Treść opublikowana przez kulfon3
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
może ktoś sobie nieumiejętnie "przylifcił"
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
patrząc na ceny w DE i w PL u nas jak zwykle droższe...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
super, no i co z tego? :)
-
e90, drganie przy hamowaniu
kolego, sprawdź sobie czy nie masz bicia na tarczach/piastach. jak masz bicie na tarczy to w dobrym zakładzie,albo np. w jakimś bosch service będą w stanie je przetoczyć bez ściągania z auta i po takim zabiegu gwarantuję,że żadnego drgania nie będzie. od tego bym zaczął,bo u mnie było podobnie. niestety zacząłem od niepotrzebnej wymiany tarcz z przodu, wymiany tuleji wahacza przedniego,a wystarczyło sprawdzić,że mam bicie na tylnej tarczy... po przetoczeniu hamowanie jak po maśle.sama przyjemność.zero drgań.
-
opony- o co kurna chodzi???
tu jest wszystko w temacie...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ciekawe jak z montażem tego. z doświadczenia wiem,że tam jest mega ciasno i łatwo szybkę od wewnątrz porysować wkładając te ringi.no i oryginalnych raczej nie uda się bezstratnie wyjąć.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
wystawić możesz od razu i zobaczysz jakie będzie zainteresowanie.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
świetna robota z tym czyszczeniem! :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
a przylicytuje zobaczymy za ile oddadzą, 500 to za dużo :) sprawdź czy są to pełne obudowy czy tylko nakładki naklejane na ori obudowy...
-
chip tuning - wykres
A ty nie mądruj bo od roku się zarejestrowałeś a więcej głupot napisałeś niż coś konkretnego na temat, znam kolegę TC i wiem że ma bardzo duża wiedzę w swoim fachu, także nie musi się chwalić a tobie tym bardziej :duh: Idź lepiej poszukaj sobie innego wątku do nabijania postów :duh: Mariusz, troll alert :norty:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
felgi F10 wzór 350 18 cali za 2000zł! http://olx.pl/oferta/felgi-bmw-f11-18-cali-m-pakiet-CID5-ID9cKAf.html#802ecc8576;promoted http://www.bmwstylewheels.com/bmw/350
-
E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.
dobry mod z tymi hamulcami. malowane proszkowo wyglądają o niebo lepiej!! co do progów to możesz sobie kupić ori naklejki tak jak ma kolega Młody
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
i bardzo dobrze,że nie potrafisz.nie idź tą drogą! ;) o ile te a la "F10" są całkiem spoko to te drugie to lekki wieś-tuning.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
http://img.pandawhale.com/65402-dear-god-its-beautiful-mugatu-Zmxe.gif
-
BMW E90 320D Srebrny automat
stara zasada - kto dba ten ma ;) podoba mi się podejście do auta! szerokości!
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Które masz na myśli? Bo te pierwsze ma tutaj na forum co najmniej kilka osób.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,następnym razem się nie przejmuj i dzwoń ;)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
świetny pomysł z oklejeniem rozpórki :cool2: wygląda prawie jak performance ;) może latem zrobię to samo u siebie.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
nie jest tak źle z tymi umiejętnościami - nakręciłeś wszystko w jednym ujęciu - jak w oskarowym filmie BIRDMAN ;) :) następnym razem jak będziesz leciał na Niemcy lub z powrotem to daj znać - zrobimy ekspresowego spota przy A4 :cool2: ps. filtry też wymieniałeś przy zlewaniu oleju z preparatem xado?
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
jak masz zasuniętą roletę i otworzysz jedynie szybę klapy to roleta się podniesie/zwinie. jak otwierasz całą klapę to roleta pozostaje na miejscu.
-
[E91] 320dA 184KM 2010r Turbo+Wtryski+IC+strojenie co i jak?
przecież w wersji 184km jest inna skrzynia niż w 177km i zniesie ona spokojnie 450NM. jest na forum, trzeba poszukać...
-
e92 335i WHITE POWER
Do mnie też niedawno wleciała rozpórka Wiechersa i mimo,że mocy mam ułamek co Wasze petardy to różnica w komforcie prowadzenia nawet przy normalnej jeździe jest odczuwalna :cool2:
-
Liqui moly diesel spülung
też tak słyszałem. skąd w takim razie różnice w tym teście :?:
-
E90 felgi ET
miałem tak na 17tkach przy felgach wzór 194. fakt,że ochrona rantu jest słabsza niż przy węższej feldze,ale jeżeli zwracasz uwagę na krawężniki to spokojnie da się jeździć i wcale nie ma jakiejś tragedii z wyglądem,aczkolwiek lepiej wizualnie byłoby przy oponie 255.
-
Liqui moly diesel spülung
Wujek, na ile wiarygodny jest ten test? Sam go robiłeś? Kurde, ciężko uwierzyć,że np. lotos i orlen tak się różnią. Czas zmienić stację...