Treść opublikowana przez Rivasi
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
wydech prezentuje sie znakomicie i ladnielezy chociaz jestem zwolenikiem 4 rur to jest bardzo ladnie. no i masz spokoj ze swiatlami przez nastepna dekade :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bylo fajnie. Dla mojego pstryka bylo za ciemno.
-
Montaż foteli komfort z e6x
ostztni trend mody to montaz foteli z F80 :)
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
cargraphic popularna we francji.
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
+1 co to za felga.
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
ok.... a dokladniej co masz do spasowania ? bo patrze i jakos nie widze a wiec powiedz gdzie ten brak pasowania bo na zdjeciu tego nie widze ?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja bede na 19 na 99%.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
sprobuje byc.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Odgrzewany kotlet. Tak jak juz bylo walkowane w temacie kilka razy, to fotele od corsy opc i maja ta sama forme co recaro cs i bmw performance bo to sa Recaro Cross sportster cs tylko maja dodatkowo regulacje na wysokosc czego nie ma BMW performance, nie sa przeszyte tkanina PCV jak bmw performance tylko skora i maja oslone na mechanizm czego nie ma w normalnych csach sportster... no i kosztowaly 1K euros za pare uzywane a nie 2K euros za jeden nowy w BMW (+100 euros za nowe uchwyty gorne z recaro cs bo te orginalne byly zlamane) . Jedyna sparwa zmieniona podczas przeszywania to zmieniona forma dolnych bocznych przytrzyman bo w orginale sa one dla mnie jeszcze za wysokie na srodku (i tak nizsze niz w wersji nie cross) i za niskie na koncach a wiec je troche obnizylem na srodku i podnioslem na koncu ale tego nie zobaczysz na zdjeciu Zreszta to byla glowna wada orginalnej wersji sportster CS z 2004 m.in. montowane w BMW : niepotrzebnie zbyt wysokie trzymania dolne boczne ktore nie dawaly lepszego trzymania niz klasyczne a utrudnialy wsiadanie wysiadanie i byly niewygodne w dluzszych podrozach i dlatego zostala wypuszczona wersja Cross. Problem pierwszy poruszyl Auto Bild Sportscars (potem kilku innychmiedzy innymi top gear magazine). Pod koniec 2009 recaro aby naprawic faux pas wypuscilo wersje cross ktora juz nie dostala zreszta punktow ujemnych za ergonomie w testach. Moglem kupic te z Renault CLIO ktora miala jeszcze stara wersje csow jak w BMW tylko po sprobowaniu obu nie bylo sie nad czym zastanawiac. Wersja Cross jest po prostu lepsza i wygodniejsza. To w insignie OPC byly montowane inne recaro ale niestety nie wchodza do serie 3 bo inaczej bym je wzial bo sa lepsze od Csow montowane przez BMW ale sa za szerokie. Czego szkoda ? ze mam wersje poprawiona ws zwyklych sporster CS, niedostepne z plastikowym przeszyciem oem BMW ? jakos to przezyje.
-
jakie zarówki led angel eyes
90 zyla za marker... cena jednak robi tu roznice.
-
Montaż foteli komfort z e6x
tylko ciekawe kto co ogarnie adapter robiony w cadzie :)
-
Montaż foteli komfort z e6x
masz inny rozstaw szyn fotela, bedzie trzeba robic adapter.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
to moze on jest tylko mistrzem w rejonie czyzyn ? :)
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
To sie nazywa jakos fachowo, chodzi o to ze to co podaje BMW jako ilosc litrow do wlania jest na juz zalany silnik wczesniej, ta wartosc jest inna w przypadku remontu silnika gdzie calusienki olej zostal oprozniony o ok 0,5 litra
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
tak potwierdzam zdanie ACS, z tlokami jest cos na rzeczy. znam osobiscie 2 przypadki zniszczenia silnika przez tloki (z czego moj) a na internecie znalazlem nastepne kilka. BMW laduje wine na mechanika ale to troche zbyt dziwne ze problemy wystepuja tylko i wylacznie przy remontach silnika uzywajac tylko tych "poprawionych tlokow". Jezeli masz sie bawic z tlokami to wymien silnik. osobiscie uwarzam ze jezeli ktos chce remontowac N52B25 to najlepszym zakladem mechanicznym aby to zrobic jest ACS. Nie sadze aby ktos w europie mial wieksze doswiadczenie z remontami tych silnikow i znal je od kazdej mozliwej strony lepiej.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
looknij tu : viewtopic.php?f=158&t=305539&start=495#p2335033 zapytaj vapora o szczegoly jakie bledymu wyskoczyly
-
Trwalosc i usterkowosc silników N52
:) dlascisloscichodzi o to : https://vanos-bmw.com/valve-cover-n51-n52-n52n-bmw-11127552281
-
Trwalosc i usterkowosc silników N52
mozna w tej odmie "niewymienialnej" wymienic sam filtr albo nawet ja wymyc decarboniserem.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
oprocz samochodu michala330xd ktory jest nowszym orginalem niz mial pierwszy wlasciciel to te samochody nie nadaja sie do kradziezy. nie sprzedasz go w tym stanie wizualnym, nie wyjmiesz zadnej fajnej rzeczy ze srodka bo jest zbyt individualna. Pozostaje ci silnik i czesci i to nie te tuningowe drogie... bo to rownierz nie sprzedawalne chyba ze koledze za grosze. narazasz sie jednak bardziej niz w przypadku zwyczajnej fury... bo zwyczajnie wlasciciele je maja na oku. Parking strzezony lub garaz osobisty, czasem zasieki, dobermany i uzbrojeni byli navy seals. Nigdy sie wie ! :mrgreen: nawet waz na siedzeniu moze sie trafic. :cool2: no i jeszcze musisz ich znalesc co pozostawi slady (i najlepsza odpowiedz na pytanie gdzie mieszka kolega ten i ten to zapytaj go :) )
-
E90 320d 2005
bo nie ma nic konstruktywnego w porownaniu looku do silnika. Ta sama buda w 318D co w 335xi a wiec efekt na looku ten sam. Koniec kropka. A wiec masz uwagi do looku ze cos tam nie jest bright to daj i to jest konstruktywne ale robic dywagacje czy ladne koncowki pasuja do dizla 2 litry... to troche jak oceniac urode kobiety i twierdzic ze jest piekna ale ze ma 40 lat to uroda do niej nie pasuje... :roll:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
chodzici o kradziez czy o celowa dewastacje ?
-
lista bezpiecznego tuningu M47/M57 : bmwmapping.eu !
jest jest ale jeszcze nie zatwierdzili listingu czesci jak tylko bedzie to dam.
-
Trwalosc i usterkowosc silników N52
nie masz co sie bac.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
AREK mowi tylko o wydatkach w grudniu :) pomnoz przez ilosc miesiecy :)
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
whao :cool2: