Treść opublikowana przez kulfon3
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
dziękuję kolego. widziałem tą ofertę. niestety nie mój pułap cenowy... :| może to rozwiąże twój życiowy dylemat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Replika_%28duplikat%29
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
używane repliki 313 w 19 calach: http://allegro.pl/show_item.php?item=4986850083 jakby ktoś takie znalazł w 18" to niech da znać :8)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
hmm, ja bym na Twoim miejscu już nie wracał do aso... ;)
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Ja mam oryginalny adapter BT kupiony od producenta apki i dzieje się to co napisałem wyżej. to napisz do nich.może coś doradzą.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Jeżeli używasz bmwhat to najpewniej zainwestować w adapter od nich.Ja tak zrobiłem i wszystko mi działa,gdzie wcześniej na adapterze z ebaya nie miałem np.parametrów live.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
ożesz k....a! współczuję! no to niech szybko naprawiają! do którego ASO oddałeś? dobrze wiedzieć,że Allianz nie robi problemów :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Zalicytowałem 45E , gość w/g opisu nie wysyła do Polski , napisałem czy wyśle mi do Niemiec i czekam na odpowiedz mi odpisał,że za 17 euro przy płatności paypalem może wysłać. miałem to kupić za 50 euro,ale usunął opcję kup teraz,więc odpuszczam.powodzenia w licytowaniu!
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
EBAY.DE rozpórka weichers, niestety do benzyny. 50 euro kup teraz: http://www.ebay.de/itm/Wiechers-Alu-Domstrebe-Vorne-f-BMW-3er-E90-Benziner-Strebe-/271753317583?pt=DE_Autoteile&hash=item3f45c28ccf
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jest do X1 zdjęcie.może według nich podchodzi też do E90..
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to jeszcze podrzućcie link do rozpórki do E90,bo na ich stronie nie widzę...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Jakie konkretnie macie u siebie? Czy coś takiego będzie ok? Chce założyć na tył do e91 preLCI. http://allegro.pl/dystanse-bmw-e36-e46-e60-e90-20mm-5x120-sruby-i5008202484.html ja mam u siebie 15mm
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Też mam dystomy.polecam! :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nie demonizowałbym wymiany zegarów ;) Wszystko się da.Młody dokładnie wyjaśnił.doprecyzuję,że te "alarmy" to mała kropka obok przebiegu.poza tym wszystko działa. Fachowiec przeprogramowuje eeprom i tam zmienia vin i przebieg- jak jest potrzeba. Mogę polecić Radka,który robił to u mnie.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Panowie,w aukcji NIGDZIE nie jest napisane,że to wersja HIGH.Wiem,bo to zmodzone zegary z mojego auta :roll: żeby zmienić vin trzeba przeprogramować eeprom.samym kodowaniem vinu się nie zmieni.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Jak ktoś ma kontakt w Niemczech to: nowy zderzak performance e90 lci kompletny z kratkami 200 euro: http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-e90-91-facelift-originale-performance-front-neu/276593773-223-9141?ref=search nowy intercooler z performance power kit do e90 2.0d 160 euro http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-e90-e91-e92-e93-e87-e81-m-llk-ladeluftkuehler-performance-2-0d/280896879-223-6069?ref=search
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
ładnie pomodzone :cool2: wydech jak dla mnie trochę przesadzony jak na 2.0d,ale jak się taki trafił to "trudno" ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
coś ten link mi się kiepsko wyświetla. a poza tym do swoich aukcji to bym proponował dział sprzedam części. żeby nie było klepania postów. ciekawa aukcja w stylu klamki "pszut". tym razem felgi,z których dwie wymagają "proszczenia" :) http://olx.pl/oferta/bmw-felgi-18-oryginalne-m-pakiet-4szt-2012r-f10-f11-CID5-ID89g3n.html
-
DAWCIOX15 "Silver" --BMW E90 -- Połowa sukcesu !
będę miał takie kierunkowskazy ze swojego auta na sprzedaż jakby ktoś chciał.
-
DAWCIOX15 "Silver" --BMW E90 -- Połowa sukcesu !
mody na duży :cool2: te kierunki będą do auta bardzo dobrze pasować. z dywaników też powinieneś być zadowolony. miałem takie w A3. jakby te do e90 miały jeszcze gumę na podstopnicę to już dawno bym kupił. wrzucaj te kierunki i daj foty w dzień
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
te rozpórki to powoli jakiś obowiązkowy mod na forum ;) :cool2:
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
zdjęcia??? te zegary mnie interesują. poka poka
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Hahahaha,nawet jeśli ekspert stwierdzi podróbę to cena dobra ;)
-
Bmw e90 Lift
jak chcesz to będę miał za jakiś tydzień białe Mpakietowe do sprzedania
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
ciekawy mod,ale ten kabelek trochę szpeci. jak się go uda jakoś schować to będzie :cool2:
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Drukuj pdf z drugiej strony tematu i wracaj do nich.może się nie zrozumieliście,albo gość po prostu nie ma pojęcia o swojej robocie.w UK często się z tym spotykałem ;)