Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Frankfurt-hahn - lostnisko pośrodku niczego ;) - moje stare śmieci ;) Gratki auta! Kupiłeś w malowniczych okolicach ;) Niech służy :cool2:
  2. nie no, lepiej dać się dymać wszystkim dookoła. Kolega dziqsek płaci ubezpiecznie, ma szkodę, ma prawo ją zlikwidować do stanu przed. najlepiej powinien kupić sobie sprej w puszce i samemu pomalować w garażu. żeby się broń Boże ubezpieczyciel nie wkurwił i na innych odszkodowania nie przerzucił ;)
  3. O fak! Widzę,że nie bawisz się w półśrodki :cool2: Jedna z ładniejszych felg w e9x
  4. pewnie siedzi w garażu, patrzy na to i płacze jakie to piękne ;)
  5. jeszcze kwestia ceny za auto w którym trzeba by pruć sterownik - jak np. u mnie :/ u Ciebie Choina da się przez OBD???
  6. ale co te felgi jeszcze robią na aucie??? jedyny słuszny model do tego auta i hamulców to 313. Mariusz, gdzie Twoje 313? :)
  7. dlatego ja wolę mieć spokój mimo,że na 18" auto z boku przypomina trochę X1 :)
  8. nie ja o tym myślałem,ale kolega damianz podsunął taki pomysł stronę wcześniej. mi pro-kit do szczęścia nie potrzebny ;) ale u Ciebie niżej będzie :cool2:
  9. 3ci raz te nakładki odkąd aukcja się zaczęła :P :lol:
  10. haha,jaki śmietnik!!?? :) na zimę albo na sprzedaż ;) :cool2: dzięki. już wróciłem na 16tki,a te nowe felgi to będą ładne jak je porządnie odnowię.niestety może to trochę potrwać,bo sezon się zaczyna i każdy zarobiony :cry2:
  11. super, no i co z tego? :) To ze jak masz takie to chętnie kupie kupuj chętnie! ;) http://allegro.pl/felgi-bmw-18-e90-m3-lubin-orginal-i5167668584.html
  12. ale tam teraz kolorowo :) :cool2:
  13. wiadomix.to taki żart był Kolego.
  14. http://allegro.pl/felgi-bmw-opel-pirelli-235-50r18-jak-nowe-i5167669841.html ciekawe jak się ta aukcja potoczy..
  15. ładne, świeże autko. na minus - umiejscowienie kierownicy ;) :cool2:
  16. haha, no bierz się za robotę Mariusz,bo forum czeka na relację ;) co do komfortu to przejechałem wczoraj raptem ok.25km. tragedii nie ma,ale za wcześnie żebym coś sensownego mógł powiedzieć. spalanie na pewno wzrośnie.malowanie jak będzie to raczej grafit i polerka. czarne środki mnie nie interesują. masz rację,że na zimę nie będzie mi się chciało tych felg zdejmować,więc co do opon to myślę o Dunlop Sport SP 01 A/S. szkoda,że różnica między ceną w DE a w PL to 400zł na komplecie! :mad2:
  17. Mariusz, te opony to niestety śmietniki - strach jeździć gdzieś dalej. Założyłem,bo byłem mega ciekawy jak to będzie wyglądać. Muszę przyznać,że lepiej niż na obecnych 16tkach ;) dzięki. co do koloru to całe są srebrne,więc zastanawiam się nad malowaniem na wzór ori -tzn. grafitowy środek i ramiona spolerowane. tak jak piszesz :cool2:
  18. hehe,do orgazmów to wolę coś innego ;) żadnego pro-kitu nie będzie. wiem,że trochę wysoko stoi,ale to x-drive i tak pozostanie ;)
  19. wolałbym już dokładkę alpiny. ta ze zdjęcia przypomina mi dokładkę do seata,która także była popularna w audi a3 :)
  20. wyczyściłbym parownik i wyozonował wnętrze.
  21. dzisiaj założyłem na chwilę felgi 18. źle to nie wygląda. to nie są oryginalne 313 - szukałem 18tek w sensownych pieniądzach i nic nie było. te mają z tyłu znaczek GERMANY,ale nie mam pewności,że tam były robione. wymagają lekkiej renowacji,więc po sesji zdjęciowej wróciłem na jakiś czas do starych 16tek.
  22. ktoś to wrzucał kilka dni temu ;)
  23. lift dla syna na wesele szykował,ale nie zdążył ...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.