Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. może ktoś sobie nieumiejętnie "przylifcił"
  2. patrząc na ceny w DE i w PL u nas jak zwykle droższe...
  3. super, no i co z tego? :)
  4. kolego, sprawdź sobie czy nie masz bicia na tarczach/piastach. jak masz bicie na tarczy to w dobrym zakładzie,albo np. w jakimś bosch service będą w stanie je przetoczyć bez ściągania z auta i po takim zabiegu gwarantuję,że żadnego drgania nie będzie. od tego bym zaczął,bo u mnie było podobnie. niestety zacząłem od niepotrzebnej wymiany tarcz z przodu, wymiany tuleji wahacza przedniego,a wystarczyło sprawdzić,że mam bicie na tylnej tarczy... po przetoczeniu hamowanie jak po maśle.sama przyjemność.zero drgań.
  5. tu jest wszystko w temacie...
  6. ciekawe jak z montażem tego. z doświadczenia wiem,że tam jest mega ciasno i łatwo szybkę od wewnątrz porysować wkładając te ringi.no i oryginalnych raczej nie uda się bezstratnie wyjąć.
  7. wystawić możesz od razu i zobaczysz jakie będzie zainteresowanie.
  8. świetna robota z tym czyszczeniem! :cool2:
  9. a przylicytuje zobaczymy za ile oddadzą, 500 to za dużo :) sprawdź czy są to pełne obudowy czy tylko nakładki naklejane na ori obudowy...
  10. A ty nie mądruj bo od roku się zarejestrowałeś a więcej głupot napisałeś niż coś konkretnego na temat, znam kolegę TC i wiem że ma bardzo duża wiedzę w swoim fachu, także nie musi się chwalić a tobie tym bardziej :duh: Idź lepiej poszukaj sobie innego wątku do nabijania postów :duh: Mariusz, troll alert :norty:
  11. felgi F10 wzór 350 18 cali za 2000zł! http://olx.pl/oferta/felgi-bmw-f11-18-cali-m-pakiet-CID5-ID9cKAf.html#802ecc8576;promoted http://www.bmwstylewheels.com/bmw/350
  12. dobry mod z tymi hamulcami. malowane proszkowo wyglądają o niebo lepiej!! co do progów to możesz sobie kupić ori naklejki tak jak ma kolega Młody
  13. i bardzo dobrze,że nie potrafisz.nie idź tą drogą! ;) o ile te a la "F10" są całkiem spoko to te drugie to lekki wieś-tuning.
  14. http://img.pandawhale.com/65402-dear-god-its-beautiful-mugatu-Zmxe.gif
  15. stara zasada - kto dba ten ma ;) podoba mi się podejście do auta! szerokości!
  16. Które masz na myśli? Bo te pierwsze ma tutaj na forum co najmniej kilka osób.
  17. Mariusz,następnym razem się nie przejmuj i dzwoń ;)
  18. świetny pomysł z oklejeniem rozpórki :cool2: wygląda prawie jak performance ;) może latem zrobię to samo u siebie.
  19. nie jest tak źle z tymi umiejętnościami - nakręciłeś wszystko w jednym ujęciu - jak w oskarowym filmie BIRDMAN ;) :) następnym razem jak będziesz leciał na Niemcy lub z powrotem to daj znać - zrobimy ekspresowego spota przy A4 :cool2: ps. filtry też wymieniałeś przy zlewaniu oleju z preparatem xado?
  20. jak masz zasuniętą roletę i otworzysz jedynie szybę klapy to roleta się podniesie/zwinie. jak otwierasz całą klapę to roleta pozostaje na miejscu.
  21. przecież w wersji 184km jest inna skrzynia niż w 177km i zniesie ona spokojnie 450NM. jest na forum, trzeba poszukać...
  22. Do mnie też niedawno wleciała rozpórka Wiechersa i mimo,że mocy mam ułamek co Wasze petardy to różnica w komforcie prowadzenia nawet przy normalnej jeździe jest odczuwalna :cool2:
  23. też tak słyszałem. skąd w takim razie różnice w tym teście :?:
  24. kulfon3 odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    miałem tak na 17tkach przy felgach wzór 194. fakt,że ochrona rantu jest słabsza niż przy węższej feldze,ale jeżeli zwracasz uwagę na krawężniki to spokojnie da się jeździć i wcale nie ma jakiejś tragedii z wyglądem,aczkolwiek lepiej wizualnie byłoby przy oponie 255.
  25. Wujek, na ile wiarygodny jest ten test? Sam go robiłeś? Kurde, ciężko uwierzyć,że np. lotos i orlen tak się różnią. Czas zmienić stację...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.