Treść opublikowana przez kubaj123
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Mam hamulce M6 competition u siebie w F07. Sam wykonałem adaptery. Auto już jeździ rok na tym zestawie i działa super. Gdyby ktoś chciał mogę zlecić wykonanie adapterów. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=132&t=266708&start=15
-
320d 6hp19 problem ze skrzynia??
Wymień olej, błagam Cię :D później będzie można dalej diagnozowac
-
Spryskiwacze reflektorów
Tak, są. Ze swojego starego zderzaka tylko odklej takie plastikowe wzmocnienia dookoła spryskiwaczy i przyklej do nowego. Nie bój się odklejać a siedzą całkiem mocno, wbijasz śrubokręt i pójdzie. sprawa dość prosta
-
Coś stuka w zawieszeniu - co to może byc
U mnie coś jakby guma się obcierała jak przejeżdżałem przez progi lub hamulcem rozbijałem mocni samochód. Okazało się, że były zerwane tuleje przednich wahaczy a auto ma dopiero 80 tys.
-
E90 Błąd DTC Czujnik kata skrętu
Jeżeli jest uszkodzony to nie skalibrujesz. Jakbyś potrzebował czujnika to mam sprawne w śmiesznych cenach. Inpa noe wyzerujesz. Tool32 tak
-
[E90] Black line na led+ klapa m3
Zderzaki od m3 jak i maska nie pasują wiec zapewne masz M3 look. Kup sobie m3 look na tył i będziesz miał kpl. który nigdy nie będzie wyglądać jak m3. A co do świateł to poszukaj na forum bo masz instrukcje jak krowie na granicy mówione krok po kroku
-
Jaki silnik do e90?
324tys km w dieslu iiiii... ...nic się nie dzieje! Czy tylko ja mam magiczny samochód? A co do tego E90 grafitowego. Fakt faktem super wyposażenie ma i ja bym był mocno żali teresowany bo to rzadkość e90 tak wyposażone
-
Reflektory halogen zamiast xenon
To po co kupowałeś auto na które Cię nie stać? Nie będzie takie coś pasować pnp w żaden sposób
-
Problem po usunięciu klapek i adaptacji przepustnicy(320d)
Polecam zaczerpnąć informacji na temat budowy i działania silnika diesla i czemu nie ma w nich przepustnic jak w benzynach
-
Problem po usunięciu klapek i adaptacji przepustnicy(320d)
To nie jest przepustnica i nie działa to jak przepustnica. Jest to klapa gasząca która zamyka się podczas gaszenia silnika. Nie wiesz do czego to służy i jaki jest tego cel.
-
Problem po usunięciu klapek i adaptacji przepustnicy(320d)
To jest diesel. Tutaj nie ma przepustnicy...
-
Jaki silnik do e90?
Gwarantuje, że moje auto jest w lepszym stanie technicznym i wizualnym jak 90% 320d na Allegro. Gdybym skręcił je do 80tyś nikt by mi nie zarzucił ale niestety rynek w Polsce mamy taki, że klienci sami chcą być oszukiwani i chwalić się „somsiadowi” jakiego rodzyna kupili. Dla tego też auto w jednych rękach od nowości jak i GT także od nowości z przebiegiem 88tys
-
Pękające wały 320d - a automat
Dla Ciebie bardzo często to kilka sztuk na całe forum? Słyszałem o jednym przypadku w e46 a nie, że bardzo często... Popraw swoje źródło informacji bo tak się tworzą plotki. Jak kupisz gruz za 20tyś to istnieje możliwość, że z placu nie wyjedziesz
-
Jaki silnik do e90?
Ad3. Mam od nowosci z przebiegiem 326tys i do tej pory nic się nie dzieje oprócz rzeczy eksploatacyjnych, jak dbasz tak masz :) za 30tyś z chęcią sprzedam i dam gwarancje na rok :)
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
Napisz do mnie na PW jakoś się domagajmy czasowo
-
Moment dokrecania wtyrskiwaczy?
8 lub 9Nm
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
KNKTR zawarł wszystko :)
-
E90 Dołożenie tempomatu
Znając życie w kombi musisz zakodować odpowiednia komendę i będzie działać, było to przerabiane jak i na e90 jak i na e60
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Zupełnie nie wiecie jak to działa ani jak się zachowuje taki napęd oraz do jakich warunków jest on przypisany. Poczytajcie o wrażeniach z jazdy 330e na forum F30 a czegoś się dowiecie bo pokazujecie totalny brak wiedzy i fizyki zjawisk
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Demontuje się po prostu na zatrzask, chyba 4 lub 5 zaczepów jest. Centrujesz go w ten sposób, że przekręcasz go w maksymalne lewe lub prawie (obojętne) położenie i kręcisz w przeciwna stronę taśma do 3 kliknięcia. Na 3 kliknięciu jest wycentrowany. To jest chyba najprostsza metoda
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Będzie taka sama jeżeli w jednym i w drugim jest multifunkcja. Pamiętaj aby dobrze ustawić obroty taśmy żebyś znowu jej nie zerwal
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Jakbys szukał taśmy z multifunkcją to mam kilka na sprzedaż. Taśmę musisz wycentrować inaczej zerwiesz.
-
Zegary z serii F 6WA do E90
Ok sprawdziłem teraz dokładnie na zegarach w GT i rzeczywiście komunikacja idzie po most. Temat do ogarnięcia ale za bardzo skomplikowane. Muszę znaleźć ten filmik gdzie w E90 wrzucali 6WA
-
Zegary z serii F 6WA do E90
Właśnie dokładnie nie pamietam. Wydaje mi się, że 6WB idzie po most.
-
Zegary z serii F 6WA do E90
To jest najmniejszy problem. Wstępnie jak się rozejrzałem pod względem elektroniki możliwe, że by wszystko dało się ogarnąć. W tym tygodniu powinienem mieć zegary i może uda mi się wstępnie je uruchomić.