Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Może coś takiego? viewtopic.php?f=31&t=266156 Mi osobiście sie podobają i zawsze to coś innego. Tylko nie wiem jak to się ma do czarnego koloru? robią wrażenie te koła. na pewno oryginalne do budy E9X.myśle,że robiłyby robotę :cool2:
  2. to żarło kup sobie na wynos ;) pod stadionem do tej pory nikt nie narzekał,a miejsca tyle,że stajesz jak chcesz. no,ale póki co echo w temacie,więc słabo się zapowiada :roll:
  3. felgi BBS CH-R 18 cali: http://allegro.pl/bbs-ch-r-18-5x120-bmw-oryginal-i5126903201.html Felgi (koła) ASA gt2 18 cali - 1300zł: http://olx.pl/oferta/felgi-opony-bmw-18-5x120-asa-gt2-amf-CID5-ID8xASp.html#802ecc8576
  4. a może jakiś spot pod stadionem na weekend ? meczu nie ma.
  5. w takiej wersji jak na zaprezentowanej przymiarce to dla mnie OUT. jedyny sensowny spoiler w E90 to ten na klapę. aczkolwiek buda E90 moim zdaniem w ogóle żadnego spoilera nie potrzebuje.sama w sobie jest sportowa :)
  6. no to szukaj na allegro. spróbuj też na getem.pl
  7. przekładałem kierę u siebie kilka razy i nigdy żadnego błędu nie wywaliło. jak kolega odepnie akumulator przed zabawą to nie będzie błędu.
  8. Pewnie u kolegi Gorik w Legionowie.
  9. Mariusz,no trochę się namęczyliśmy z Halfim,ale nie wiem do końca czy dobrze to robiliśmy :) Zawsze możesz dać do ASO albo jakiejś agencji reklamowej. Nie zniechęcają się moimi doświadczeniami ;)
  10. myślę,że przy oryginalnych paskach byłoby dobrze u Ciebie. tu masz poglądowo jak to wygląda na E90: http://img.tapatalk.com/d/14/06/10/py7ebyjy.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/06/10/3utegavu.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/06/10/u4e4e5u2.jpg
  11. na Twoje oko może nie,ale w rzeczywistości tak.
  12. Oryginalne felgi BMW wz.270 z oponami - 2600zł: http://olx.pl/oferta/felgi-18-cali-bmw-m3-m1-e90-e92-e93-e60-oryginalne-bmw-CID5-ID87wrP.html#802ecc8576
  13. piękne auto, kolor mega! dobry pomysł z dyfuzorem na czarno.znaczki zostawiłbym jednak ori. nie widzę sensu przeróbki na M3 - Mpakiet w niebieskim naprawdę robi robotę.dorzuciłbyś splittery i byłaby petarda: http://www.abload.de/img/_mg_0900gtkq7.jpg http://img14.imageshack.us/img14/6637/img00397200905141227.jpg
  14. będzie pasowała,ale za tą kasę to mogę ci swoją blendę z M3 sprzedać jak chcesz ;)
  15. może w kolega wrzuci jakieś fotki z ulicy i bez obróbki,żebyśmy wszyscy mogli podziwiać
  16. w czym jest lepsza? m-pakietowa z perforacją jest najgrubsza.moim zdaniem to jest właśnie najlepsza kierownica,którą BMW przewidziało do E90 ( poza performance).pewnie i przyjemnie się ją trzyma.
  17. z cyklu reklama dźwignią handlu. sorry,ale nie mogłem się powstrzymać... http://allegro.pl/oslona-obudowa-kolumny-kierownicy-bmw-e90-e91-wro-i5040399682.html falgi 18 do E46 pies-pakiet: http://olx.pl/oferta/alufelgi-18-bmw-e46-mpakiet-CID5-ID8J9Un.html
  18. ta moja kierownica,która tak Ci się podoba to jest właśnie kierownica M3 obszyta i pogrubiona :) dlatego to samo radziłem Tobie zrobić.masz fajną kierę,po co wywalać kasę na nową jak możesz swoją obszyć.poza tym te poliftowe łopatki/manetki wyglądają o niebo lepiej niż te przedliftowe. co do drugiego pytania to kierownice e90-e93 są takie same.będą pasować.
  19. oryginalna kierownica od M3 nie jest gruba. ta co wkleiłeś w linku to nie jest kierownica od M3. ktoś sobie obszył nicią na wzór M3 i jest to jedyne podobieństwo do kierownicy M3. jak masz za dużo kasy to kupuj "gotową". taniej wyjdzie obszyć swoją,ale zrobisz jak uważasz. tutaj masz oryginalną kierownicę M3 E90: http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/DSC00352_zps5e323500.jpg tutaj masz po lewej oryginalną kierę M3,a po prawej taką samą,ale pogrubioną i obszytą alkantarą i perforowaną skórą: http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/DSC00356_zpsd83c6e62.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/DSC00363_zps0772503c.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/DSC00361_zps0c7140b4.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/DSC00359_zps8612bd61.jpg
  20. znam miejsce na wymianę,ale we Wrocławiu - forumowicz Halfi.koszt musiałbyś z nim uzgadniać na pw. na Twoim miejscu po prostu bym obszył tą kierownicę co masz. ma ładne poliftowe łopatki.ta z pierwszego linka jest przed liftowa i dodatkowo jest obszyta - takie połączenie trójkolorowej nici i perforowanej skóry nie wychodzilo oryginalnie. nie ma czegoś takiego jak "dedykowana do m3". kierownicę z m3 można spokojnie zamontować do innej E9X -ja mam taką u siebie.
  21. i przez to będą lepiej wyglądać :cool2:
  22. pogoda taka sama jak dzisiaj we Wrocławiu :) moim zdaniem świetnie te felgi pasują do auta,no i jest tak jak Tobie się podoba. co niektóre komentarze w wątku na bmw-sport to jakieś nieporozumienie...
  23. wystarczy zamienić skrzynię na automat i po sprawie :wink:
  24. miałem na myśli 19 i RWD ;)
  25. masz tutaj perfidne podróby.ale jeszcze na dobre nowe opony starczy i zmieścisz się w 5 tys.: http://www.ladnefelgi.pl/product-pol-17571--FELGI-18-5X120-BMW-X1-X3-X6-Z3-Z4-E46-E90-E91.html

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.