Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. dziękuję kolego. widziałem tą ofertę. niestety nie mój pułap cenowy... :| może to rozwiąże twój życiowy dylemat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Replika_%28duplikat%29
  2. używane repliki 313 w 19 calach: http://allegro.pl/show_item.php?item=4986850083 jakby ktoś takie znalazł w 18" to niech da znać :8)
  3. hmm, ja bym na Twoim miejscu już nie wracał do aso... ;)
  4. Ja mam oryginalny adapter BT kupiony od producenta apki i dzieje się to co napisałem wyżej. to napisz do nich.może coś doradzą.
  5. Jeżeli używasz bmwhat to najpewniej zainwestować w adapter od nich.Ja tak zrobiłem i wszystko mi działa,gdzie wcześniej na adapterze z ebaya nie miałem np.parametrów live.
  6. ożesz k....a! współczuję! no to niech szybko naprawiają! do którego ASO oddałeś? dobrze wiedzieć,że Allianz nie robi problemów :cool2:
  7. Zalicytowałem 45E , gość w/g opisu nie wysyła do Polski , napisałem czy wyśle mi do Niemiec i czekam na odpowiedz mi odpisał,że za 17 euro przy płatności paypalem może wysłać. miałem to kupić za 50 euro,ale usunął opcję kup teraz,więc odpuszczam.powodzenia w licytowaniu!
  8. EBAY.DE rozpórka weichers, niestety do benzyny. 50 euro kup teraz: http://www.ebay.de/itm/Wiechers-Alu-Domstrebe-Vorne-f-BMW-3er-E90-Benziner-Strebe-/271753317583?pt=DE_Autoteile&hash=item3f45c28ccf
  9. jest do X1 zdjęcie.może według nich podchodzi też do E90..
  10. to jeszcze podrzućcie link do rozpórki do E90,bo na ich stronie nie widzę...
  11. Jakie konkretnie macie u siebie? Czy coś takiego będzie ok? Chce założyć na tył do e91 preLCI. http://allegro.pl/dystanse-bmw-e36-e46-e60-e90-20mm-5x120-sruby-i5008202484.html ja mam u siebie 15mm
  12. Też mam dystomy.polecam! :cool2:
  13. Nie demonizowałbym wymiany zegarów ;) Wszystko się da.Młody dokładnie wyjaśnił.doprecyzuję,że te "alarmy" to mała kropka obok przebiegu.poza tym wszystko działa. Fachowiec przeprogramowuje eeprom i tam zmienia vin i przebieg- jak jest potrzeba. Mogę polecić Radka,który robił to u mnie.
  14. Panowie,w aukcji NIGDZIE nie jest napisane,że to wersja HIGH.Wiem,bo to zmodzone zegary z mojego auta :roll: żeby zmienić vin trzeba przeprogramować eeprom.samym kodowaniem vinu się nie zmieni.
  15. Jak ktoś ma kontakt w Niemczech to: nowy zderzak performance e90 lci kompletny z kratkami 200 euro: http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-e90-91-facelift-originale-performance-front-neu/276593773-223-9141?ref=search nowy intercooler z performance power kit do e90 2.0d 160 euro http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-e90-e91-e92-e93-e87-e81-m-llk-ladeluftkuehler-performance-2-0d/280896879-223-6069?ref=search
  16. ładnie pomodzone :cool2: wydech jak dla mnie trochę przesadzony jak na 2.0d,ale jak się taki trafił to "trudno" ;)
  17. coś ten link mi się kiepsko wyświetla. a poza tym do swoich aukcji to bym proponował dział sprzedam części. żeby nie było klepania postów. ciekawa aukcja w stylu klamki "pszut". tym razem felgi,z których dwie wymagają "proszczenia" :) http://olx.pl/oferta/bmw-felgi-18-oryginalne-m-pakiet-4szt-2012r-f10-f11-CID5-ID89g3n.html
  18. będę miał takie kierunkowskazy ze swojego auta na sprzedaż jakby ktoś chciał.
  19. mody na duży :cool2: te kierunki będą do auta bardzo dobrze pasować. z dywaników też powinieneś być zadowolony. miałem takie w A3. jakby te do e90 miały jeszcze gumę na podstopnicę to już dawno bym kupił. wrzucaj te kierunki i daj foty w dzień
  20. te rozpórki to powoli jakiś obowiązkowy mod na forum ;) :cool2:
  21. zdjęcia??? te zegary mnie interesują. poka poka
  22. Hahahaha,nawet jeśli ekspert stwierdzi podróbę to cena dobra ;)
  23. kulfon3 odpowiedział(a) na hugo2012 temat w E90, E91, E92, E93
    jak chcesz to będę miał za jakiś tydzień białe Mpakietowe do sprzedania
  24. ciekawy mod,ale ten kabelek trochę szpeci. jak się go uda jakoś schować to będzie :cool2:
  25. Drukuj pdf z drugiej strony tematu i wracaj do nich.może się nie zrozumieliście,albo gość po prostu nie ma pojęcia o swojej robocie.w UK często się z tym spotykałem ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.