Treść opublikowana przez kubaj123
-
problem po wymianie klockow hamulcowych E90 330i tylna oś
Zrób zdjęcie zacisku, nie tarczy. Albo masz nadal nie dotarte klocki albo mechanik pipa i nie umie robić nic oprócz golfa
-
e90 Brak AUX w standardzie business
Trzeba to niestety kodować. Samo nic nigdy nie wraca. Jak będziesz w okolicach radomska lub Łodzi to mogę Ci to zakodować.
-
e90 Brak AUX w standardzie business
Napisz skąd jesteś, może jakiś wróżbita Ci pomoze
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Kombi DSC FRM i Cas traktujesz przez funkcje SG, dodajesz $540 do VO? Nie ma możliwości żeby to nie działało. Moim zdaniem używasz złego profilu. Żadnego silnika się nie koduje....... W niedziele robiłem doposażenie w tempomat dokładnie do e91 2005 320d z montażem i kodowaniem zajęło mi to 40-45minut
-
320d 163km pisk paska klinowego po włączeniu klimatyzacji
Bmw wg mnie źle dobrało długość paska albo stworzyło taki, że tylko oryginalny nie piszczy. Według ETK pasek powinien być 4pk810 natomiast każdy katalog w sklepie pokazuje inaczej. Kupowałem wszystko jak i Conti czy nawet najgorsze gówno jakie było na rynku i czasami nawet zaczynał piszczeć po 10 minutach. Problem się rozwiązał jak kolejny 4 raz z rzędu pojechałem po pasek i Pan mi dobrał 4pk815 od boscha. Od tamtej pory jeżdżę już rok i żadnego problemu. W niektórych sklepach motoryzacyjnych jak dobierali mi po numerze to wychodziło nawet 4pk820. Aktualnie 815 bosc i jest idealnie
-
320d 163km pisk paska klinowego po włączeniu klimatyzacji
Jakiej długości zakładasz krótki pasek? PK ile? Miałem ten sam problem, miesiąc w miesiąc wymiana paska na nowy conti i nic.
-
Listwy dookoła szyb
otwierasz drzwi. Pociągasz listwe lub kupujesz zestaw do zdejmowania klipsów. Wkładasz nową na klipsy. Gotowe.
-
Sterownik AIR BAG
Tak. Nawet z wystrzelonym napinaczem pas będzie się zapinać. https://b.allegroimg.com/s1440/01895a/24992d7d4feda1d4ee0756b304eb W linku wyżej jest zdjęcie do porównania wystrzelony a sprawny. Widać, że gumowa osłona jest powyginane oraz wystaje metalowy pręt na samym końcu po wystrzale. Przy sprawnym wszystko jest proste
-
Sterownik AIR BAG
zobacz czy z napinacza wystaje metalowy bolec plus czy ta jakby gumowa osłonka łącząca zapięcię z napinaczem jest prosta. Jeżeli widzisz srebrny metalowy pręt i gumowa osłonka jest cała pokrzywiona tzn. że masz wystrzelony napinacz
-
Sterownik AIR BAG
Zabim usuniesz błędy musisz mieć wymienione wszystkie poduszki napinacze i inne duperele.
-
Sterownik AIR BAG
też mnie się wydaje, że nie trzeba nic kasować. Przynajmniej słyszałem i widziałem auta po wystrzale na starym sterowniku i pod komputerem nie było żadnych błędów.
-
bmw zamiana dwumasy na zwykłe sprzęgło
W dieslu wiem, że starsze vagi robią i drgania są patologiczne. Przy benzynie osobiście sam bym wolał Jednomas i wsadzić tam sprzęgło ze sprężynami. Jako, że benzyna nie ma mocnych drgań to wydaje mi się, że z amortyzowany sprzęgłem by to fajnie działało przy 30i np. W dieslu raczej wątpię ale nie słyszałem jeszcze o tym w Bmw.
-
E90 320d swap M62b44
Coraz więcej takich swapow się pojawia w Polsce i jest to możliwe. Chociażby w Łodzi wsadzili 40d lub 50d do serii 1 e87. Są także projekty gdzie e30 jest połączone z 8 stopniowym automatem także wszystko jest możliwe. Mało kto się chce dzielić informacjami na ten temat bo na ogół ludzie na tym zarabiają duże pieniądze. Ogólnie to na bank musisz przełożyć elektronikę i dobrze ogarnąć układ elektryczny. Od samej strony mechanicznej moim zdaniem to pikuś. Trochę mierzenia, pasowania i fabrykowania nowych elementów i na bank zadziała.
-
[e90/91] Mpakiet polift do przedlifta
Jesteś zmuszony do użycia wyszukiwarki bo to pytanie się pojawiło 10000000000x
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
Możesz, nic się nie stanie.
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
Nie trzema icom sam kodowałem przez zwykły kabel
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
Opóźnienie 1ms
-
Podłączenie telefonu Nokia 6230i
Masz wgl bluetooth w aucie? Do czego podłączyłeś telefon w podłokietniku? SnapIN, usb, aux? Podaj dokładna konfiguracje bo tamto to wróżenie z fusów
-
E92 problem z klimatyzacja
Ja bym stawiał na czynnik. Dokładni te same objawy miałem u siebie Plus po odpaleniu auta było słychać syczenie przez 5sekund jak załączyła się klima
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
W takim razie albo coś źle msz skonfigurowane, zobacz konfiguracje kabla w urządzeniach. Opóźnienie zobacz. Druga sprawa coś możesz źle klikać. Jeżeli dodajesz dobre VO to nie ma mozliwosci, żeby na radiu się nie pojawiło usb po resecie. Czy Twoje radio na 100% ma gniazdo portu usb z tylu?
-
E92 problem z klimatyzacja
Zobacz czy masz nabity czynnik na max. U mnie te same efekty w trasie były bo miałem za mało czynnika
-
[E90] Zmiana jednostki tempomat na wyświetlaczu.
Bez przekodowania dsc i kombi to jest równoznaczne ze zrobieniem niczego
-
E92 problem z klimatyzacja
Sprawdź czujnik ciśnienie Elektrozawor Przekoduj moduł klimy
-
Kod do radia
Pierwsze słysze o kodach do radia w BMW. na 90% nie ma takiego czegoś
-
Problem bi xenonów aktywnych BMW E91
O ile dobrze rozumiem to nie chodzi mu o to że swieci niżej a popatrz na skupiona wiązkę światła. Idzie metr w lewo. Nie idzie w dół.