Treść opublikowana przez kubaj123
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
$102 jest to podwozie pojazdu służbowego wraz ze wzmocnionymi hamulcami
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
Próbował ktoś $102 wzmocniony układ hamulcowy? Wrócę do domu wieczorem i zobaczymy czy coś to da
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
U mnie zmiana z stereo na L7 to ogromna różnica na plus. Jak coś to mam na sprzedaż komplet głośników LOGIC 7 z serii F w niskich pieniądzach
-
Nawigacja cic na ccc
I tak oto powstaje historia bmw czyli kupują a ich nie stać :)
-
E92 330xd Problem ze skrzynią?Flaszka pocztą za rozwiązanie!
Rozumiem, że jesteś Wróżbita Maciej i z pierwszego postu już zdążyłeś się dowiedzieć co jest nie tak? Chyba, że jesteś cebulą i liczysz na darmową flaszkę :mad2: przeczytaj swoje pierwsze zdanie i pomyśl nad nim bo było żenujące...
-
E92 330xd Problem ze skrzynią?Flaszka pocztą za rozwiązanie!
Sprawdź czy to nie jest sprzęgło vo wyglada to na sprzęgło a nie na olej. Olej najlepiej zmienić dynamicznie, masz większa skuteczność zlania starego.
-
Jaki silnik do e90?
Tutaj nawet nie ma progów m pakietowych zewnętrznych czyli ktoś wymienił dwa zderzaki i zgrywa cwaniaka
-
wymiana wahaczy przednich
Możesz wymienić same tuleje bez problemu. Ja tak zrobiłem. Problem w tym, że niewiele później po wymianie tulei zaczęły się odzywać sworznie w tych wahaczach i było i tak wszystko do wymiany.
-
E90 320i Poszukuje schematu instalacji w drzwiach
Jeszcze jakich dokładnie elementów używasz do tego i jak chcesz to ukryć? Używasz światłowodów?
-
E90 320i Poszukuje schematu instalacji w drzwiach
Wejdź na newtis wpisz numer VIN i będziesz miał cała instalacje rozpisaną
-
E90 320i Poszukuje schematu instalacji w drzwiach
Jak ty chcesz to zrobić skoro to fabrycznie nie występowało w e90 masz jakiś patent na to? Położysz zwykły led na drzwi?
-
Jaki silnik do e90?
Niczego. To auto nie ma m pakietu pełnego, nie ma zewnetrznego a jedyne co widać to osłonę kierownicy czyli śmiech na sali z takim opisem. Jeszcze stwierdzenie mperfirmance gdzie właściciel ani to auto nie stali obok żadnego akcesorium mperfirmance
-
Zmiana licznika e90 z low na high
Szkoda, że w 2.0 nie można tego zakodować :/
-
Zmiana licznika e90 z low na high
I tez nie każdy ma ekonomizer :D czasami jest pusto jak na polu.
-
BMW 5 GT / F 10 ?
U mnie spalanie w mieście przy normalnej delikatniejsze jeździe jest to 10litrow. W korkach będzie to 12. Trasa najmniej udało się zejść 6.1 jadąc 100km/h. Średnio w trasie przy 140-160 pali okolice 10 litrów. Dodam, że z tylu mam opony szerokości 315
-
320d 163km pisk paska klinowego po włączeniu klimatyzacji
Tak jak carambol wspomniał. Niby conti to porządna firma ale ich paski to gruz który nawet nie włożę do kosiarki. Kupiłem o polowe tańszy i od roku cisza. Wcześniej kupiłem chyba 3 lub 4 conti w ciągu roku.
-
BMW 5 GT / F 10 ?
Moje gt wazy 2145kg w dowodzie. Seryjne przyspieszenie to 6.2 a ja zmierzyłem 6.0 na oponach PS4 z tym ze mam silnik 258km nie wiem gdzie czułeś niedosyt ale zależy czym jeździsz bo jeżdżąc Bugatti Chiron jak przesiądziesz się do Veyrona to tez powiesz ze masz niedosyt.
-
BMW 5 GT / F 10 ?
jeździłeś? Bo ja jeżdzę od nowości i gwarantuje Ci, że spod świateł jesteś szybszy niż 99% aut stojących a silnik ma taką elastyczność że jak powyżej 100 chcesz kogoś wyprzedzić to idzie to z łatwością. 6.0 do 100 zmierzone więc jest to prawie tyle samo co 35i
-
E91 doposażenie w tempomat ??
KOMBI czyli zegary i DSC też kodujesz tak? Niestety ale jeżeli wszystko robisz według tego co ci powiedziałem to nie wiem co jest grane. Jak nie uporasz się sam a będziesz w Łodzi to będziemy mogli się umówić.
-
problem po wymianie klockow hamulcowych E90 330i tylna oś
To nie panikuj tylko dotrzyj porządnie te klocki :D
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Strasznie nietypowe numery części masz. Teoretycznie powinno wszystko być dobrze. Jeżeli robisz to w trybie expert i także kodujesz dsc i kombi to to musi działać. Innej możliwości nie ma. Czy po całym kodowaniu udaje Ci się wyzerować czujnik kata skrętu bez problemu? W inpie przy module dsc nie ma żadnych błędów? Wejdź po zakodowaniu tez w moduł silnika w inpie albo w moduł frm i zobacz czy rozpoznaje wszystkie ruchy manetka
-
E9x kodowanie radia professional
musisz potraktowac radio pustym man przez funkcję sg i wszystko wróci do normy. Instrukcje masz na forum. Jeżeli będziesz w okolicy łodzi to mogę Ci to zaprogramować
-
e90 Brak AUX w standardzie business
Masz cały temat na forum, musisz mieć oprogramowanie poprawnie skonfigurowane, kable, jakąkolwiek wiedze co kodować jak wejśc w moduł itp.
-
problem po wymianie klockow hamulcowych E90 330i tylna oś
A czy masz pewnośc że ktoś nie wsadził większych hamulców? np od 35i? co z tego że ktoś np dobierze klocki po VIN skoro ma 16d a zaciski od 35d. Oczywiście, że inne bedą
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Te wpisy nie mają nic do znaczenia. Więc to zostaw. Automat czy manual też nie ma nic do gadania bo nie kodujesz sterownika skrzyni. Masz problem z wgraniem nowego VO bo nawet jeżeli by się wgrało a nie działało to by wyskakiwał błąd tempomatu. Druga sprawa czy wgl kupiłeś poprawne centrum kolumny kierowniczej. Podaj numer SZL jaki kupiłeś bo tutaj też może być problem Instrukcje masz na forum a po krótce napisze Ci jeszcze raz co masz zrobić. 1.Dodajesz VO do FRM i CAS funkcja FA_Write 2.Kodujesz funkcją SG moduły FRM CAS KOMBI DSC 3.resetujesz czujnik kąta skrętu pzez tool32 4.działa wszystko jak trzeba. U Ciebie nie ma żadnego błędu więc albo nie wgrywasz dobrego FA albo masz zły profil. po dodaniu FA wejdź na nowo w CAS i FRM i zobacz czy jest widoczne tam nowe FA i dokładnie jaki numer jego dodajesz? Rób wszystko na Expertmode Ewentualnie jak nadal Ci nie pójdzie to zainstalij jakis virtual desktop a zrobie ci to zdalnie przez internet jezeli masz wszystko poprawnie skonfigurowane