Treść opublikowana przez anjinsan
-
Pedał gazu potenciometr problem
Wymienia się i już.
-
Gaśnie i dławi
Sprawdź czy nie zasysa lewego powietrza.
-
[ E38 ] 3.0 V8 (już nie) faluje na wolnych obrotach, ale..
Sprawdź szczelnośc gum dolotowych, odmy i podciśnienia.
-
utrata mocy w czasie jazdy 530d
Nalezy sprawdzić pompy paliwa i sprawność zmiennej geometrii łopatek turbiny.
-
520d Oil service spada na łeb na szyje
2.0d na Long Life 25tkm. Mając auta na gwarancji zgłosiłbym niezadowolenie z powyższej sytuacji.
-
szarpanie (przerywanie silnika)
Być może dwumasa :?: Podpinałes pod kompa :?: Może sonda labda albo czujnik położenia wałka rozrzadu...
-
rezystor dmuchawy wentylatora
Na 100% od strony schowka rozebrać :idea: - trzeba trochę rozebrać :mrgreen:
-
Przyhamowane opony bez ABS :(
Niestety tylko to pozostało.
-
Drgania, biały dym z wydechu i nierówna praca silnika
http://bmwfans.info/original/E46/Lim/330d-M57/ECE/L/N/2001/04/mg-11/ill-11_2316/kpl nr 11 Można
-
Drgania, biały dym z wydechu i nierówna praca silnika
Po pierwsze w Twoim aucie nie ma czegoś takiego jak pompa wtryskowa, po drugie proponuję wymienić separator oleju, który wymienia się co 60tkm, jeśli go nie wymienisz będzie co raz gorzej. W skrajnych przypadkach potrafi pękać pokrywa klawiatury.
-
BMW 730i problem z automatem.
W jaki sposób sprawdzałes poziom pleju i co znaczy w miarę ok :?:
-
Cieknace paliwo .. oraz brak mocy
W wiekszości przypadków jest to sączenie się paliwa na opasce mocujacej filtr paliwa - przyczyną jest nie wymienianie filtra paliwa - słaba drozność. Odnośnie małej mocy na ciepłym silniku - czujnik temperatury ECU lub jego obwód.
-
po czym poznac pakiet M-technic w e39 sedan
M-pakiet to opcja z elementami M-technic
-
po czym poznac pakiet M-technic w e39 sedan
Prawdziwy M-pakiet posiada czarną podsufitkę.
- Pytanie o miske olejową
-
prosze o pomoc
Wytarty wałek rozrządu jest tego powodem.
-
330D raz odpala, a raz nie... POMOCY!
Prawdopodobnie elektryczna pompka paliwa, która znajduje się przy progu pod nogami kierowcy zaczyna szwankować. Jak się nagrzeje nie mam mocy pompować paliwa. Jak się ostudzi, startuje. Jakby co, zapraszam do mnie do warsztatu w Raszynie.
- brak mocy
-
Problem z mocą i obrotami
Nierówne cisnienie spowodowane może być nadpalonymi gniazdami zaworowymi, zuzytymi szklankami lub pierścieniami tłokowymi. Jest na świecach nagar :?:
-
Problem z mocą i obrotami
Napisz co było sprawdzone. Może nie pali ci na jeden cylinder :?:
-
dmuchawa piszczy
Nie ma reguły. Wszystko zależy jak się ustawi ośka.
-
dmuchawa
Jakby co, zapraszam do mnie :8)
-
turkotanie w okolicy skrzyni biegów
Przegub łączacy skrzynię z wałem napedowym.
-
coś z ciśnieniem oleju
1. Sprawdzić filtr oleju czy nie spuchł 2. Jak dawno wymieniałes olej i na jakim oleju jeżdzisz :?: 3. Sprawdzić pompę oleju - może ktoś kiedyś misę olejową złozył na sylikon i przydkał sie smok pompy oleju. 4. Panewki 5. Poluzowana śruba wału
-
dmuchawa
Trzeba "tylko" zdemontować górną część kokpitu :mrgreen: