Treść opublikowana przez kulfon3
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
jakieś dwa tygodnie temu gość mi odpisał,że za parę miesięcy... :?
-
Air Scoops
nie zauważyłem u siebie żadnego wzmorzonego łapania syfu do filtra,więc tej informacji nie potwierdzę,
-
Air Scoops
było na forum już kilka razy. z tego co czytałem w turbodoładowanych silnikach nic nie daje,poza wrażeniami estetycznymi :wink:
-
siłowniki
Krosno daje 2 lata gwarancji,więc nawet jak się zepsuły to w czym problem? :?:
-
Brak uszczelek pod listwy shadow line
nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie,ale niestety jest taka możliwość. np. progi performance mają w środku prowadnice montażowe,których w aso nie dokupisz pomimo,że na tych prowadnicach jest jakiś numer.są do kupienia jedynie w zestawie z progami. oby tutaj było inaczej :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dobry kolor i wzór wybrałeś :cool2: A co do felg 269 to moim zdaniem są słabe.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Białe będą pasować do tego auta :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
LCI?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Gdzieś chyba jest temat dotyczący ofert aut.po co zaśmiecać kolejny? :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
kup na allegro jakiś daszek za grosze i ewentualnie z nim kombinuj z hydrografiką.w razie jakby nie wyszło to wrócisz do ori.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
może dobierz odcień do tego co masz aktualnie w carbonie,czyli nakładek na lusterka,bądź splitterów,żeby nie robić choinki.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
pisał w wątku Rivasiego,że testował. Mariusz, nic nie obciera po tym obniżeniu? wygląda kapitalnie :cool2: a co do autka Rivasiego to myślę,że na żywo robi zdecydowanie większe wrażenie niż na zdjęciach.jedynie felgi mi nie podchodzą.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
takie spotkanie i tylko jedna fota? :lol:
-
Uszczelka/Oslona szyby przedniej
tak,to ta część. miałem niedawno wymienianą szybę w ASO i dali nową. tutaj masz info jak ją sobie wymienić: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=573281
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
ten połysk na zdjęciach sprawia,że szczegóły uciekają. czekam na mniej wypaśne foty ;)
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Jeżeli odpisze to pewnie żebyś kupił oryginalny kabel.wątpię żeby mu się chciało roztrząsać tego typu dywagacje,ale a nóż widelec .
-
[E91 LCI] Stuki od strony bagażnika - klapa, wnioski s.2
Sąsiad,jak chcesz to mogę Ci pomóc przy demontażu tych plastików. A co do odbojników to bym wymienił na nowe. Pewnie da się to zrobić. Sprawdź w realoem numer części,a potem w dobrym pieniądzu szukaj na super-bmw.pl (są z wrocka,dobre ceny i szybko do odbioru). Swoją drogą szczelność klapy w E91 to nieporozumienie. Ja u siebie wczoraj wymieniałem odbojniki klapy. Te oryginalne były sprawne,lecz rdza jakimś cudem zaczęła je zżerać do tego stopnia,że plastikowe osłonki zaczęły pękać i przy myciu auta rdzawy syf teleskopu paskudził mi klapę od środka :mad2: pogrzebałem w googlach i znalazłem jak rozebrać klapę. co prawda w języku germanów,ale może ci pomoże: http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=706176
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Wyświetlacz też jest inny.więcej informacji naraz pokazuje.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jakby nie pasowały to ym nie wklejał ;) bierz,bo dobra cena.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
zegary HIGH 150zł: http://allegro.pl/zegar-zegary-licznik-bmw-x1-e84-2-5-d-i5266225145.html
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
odkąd mam to auto to jeżdżę na wielosezonowych - obecnie hankooki,a jak odbiorę felgi to założę te dunlopy. dla mnie tego typu opony są optymalne - też jeżdżę "wokół komina",ale czasami zimą pojadę w góry, autem się nie ścigam - nie mam problemów z wyhamowaniem. wiem,że tutaj większość preferuje zimą zimówki,latem letnie. jak zjadę te nowe dunlopy to rozważę ewentualną zmianę na inny typ opony.
-
E90 LCi 318D 2010r.
masakra stan kolektora przy tak świeżym aucie :shock:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Przecież w oryginale są na czarny połysk.poza tym na zewnątrz pakiet mi się zmienił jakbyś nie zauważył ;)
-
E90 LCi 318D 2010r.
pech z tym rozrządem. co do auta to piękny kolor :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
trochę OT,ale odnośnie rozpórek - okazało się,że sąsiad ma w swoim CIVIC'u taką rozpórkę od Staffa. przyznam,że wygląda konkretnie :cool2: o ile zostanie zrobiona dokładnie pod wymiar to myślę,że bije na głowę wiechers'a i ori rozpórki bmw. http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0845_zps80liikvf.jpg