Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. jakieś dwa tygodnie temu gość mi odpisał,że za parę miesięcy... :?
  2. kulfon3 odpowiedział(a) na Owca007 temat w E90, E91, E92, E93
    nie zauważyłem u siebie żadnego wzmorzonego łapania syfu do filtra,więc tej informacji nie potwierdzę,
  3. kulfon3 odpowiedział(a) na Owca007 temat w E90, E91, E92, E93
    było na forum już kilka razy. z tego co czytałem w turbodoładowanych silnikach nic nie daje,poza wrażeniami estetycznymi :wink:
  4. kulfon3 odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Krosno daje 2 lata gwarancji,więc nawet jak się zepsuły to w czym problem? :?:
  5. nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie,ale niestety jest taka możliwość. np. progi performance mają w środku prowadnice montażowe,których w aso nie dokupisz pomimo,że na tych prowadnicach jest jakiś numer.są do kupienia jedynie w zestawie z progami. oby tutaj było inaczej :cool2:
  6. Dobry kolor i wzór wybrałeś :cool2: A co do felg 269 to moim zdaniem są słabe.
  7. Białe będą pasować do tego auta :cool2:
  8. Gdzieś chyba jest temat dotyczący ofert aut.po co zaśmiecać kolejny? :?:
  9. kup na allegro jakiś daszek za grosze i ewentualnie z nim kombinuj z hydrografiką.w razie jakby nie wyszło to wrócisz do ori.
  10. może dobierz odcień do tego co masz aktualnie w carbonie,czyli nakładek na lusterka,bądź splitterów,żeby nie robić choinki.
  11. pisał w wątku Rivasiego,że testował. Mariusz, nic nie obciera po tym obniżeniu? wygląda kapitalnie :cool2: a co do autka Rivasiego to myślę,że na żywo robi zdecydowanie większe wrażenie niż na zdjęciach.jedynie felgi mi nie podchodzą.
  12. takie spotkanie i tylko jedna fota? :lol:
  13. tak,to ta część. miałem niedawno wymienianą szybę w ASO i dali nową. tutaj masz info jak ją sobie wymienić: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=573281
  14. ten połysk na zdjęciach sprawia,że szczegóły uciekają. czekam na mniej wypaśne foty ;)
  15. Jeżeli odpisze to pewnie żebyś kupił oryginalny kabel.wątpię żeby mu się chciało roztrząsać tego typu dywagacje,ale a nóż widelec .
  16. Sąsiad,jak chcesz to mogę Ci pomóc przy demontażu tych plastików. A co do odbojników to bym wymienił na nowe. Pewnie da się to zrobić. Sprawdź w realoem numer części,a potem w dobrym pieniądzu szukaj na super-bmw.pl (są z wrocka,dobre ceny i szybko do odbioru). Swoją drogą szczelność klapy w E91 to nieporozumienie. Ja u siebie wczoraj wymieniałem odbojniki klapy. Te oryginalne były sprawne,lecz rdza jakimś cudem zaczęła je zżerać do tego stopnia,że plastikowe osłonki zaczęły pękać i przy myciu auta rdzawy syf teleskopu paskudził mi klapę od środka :mad2: pogrzebałem w googlach i znalazłem jak rozebrać klapę. co prawda w języku germanów,ale może ci pomoże: http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=706176
  17. Wyświetlacz też jest inny.więcej informacji naraz pokazuje.
  18. jakby nie pasowały to ym nie wklejał ;) bierz,bo dobra cena.
  19. zegary HIGH 150zł: http://allegro.pl/zegar-zegary-licznik-bmw-x1-e84-2-5-d-i5266225145.html
  20. odkąd mam to auto to jeżdżę na wielosezonowych - obecnie hankooki,a jak odbiorę felgi to założę te dunlopy. dla mnie tego typu opony są optymalne - też jeżdżę "wokół komina",ale czasami zimą pojadę w góry, autem się nie ścigam - nie mam problemów z wyhamowaniem. wiem,że tutaj większość preferuje zimą zimówki,latem letnie. jak zjadę te nowe dunlopy to rozważę ewentualną zmianę na inny typ opony.
  21. masakra stan kolektora przy tak świeżym aucie :shock:
  22. Przecież w oryginale są na czarny połysk.poza tym na zewnątrz pakiet mi się zmienił jakbyś nie zauważył ;)
  23. pech z tym rozrządem. co do auta to piękny kolor :cool2:
  24. trochę OT,ale odnośnie rozpórek - okazało się,że sąsiad ma w swoim CIVIC'u taką rozpórkę od Staffa. przyznam,że wygląda konkretnie :cool2: o ile zostanie zrobiona dokładnie pod wymiar to myślę,że bije na głowę wiechers'a i ori rozpórki bmw. http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0845_zps80liikvf.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.