nie ważna jest szerokość felgi (oczywiście w granicy rozsądku) tylko jej obwód oraz promień. Różnica nie może być większa niż 1% pomiędzy przodem a tyłem. Wsadziłeś opony niestandardowe przez co jest rożna prędkość obrotu koła. Dzięki temu przejedziesz tak kilkaset km i posypie Ci się całkowicie Xdrive. Po otwarciu drzwi kierowcy na słupku masz rozpiskę jakie są dopuszczalne rozmiary opon. Wpisz sobie kalkulator opon w google i policz różnice, możesz mieć MAX +\- 1% pomiędzy przodem a tyłem!!!!
-
ogromny problem z hamulcami po wymianie amortyzatorow
Jeżeli problem się pogłębia wraz z temperatura to stawiam 100% tarcze
-
ogromny problem z hamulcami po wymianie amortyzatorow
Sprawdź czy tarcza i zacisk jest dobrze dokrecona i nie ma luzów
-
Jakie VO ncs dla foteli komfortowych?
Super czyli dobrze pamiętałem. Które moduły przechowują VO w e39? W E9X i pochodnych był do cas i frm. E39 nie pamietam nigdy z marszu
-
Jakie VO ncs dla foteli komfortowych?
Jak w temacie szukam konkretnego VO dla kodowania ncs przy fotelach komfortowych (doposażenie). Dobrze kojarzę, że jest to $456?
-
Następca E91 - brak na rynku, a moze ktoś zna....
Napisze coś od siebie na temat silników diesla i moich odczuć E90 vs F34. Nie pisałem wcześniej na ten temat ponieważ widząc jak ludzie zachwalają B47 nikt by mi nie uwierzył. Porównam w skrócie M47 z przebiegiem 332tys do B47 z przebiegiem 40tys. Dla mnie? Seria F lub sam silnik serii B to dramat. Tak jak wcześniej było wspomniane silnik klekocze 2x bardziej w serii B niż M. Dużo, elastyczność jest duzo lepsza przy wyższych prędkościach przy B47 natomiast na wysokich obrotach B47 tak dziwnie brzmi jakby był to stary VW. Niestety ale mocno się zawiodłem przesiadając się z M47 na B47. Myślałem, że dwie generacje silników diesla wyżej to będzie wow. Niestety okazała się totalna klapa jeżeli chodzi o sam dźwięk wewnątrz kabiny. Kwestia przyspieszenia do 60km/h są podobne. Powyżej 120km/h B47 pokazuje swoją dużo większa przewagę.
-
[E9X] Dołożenie Bluetooth i USB
Widziałem ten magiczny kabelek ale niestety na dzisiejsze standardy jest to anarchiczny. Czasy iPhone 4s minęły 9 lat temu
-
Bmw e91 bez kata/bez dpf 3.0d KOPCI
W pewnym stopniu pomoże. Pytanie też czy turbo nie spala oleju.