Treść opublikowana przez kiko
-
530d - ladowania - jakie napiecie
u mnie mam 13,5 V czy to wystarczy ? slyszalem ze to malo - jak tak to co mam do wymiany i jaki koszt ? auto 2001 rok
-
Lampka oświetlenia w środku - jak wyłączyć?
potwierdzam - dziala
-
Lampka oświetlenia w środku - jak wyłączyć?
no i pieknie - wieczorkiem sprawdze u siebie
-
e39 problem podczas proby zmiany jezyka - nie dziala
jak to naprawic - co potrzebuje do tego zabiegu ?
-
Lampka oświetlenia w środku - jak wyłączyć?
podepne sie pod temat : mnie tez to meczy - przydalby sie jakis wlacznik tak jak to bylo w starszych modelach ze albo swieci caly czas albo wogole albo jak sa drzwi otwarte jak to mozna zrobic - badz wylaczyc zalaczanie swiatla poprzez otwarcie drzwi e39 530d
-
woda pod dywanikiem
no i jak to rozwiazac ? Nie nic nie trzeba demontować, wyciągasz tą zawleczke co jest z przodu i nic więcej nie przytrzymuje tej obudowy żadne wkręty no i udalo mi sie to wyciagnac lecz tam jest puszka z kompami - no a ogolnie gdzie ma byc ten odplyw ? bo jak na dole pod puszka to jak ja wyciagnac :)
-
woda pod dywanikiem
rozumiem ze trzeba wyciagnac cala obudowe tego filtra. ta zawleczka jest z przodu ?? i nie ma zadnych wkretow ? mam nadzieje ze nie trzeba demontowac wycieraczek
-
woda pod dywanikiem
odplywy mam suche - drzwi nie ruszane w srodku - jeszcze pod tym filtrem - ale jak sie tam dostac ? moze sprawdz nadkola czy nie ma jakiejs dziury - a co do drzwi to chyba kazde maja odplywy
-
woda pod dywanikiem
dzisiaj posprawdzam - poprzedni wlasciciel jednak tez zauwazyl cos mokrego przy tylnych drzwiach lecz glebiej sie w to nie "mieszal" ( dzisiaj dzwonilem do niego) nie - nie przyciemnialem chodzi Ci o ta folie ?
-
czujnik polozenia wału korbowego
czy taki czujnik w 530d moze powodowac ze autko czasami nie odpala? a powiedzmy po jakims czasie odpala bez problemu ? co do mocy to nie wiem nie mam jak porownac lecz jak jechalem w 5 osob pod gorke to bylo slychac wyraznie silnik no i nie przyspieszal
-
woda pod dywanikiem
witam . wczoraj puszczalem instalacje na car audio no i po podniesieniu dywanika z tylu za pasazerem okazalo sie ze jest sporo wody - cala gabka nasiaknieta - woda jest czysta - wydaje mi sie ze to woda z opadow - nie wiem czy dlugo tam jest bo wczesniej nie sprawdzalem no i poprzedni wlasciciel tez nie sprawdzal. czy sa jakies miejsca w ktorych moze cieknac woda - oczywiscie nic nie widac z zewnatrz - podsufitka sucha - boczki suche mial ktos cos podobnego ?
-
jak rozebrac konsole srodkowa - panel nawiewu
juz sobie dalem z tym rady - jak ktos bedzie potrzebowal pomocy to PW
-
co to za bledy ?
no zapala lecz czasami trwa to sporo czasu az mu przejdzie - juz ze dwa razy zdazylo sie ze aku padl lecz po godzince bez ladowania odpalil bez problemu jak pali normalnie to nie ma roznicy czy zimne czy cieple gdzie znajduje sie czujnik polozenia walka rozrzadu ?
-
e39 problem podczas proby zmiany jezyka - nie dziala
tak carsoft
-
jak rozebrac konsole srodkowa - panel nawiewu
co idzie z tego wywnioskowac ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=51_2264&hg=51&fg=35
-
co to za bledy ?
ogolnie mam problem z zapaleniem autka jak jest w pewnym miejscu 0 albo jakies zbiegi okolicznosci : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=715547&highlight=#715547
-
jak rozebrac konsole srodkowa - panel nawiewu
zaraz ide sprawidzic - popielniczke opanowalem juz dawno chodzi mi o zapalniczke
-
jak rozebrac konsole srodkowa - panel nawiewu
czyli sa jakies zatrzaski ? jakos dziwne ze tylko zatrzaski
-
e39 problem podczas proby zmiany jezyka - nie dziala
a jest to mozliwe ( skakowanie ) podczas zmiany jezyka ?
-
co to za bledy ?
podpialem autko pod kompa no i ukazaly sie takie bledy: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img405.imageshack.us/img405/2123/dde1gl7.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img405.imageshack.us/img405/dde1gl7.jpg/1/w1024.png %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img528.imageshack.us/img528/8586/dde2hk7.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img528.imageshack.us/img528/dde2hk7.jpg/1/w1024.png %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img168.imageshack.us/img168/1633/dde3fd2.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img168.imageshack.us/img168/dde3fd2.jpg/1/w1024.png co to moze byc i gdzie tego szukac ?
-
e39 problem podczas proby zmiany jezyka - nie dziala
witam . chcialem zmienic jezyk z niemieckiego na angielski oczywiscie kablem - no i podczas zmiany wyskoczylo ze nie moze skomunikowac sie z radiem ( ktorego nie bylo ) no i problem - komunikaty sa po angielsku lecz tylko od nagrzewania swiec jak i od temp zewnetrznej lecz caly mid padl - nie zalacza sie - po przekreceniu stacyjki wyskakuje napis EEPROM KI czym naprawic ten blad ? dodatkowo nie dziala obrotomierz ekonomizer szaleje oraz wskaznik paliwa pokazuje duzo wiecej paliwa niz jest w baku
-
jak rozebrac konsole srodkowa - panel nawiewu
jak to wyciagnac ? musze puscic sporo kabli i bez wyciagniecia tego nie dam rady http://img522.imageshack.us/img522/2941/konsolahb6.th.jpg wiem ze sa śrubki w srodku tam gdzie sa uchwyty na napije - wykrecilem je - uchwyty da sie wysunac lecz nie da sie wyciagnac - gora trzyma no i tego wlasnie nie wiem jak wyciagnac ten panel z nawiewow . radio i mida wyciagnalem bez problemu pomocy
-
530d - problem z opaleniem - dziwne zjawisko -skany z kompa
na kompie pokazalo sie kilka bledow ( zalacznik) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img405.imageshack.us/img405/2123/dde1gl7.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img405.imageshack.us/img405/dde1gl7.jpg/1/w1024.png %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img528.imageshack.us/img528/8586/dde2hk7.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img528.imageshack.us/img528/dde2hk7.jpg/1/w1024.png %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img168.imageshack.us/img168/1633/dde3fd2.jpg %5B640%3A20%5Dhttp%3A//img168.imageshack.us/img168/dde3fd2.jpg/1/w1024.png co to moze byc i gdzie tego szukac ?
-
530d - problem z opaleniem - dziwne zjawisko -skany z kompa
no i wyobrazcie sobie ze poszedlem do auta bo zapomnialem telefonu i tak sobie mowie - spróbuje jeszcze raz a moze ..... no i odpalilo - rozrusznik ledwie zakrecil ale udalo sie - zna moze ktos odpowiedz na to ? jutro podpinam sie pod kompa - zobaczymy
-
530d - problem z opaleniem - dziwne zjawisko -skany z kompa
dzisiaj auto zostawilem pod garazem - niestety aku sie rozladowal przy kolejnej kombinacji z odpaleniem autka - jak mozna to sprawdzic ?