Treść opublikowana przez kiko
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
co sie polepszy badz zmieni po tej operacji ?
-
cieknacy olej skrzynia ABS - problem ? 530d (foto)
to jednak nie olej silnikowy sie leje tylko ze skrzyni - dokladniej z przewodu ( zlaczki) przy chlodniczce - miaj ktos taki problem ? http://img87.imageshack.us/img87/3166/111qxj7.th.jpghttp://img87.imageshack.us/images/thpix.gif http://img383.imageshack.us/img383/5126/112qqj0.th.jpghttp://img383.imageshack.us/images/thpix.gif
-
cieknacy olej skrzynia ABS - problem ? 530d (foto)
http://www.pliki.cwaniak.pl/DSCN7152.JPG http://www.pliki.cwaniak.pl/DSCN7151.JPG
-
hydrauliczne popychacze zworów w 524TD???
wszystkie 524 z jakimi mialem stycznosc nie maja hydraulicznych popychaczy!
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
czy jest to normalne ze jak jade powiedzmy 30km/h depne do dechy - pieknie sie zbiera i zaraz zaczne hamowac to przy zrzucaniu biegu czuc takie tapniecie ?
-
cieknacy olej skrzynia ABS - problem ? 530d (foto)
czy ktos z was wie po co jest taki krenik - przy chlodnicach - ma on na koncu czerwona nakretke bo wlasnie wydaje sie ze z tego cieknie - nic innego tam nie ma - wszystko wydaje sie byc suche poza przepowami pod tym "kranikiem" - wogole te przewody sa od skrzyni biegow a oleju ubywa mi w silniku. ten "kranik" wydaje mi sie ze jest do spuszczania z chlodnicy oleju - ale tak jak pisze wydaje mi sie jak to uszczelnic ? powiem jeszcze ze olej cieknie jak silnik jest rozgrzany no i jak sie jezdzi na wyzszych obrotach
-
cieknacy olej skrzynia ABS - problem ? 530d (foto)
kurcze - auto stoi na parkingu - oleju ubywa z silnika mam mniej niz minimum a komp nie zasygnalizowal mi niskiego poziomu oleju - dziwne - jutro mam nadzieje zobaczyc skad to sie leje
-
cieknacy olej skrzynia ABS - problem ? 530d (foto)
witam . dzisiaj zauwazylem ze cieknie mi olej z przodu przy silniku bardziej od strony kola kierowcy - czy jest tam cos takiego co moze cieknac - domyslam sie ze olej splywa po oslonie ale widac ze jest to od strony kierowcy. od gory wydaje sie wszystko suche . dzisiaj moze wjade na kanal - tylko glownie chodzi mi o to czy jest tam cos " bolaczkowego" z czego moze cieknac
-
E39 touring jak poprawic jakosc audio ??
no serio kiepsko to wyglada :( ja juz nie wiem co robic
-
Gdzie mogę dostać pilot do webasto???
cy do kazdego webasta da sie pilota dolozyc ? ja mam sterowane z mid-a no i dziala ale fajnie by bylo zalaczyc z domu sobie :)
-
Gdzie macie założone CB w E39?
taki maly OT - do czego sluza te dwa przyciski po prawej stronie ( fotel )
-
E39 touring jak poprawic jakosc audio ??
a jak idzie rozwiazac klapke ?
-
E39 touring jak poprawic jakosc audio ??
jest jakies rozwiazanie nad mid -em - moze by go gdzies przelozyc ?
-
INPA
powiedzcie mi jaki kabel kupic abym mogl wszystko zczytac z e39 530d - fajnie by bylo aby audi obsluzyl ale nie koniecznie. szukam i czytam i rozne sa opinie wszyscy pisza ze jego kabel jest ok ale sa tez wady - dorzdzcie cos
-
oryginalne radio z kaseta dolozenie zmieniarki
moze wie ktos z was jakie inne dobre radio ( pioneer) podejdzie pod kierownice no i wyswietlacze - nie koniecznie musi miec cd wystarczy wyjscie na zmieniarke no i sub i 4x line out kurcze - juz mnie to ma gdzies - zastanawiam sie nad przelozeniem mid-a w inne miejsce ale nie mam pomyslu -- radio w schowku to nieporozumienie .
-
jakosc skory - czy ma to sens
czy ktos stosowal to ? dobre czy lepiej cos innego zakupic ?
-
oryginalne radio z kaseta dolozenie zmieniarki
u nie na pewno nie bylo zmieniarki - auto z pewnej reki
-
jakosc skory - czy ma to sens
no i jednak kupilem autko ze skora - jestem zadowolony tylko boje sie ze moze sachaczyc czyms w tylnej kapsie wchadzac lub wychodzac - ale kwestia przyzwyczajenia wyciagania "smieci" z kapsy stan mojej skory nie jest idealny - pozniej porobie zdjecia , a w aucie znalazlem takie cos - domyslam sie ze do skory ale czy ktos wie jak sie to uzywa ? http://images36.fotosik.pl/25/ce0e92b48133e928m.jpg
-
tlumaczenie komunikatow na wyswietlaczu
ok - wiekszosc tam jest wiec wielkie dzieki
-
oryginalne radio z kaseta dolozenie zmieniarki
jezeli chodzi Ci o to - to nie dla mnie takie cos http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94935
-
oryginalne radio z kaseta dolozenie zmieniarki
witam . czy ktos to robil ? czy wogole da sie tak zrobic. mam radio z kaseta , radio ma szeroki wyswietlacz ( MID tak to sie chyba nazywa) chcialbym podlaczyc zmieniarke , bo kaseta to porazka i to wyprodukowane w 2001 roku - nieporozumienie ! czy sa kable pociagniete - jak to sprawdzic ? nie chcialbym dawac zaslepek i wsadzac standardowego radia ( estetyka ) pozdrawiam
-
524td Jaka to pojemność baku?
silver86 ja w swojej 524td tez zauwazylem ze wiecej wejdzie niz te 80l . gdzies wyczytalem ze 88l ale wiem ze jest cos w stylu przelewu gdzie troszke ropy tez sie zmiesci wiec tu moga byc przeklamania. nie wszystkie modele to mialy , moj mial na 100% . ten przelew czasami jest pelen a czasami pusty ( nie do konca) zapobiega on niby zapowietrzaniu przy malym poziomie ropki w baku. wiec moze tu jest rozwiazanie
-
instrukcja uzytkowania e-34 PL...czy ktos dysponuje?
ja mam wersje "na papierze" sprzedam tanio jak ktos chce
-
tlumaczenie komunikatow na wyswietlaczu
tylko pewnie jest sporo wersji - jak mam sprawdzic co ja mam ? mam szeroki wyswietlacz na radiu i KASETE :(
-
tlumaczenie komunikatow na wyswietlaczu
wielkie dzieki a jak wyglada tlumaczenie tego co jest na radiu w BC ? i jak sie robi jakis test badz cos dodatkowego - zauwazylem ze jak przytrzymam boczny przycisk migaczy to cos tam na desce innego wyskakuje . jezeli ktos wie gdzie znajde jakas instrukcje to bylbym bardzo wdzieczny