Dzięki ale myślę że ja będę miał Multi funkcja ktoś po prostu zmienią kierownicę na M pakiet ale bez zresztą Auto z bogatej opcji duża nawi to aż dziwne że nie ma założonej Multi funkcji Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy da radę wymienić same multimedia do tej kierownicy ??? Czy trzeba całą ??? Bo na Allegro widziałem same multimedia plus blenda ale nie wiem czy da się to do mojej założyć ? A i czy jak się da to trzeba kodowanie robić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Witam ma problem kupiłem bmw e90 2005r automat i nie działają mi światła cofania i nie swieci prawa pozycja za to się swieci cały czas prawy stop . Żarówki wymienione styki poczyszone. Gdzie jęczę szukać ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.