Treść opublikowana przez kulfon3
-
E90 320i 2005 Sparkling Graphite Metallic
Frankfurt-hahn - lostnisko pośrodku niczego ;) - moje stare śmieci ;) Gratki auta! Kupiłeś w malowniczych okolicach ;) Niech służy :cool2:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
nie no, lepiej dać się dymać wszystkim dookoła. Kolega dziqsek płaci ubezpiecznie, ma szkodę, ma prawo ją zlikwidować do stanu przed. najlepiej powinien kupić sobie sprej w puszce i samemu pomalować w garażu. żeby się broń Boże ubezpieczyciel nie wkurwił i na innych odszkodowania nie przerzucił ;)
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
O fak! Widzę,że nie bawisz się w półśrodki :cool2: Jedna z ładniejszych felg w e9x
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
pewnie siedzi w garażu, patrzy na to i płacze jakie to piękne ;)
-
Grupowy chiptuning - Wrocław ewentualnie Łódź
ożesz Ty! :cool2:
-
Grupowy chiptuning - Wrocław ewentualnie Łódź
jeszcze kwestia ceny za auto w którym trzeba by pruć sterownik - jak np. u mnie :/ u Ciebie Choina da się przez OBD???
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ale co te felgi jeszcze robią na aucie??? jedyny słuszny model do tego auta i hamulców to 313. Mariusz, gdzie Twoje 313? :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dlatego ja wolę mieć spokój mimo,że na 18" auto z boku przypomina trochę X1 :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
nie ja o tym myślałem,ale kolega damianz podsunął taki pomysł stronę wcześniej. mi pro-kit do szczęścia nie potrzebny ;) ale u Ciebie niżej będzie :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
3ci raz te nakładki odkąd aukcja się zaczęła :P :lol:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
haha,jaki śmietnik!!?? :) na zimę albo na sprzedaż ;) :cool2: dzięki. już wróciłem na 16tki,a te nowe felgi to będą ładne jak je porządnie odnowię.niestety może to trochę potrwać,bo sezon się zaczyna i każdy zarobiony :cry2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
super, no i co z tego? :) To ze jak masz takie to chętnie kupie kupuj chętnie! ;) http://allegro.pl/felgi-bmw-18-e90-m3-lubin-orginal-i5167668584.html
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
dawaj foty! ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ale tam teraz kolorowo :) :cool2:
-
E93 LCI 330D 19" BBS CH-R, BC Racing, SmartTOP, Wagner
wiadomix.to taki żart był Kolego.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/felgi-bmw-opel-pirelli-235-50r18-jak-nowe-i5167669841.html ciekawe jak się ta aukcja potoczy..
-
E93 LCI 330D 19" BBS CH-R, BC Racing, SmartTOP, Wagner
ładne, świeże autko. na minus - umiejscowienie kierownicy ;) :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
haha, no bierz się za robotę Mariusz,bo forum czeka na relację ;) co do komfortu to przejechałem wczoraj raptem ok.25km. tragedii nie ma,ale za wcześnie żebym coś sensownego mógł powiedzieć. spalanie na pewno wzrośnie.malowanie jak będzie to raczej grafit i polerka. czarne środki mnie nie interesują. masz rację,że na zimę nie będzie mi się chciało tych felg zdejmować,więc co do opon to myślę o Dunlop Sport SP 01 A/S. szkoda,że różnica między ceną w DE a w PL to 400zł na komplecie! :mad2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mariusz, te opony to niestety śmietniki - strach jeździć gdzieś dalej. Założyłem,bo byłem mega ciekawy jak to będzie wyglądać. Muszę przyznać,że lepiej niż na obecnych 16tkach ;) dzięki. co do koloru to całe są srebrne,więc zastanawiam się nad malowaniem na wzór ori -tzn. grafitowy środek i ramiona spolerowane. tak jak piszesz :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
hehe,do orgazmów to wolę coś innego ;) żadnego pro-kitu nie będzie. wiem,że trochę wysoko stoi,ale to x-drive i tak pozostanie ;)
-
dokładka do zderzaka nie m-pakiet
wolałbym już dokładkę alpiny. ta ze zdjęcia przypomina mi dokładkę do seata,która także była popularna w audi a3 :)
-
Czyszczenie parownika czy ozonowanie.
wyczyściłbym parownik i wyozonował wnętrze.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj założyłem na chwilę felgi 18. źle to nie wygląda. to nie są oryginalne 313 - szukałem 18tek w sensownych pieniądzach i nic nie było. te mają z tyłu znaczek GERMANY,ale nie mam pewności,że tam były robione. wymagają lekkiej renowacji,więc po sesji zdjęciowej wróciłem na jakiś czas do starych 16tek.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ktoś to wrzucał kilka dni temu ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
lift dla syna na wesele szykował,ale nie zdążył ...