Treść opublikowana przez kulfon3
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
boję się wklejać,bo zaraz tomaszlala będzie miał jakieś pytania ;) , ale niech to. felgi 18 (do lekkiej renowacji moim zdaniem) i z oponami do wymiany za 1200zł za komplet, Nowa Sól. model MAM RS2 (niemiecka firma). http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/10/72/82/5010728248 http://allegro.pl/felgi-bmw-18cali-5x120-germany-opony-zobacz-i5010728248.html na felgi.pl jedna sztuka to ok.1000zł. oczywiście jakby ktoś chciał tyle za nie dać ;) tu w trochę innym wariancie kolorystycznym : http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/101/1920/37324561/mam-rs2-black-auto-8004605519750617438.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Jak nie wiesz co to replika to zapytaj google.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Panowie... skarpety, really??? :duh:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
nie wierzę,żeby kolega nie wezwał Policji... powodzenia w poszukiwaniach sprawcy. dobrze,że nikt nie zginął.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
jak pewnie 70-80 proc. aut na tym forum.... ;) zadzwoń do ASO to ci powiedzą.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
mój silnik N47D20O0 (130kw), N47D20C prod.06.2009 nie podlega tej akcji.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Co prawda repliki,ale za 2100 z oponami wzór 193, 18 cali, Wrocław: http://allegro.pl/felgi-18-bmw-m-pakiet-i5005745370.html http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/05/74/53/5005745370
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
najlepiej zadzwonić do ASO i się dowiedzieć indywidualnie. gdybanie czy chodzi o literkę A B C na końcu oznaczenia nie ma sensu - patrzcie ile ogólnie jest wariantów N47. ASO pewnie te oznaczenia interesują. ewentualnie ktoś kto ma tą akcję mógłby zerknąć niżej i podać jaki konkretnie ma u siebie silnik. ja zadzwonię w poniedziałek do ASO.mój motor to N47D20O0 (końcówka C) http://www.bmwarchiv.de/m-code/ N47 Baujahr Motorencode Hubraum Leistung / Drehmoment 2007 - N47D20K1 1995 cm³ 85 kW (116 PS) bei 4000 U⁄min 2007 - 2014 N47D20K0 1995 cm³ 85 kW (116 PS) bei 4000 U⁄min 2007 - 2014 N47D20U0 1995 cm³ 105 kW (143 PS) bei 4000 U⁄min 2007 - 2014 N47D20O0 1995 cm³ 130 kW (177 PS) bei 4000 U⁄min 2007 - 2014 N47D20T0 1995 cm³ 150 kW (204 PS) bei 4400 U⁄min 2010 - N47D20U1 1995 cm³ 105 kW (143 PS) bei 4000 U⁄min 2010 - N47D20O1 1995 cm³ 135 kW (184 PS) bei 4000 U⁄min 2010 - N47C16K1 1598 cm³ 66 kW (90 PS) bei 4000 U⁄min 2010 - N47C16U1 1598 cm³ 82 kW (112 PS) bei 4000 U⁄min 2011 - N47C20U1 1995 cm³ 105 kW (143 PS) bei 4000 U⁄min 2011 - N47D20T1 1995 cm³ 160 kW (218 PS) bei 4400 U⁄min 2011 - N47D20O1 1995 cm³ 120 kW (163 PS) bei 4000 U⁄min 2012 - 2014 N47D16U1 1598 cm³ 85 kW (116 PS) bei 4000 U⁄min 2012 - N47D20O1 1995 cm³ 105 kW (143 PS) bei 4000 U⁄min 2012 - 2014 N47D16U1 1598 cm³ 70 kW (95 PS) bei 4000 U⁄min
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
no i co z tego,że dedykowane do E46. ET na pewno nie będzie za niskie.a jak będzie za wysokie to są dystanse.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
oryginalne felgi 18 calowe z oponami (nawet,że chińczyki) i to nie jest okazja... no cóż.móże ktoś jednak z tej informacji skorzysta.taki jest sens tego tematu.najwyraźniej nie Ty.dzięki,że się z nami podzieliłeś swoimi przemyśleniami :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Napisałem wyraźnie,że za komplet.tak mi odpisał na e-mail.jak ktoś jest zainteresowany to niech się z nim kontaktuje.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jak ktoś szuka 18 to jest okazja. 1600zł za felgi z oponami. styling 135. pisałem do gościa i jest jeszcze skłonny zejść z ceny ;) http://allegro.pl/show_item.php?item=4998350699 http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/49/98/35/06/4998350699
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
wzór 18 z poprzedniej strony,wymagają lakierowania,jak kogoś to nie przeraża to cena myślę dobra,1000zł : http://olx.pl/oferta/bmw-alufelgi-18-m-pakiet-CID5-ID8kTLL.html#175ebc59c6
-
[E91 LCI] Stłuczka, uszkodzony zderzak i co jeszcze?
jak mają go olewać to i tak będą go olewać. podanie numeru konta i przyjęcie tej kwoty w żadnym stopniu nie zamyka dochodzenia większej kwoty. Choina, współczuję.Zakładaj Mpaka ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
rzadko się zdarza to wstawiam - zderzak PERFORMANCE LCI E90, golas, 500zł: http://allegro.pl/bmw-e90-lift-08-11-performance-zderzak-przod-aero-i4987055167.html
-
E90 felgi ET
Znalazłem taką replikę wzoru 433: http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/49/46/56/02/4946560249_3 Felgi mają rozmiar 18 x 8,5 i ET20. Jak to wrzucę do siebie na opony 225/40/18 tył i przód to będzie ok? Porównywałem w kalkulatorze http://www.rimsntires.com/specspro.jsp do obecnych,czyli 16/55/205 16x7 ET31 i niby powinno podejść,ale może ktoś się wypowie. co do zawieszenia to mam xdrive,więc bez żadnego obniżenia. Ps. wiem,że opona z tyłu będzie naciągnięta,ale nie chcę 255.
-
Problem z kołami 225 55 r17 bmw 318d e90
kolego,masz złe opony,wiesz o tym i dziwi Cię,że coś jest nie halo? :)
-
[e90] Jaki olej?
wolałem dopytać,bo kiedyś gość ze strony zmieniamolej.pl niby ze wzgl. na duży przebieg polecał mi bardziej 5w40. lepiej sprawdzić w kilku źródłach.
-
[e90] Jaki olej?
Rivasi, do slinika N47 z przebiegiem pod 250 000 lepszy będzie AMSOIL 5W30 LOW SAPS czy 5W40 MID SAPS (obecnie na takim jeżdżę i nie wiem czy przy nim zostać czy zmienić na 5W30) ?
-
e91 330XD 06'
powiedziałeś A z podstopnicą to powiedz B z pedałami,bo teraz to ni w pi ni w drzwi ;) reszta :cool2: elegancko ;)
-
330d opony zimowe
przecież napisał,że już kupił na tył szersze kapcie :duh: swoją drogą,jak miałem 17tki to też przód/tył takie same - 225. nie było tragedii z naciągiem,ani ujemnych wrażeń z jazdy.
-
Benzyna czy diesel - które popularne opinie to fakty?
jak kupisz diesela'a N47 w automacie (a innego nawet bym nie polecał ;) ) to też rozsądnie trzeba podjeść do rozrządu,bo niekoniecznie musi być do wymiany...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
najtańsze M3 w mieście! :D : http://olx.pl/oferta/bmw-m3-2009-CID5-ID8rBJZ.html#6f59db518f
-
Opony na lato
miałem poprzednio w Audi A3 8P i byłem bardzo zadowolony. a ze swojej strony polecam pytać w istniejących tematach o oponach,a nie zakładać nowy z każdą pierdołą ;) :cool2:
-
Roleta wlot powietrza Przód
jasne,że nie jest standardowa w n47. ktoś już kiedyś pisał,że np. przy automatycznej skrzyni jej nie ma.