Treść opublikowana przez kiko
-
wymiana oleju w skrzyni gm
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96211 da rade samemu lecz potrzeba "szpryce"
-
spryskiwacze
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz "KOLEGO"
-
spryskiwacze
witam . czy w zbiorniczku na plyn do spryskiwaczy jest jakis przelew ? i na jakiej zasadzie dzialaja spryskiwacze na swiatla - rozumiem ze na swiatla idzie z tego mniejszego zbiorniczka w ktorym powinien byc ......... ( jaki plyn ?)
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
powiem tak - wzialem to pod mikroskop ( tzn nie ja ) no nie bylo tam zadnego wiekszego ziarnka - przypomina to konsystencje zelu do wlosow badz kremu - nie grozne - normalny "szlam" po prawie 200 tys km ogolnie to skrzynia czysciutka efekt po wymianie : nic sie nie pogorszylo no a na pewno jest zauwazalna ( mniej wyczuwalna) zmiana biegow tak dla wiadomosci - z przeplukiwaniem chlodnicy i wezy wyszlo mi okolo 11,5 litra oleju.. no i mysle ze jeszcze jakies 100 ml wejdzie po przejechaniu kilku kilometrow
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
nie oszczedzam ale nie dam 80 zl za gumowa uszczelke !!! pewnie za te 80 zl bedzie aluminiowa ale obedzie sie bez tego. ja juz jestem po wymienia oleju - robilem przeplukiwanie no i powiem wam ze 10 litrow bedzie malo - tak tez sie stalo a mialem 10 litrow wiec autko stoi do jutra :( zdjecia foto z wymiany www.garage.tychy.pl/bmw/
-
Gdzie macie założone CB w E39?
a co myslicie nad przymocowaniem radia na tunelu od strony pasażera ? ja mam dario wieksze no i nie wejdzie do "schowka"
-
oryginalne radio z kaseta dolozenie zmieniarki
dzisiaj podlaczylem pionnera pod fabryczne wszystko czyli glosniki - powiem Wam ze nie ma porownania co do fabrycznego radia - teraz zastanawiam sie nad radiem 2 din (duze radio) no i musze gdzies wpakowac mida - moze ma ktos z Was jakis pomysl co do radia to myslalem nad takim ; http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-P4000DVD/index.html http://www.pioneer.pl/images/products/caravdisplay/pioneer/avh_p4000dvd_1_gallery.jpg mozna ustawic kolor taki jak ma fabryka mysle ze to bedzie jakies rozwiazanie czy ktos tak juz kombinowal ?
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
tylko zanim to dojdzie do mnie to troszke czasu zejdzie - ja mam zamiar jutro zrobic autko od kumpla no i ewentualnie moje - zobacze w jakim stanie jest stara uszczelka - moze bedzie szlo ja wykorzystac jeszcze.
-
Przyciwmgielne przy ootwieraniu/zamykaniu auta
co to jest to DWA ??? ja mam alarm dokladany pod szyne CAN ale pilot ( czyli centralny jest fabryczny) no i przy rozbrojeniu ( otwarciu auta) zaswieca sie swiatelko wnetrza.
-
zwiększenie mocy silnika w 530d
wszystko wytrzyma tylko nie abs !
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
olej udalo mi sie dzisiaj dostac za 22 zl - mysle ze dobra cena filtr oleju za 52 zl no ale problem z uszczelka chca 88 zl ?? gdzie kupic mozna w normalnej cenie ( na slasku ) ?
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
no prosze szukam szukam a tu pod nosem - wielkie dzieki
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
czy ma ktos zdjecie filtra oleju oraz uszczelki pod miske - chcialbym wiedziec jak to wyglada , zeby nie kuppic zlego
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
tylko on powiedzial ze nie slyszal o takim oleju jak texamatic ! czli co leja ?
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
automax - 450 zl
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
jest mozliwe ze filtr oleju do abs kosztuje 58 zl bez znizek a intercar-sie ? i powiem Wam ze zastanawiam sie nad wymiana oleju samemu - tylko boje sie bede mial zly filtr , no a autko tam gdzie bede to robil dluzej nie moze stac a jak wyglada sytuacja z uszczelka ? trzeba ja wymieniac ? i gdzie dostane zlacze ktore jest na przewodzie przed chlodnica oleju abs ( tam mam wyciek) jak wogole to rozczepic ? a wlasnie - ktos mi powiedzial ze potrzebny jest bagnet serwisowy - czy to prawda ?
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
Sam to zrobisz za około 300 :] no tak ale jak amam pewnosc ze bedzie wszystko ok ?? jak za duzo wleje oleju to zle a jak za malo to jeszcze gorzej !! Kiko tylko pilnuj Palkę, żeby Ci wlał odpowiedni olej :norty: :norty: a maja takie zdolnosci ???
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
limited wielkie dzieki - 500 zl calkowyty koszt filtr olej i uszczelnienie wizyta na poniedzialek
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
no teraz dziala - jak wczesniej sprawdzalem to linki nie dzialaly - :)
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
gdzie w okolicy katowic wymienie olej w skrzyni no i za ile ? u sikory powiedzial mi 310 zl za usluge :)
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
co do tego tapniecia to moze zle opisalem - powiem tak : czuc redukcje biegu no i wydaje mi sie ze za mocno
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
powiedzcie mi - czy ktos z was samodzielnie wymienial olej ? czy trzeba przeplukiwac skrzynie i chlodnice? jak to jest? czy to sie bardzo rozni od wymiany oleju w silniku i jak sprawdza sie stan oleju ?
-
oryginalne radio z kaseta dolozenie zmieniarki
juz myslalem nad tym - lecz jest to jakies nieporozumienie - kiepsko wyglada teraz mysle gdzie by tu przelozyc ten wyswietlacz MID ? wtedy by szlo wsadzic radio 2din no a to by juz duzo lepiej wygladalo
-
cieknacy olej skrzynia ABS - problem ? 530d (foto)
a jaki koszt byl tego ? mi sie wydaje ze na tym laczeniu cieknie -- moze jakis oring trzeba tam wymienic
-
Turbo??? coś zaczyna gwizdać
przy obciazeniu bardziej slychac turbine niz na postoju - zobacz weze z i do intercolera