Treść opublikowana przez kulfon3
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wszystkim nie dogodzisz :P
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
zauważyłem,że na pasy najbardziej "psioczą" ci co ich nie mają ;) święta tuż tuż,więc na próbę możesz okleić auto jak pisankę ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
falgi założę jak będą zrobione. myślę,że za 2 tygodnie. a co do Dunlop'ów jako takich to nie mam zbyt wielkiego doświadczenia.miały dobre opinie i cenę,więc wziąłem :)
-
E90 335D przeróbka na 440 koni
kolego,ile zapłaciłeś za tą przeróbkę turbo?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz, nie naklejaj tych pasów na szybę, please!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: swoją drogą mogłeś je do zdjęcia "zagnieść" pod maskę,bo tak to wiadomo,że lipa ;) skoro zapłaciłeś za nie jakieś grosze to bym zaryzykował. najwyżej odkleisz. jak do tego okleisz kawałek spliterów na pomarańczowo to może wyjść ciekawie.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
mam nadzieję,że będziesz zadowolony jak ja,ale żeby było jasne - nic mnie z tym sklepem nie łączy :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
no to ja zgadnę : lotka AC Schnitzer! :?: :lol:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Navi CIC, 2300zł: http://allegro.pl/nawigacja-bmw-e84-x1-cic-high-lifting-2009-i5224450318.html ori 313 18 cali od 3800... http://allegro.pl/kola-bmw-18-styling-313-e90-e92-e93-z4-i5226459365.html
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
- Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz oklej na próbę.jak będzie pasować to pomalujesz. obyś nie zrobił za bardzo choinki jak będziesz miał pomarańczowe nerki i pasy na aucie ;)- Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz miałem na myśli te paski co już masz. no chyba,że nie chcesz ryzykować :) przynajmniej połóż na aucie i cyknij foto jakby to wyglądało ;) jak będzie lipa to bierz performance. na pewno klejenie ich wyjdzie Ci lepiej niż mi- Bmw e92 nawigacja NBT
sądząc po playlistach właściciel tego auta ma dobry gust muzyczny :cool2:- chip tuning - wykres
silnik N47 - orientuje się ktoś czy turbo z wersji 184KM podejdzie p&p do wersji 177KM i czy taka zamiana ma sens w sensie mocy,czy lepiej modyfikować oryginalne turbo 177KM?- E91 LCI 320dA - Matt Bond Gold
to mogłeś porobić jakieś normalne foty i wrzucić :P- Ciekawe oferty z allegro - e9x
ebay.de - nowa turbina do silników 2.0d (184 KM), przy okazji - czy podeszłaby do wersji 177KM, wie ktoś? http://www.ebay.de/itm/Original-BMW-Turbolader-E92-320xd-Coupe-520d-Touring-8519477-163Ps-177Ps-184Ps-/161652975683?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item25a344a843- Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Extra robota z hamulcami. Naklejaj teraz te paski :cool2:- Grupowy chiptuning - Wrocław ewentualnie Łódź
może lepiej zagadać o grupowe w Łodzi? S8 daleko nie ma ;)- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj z nudów okleiłem rozpórkę "karbonem" ;) wygląda całkiem znośnie. koniecznie muszę wyczyścić komorę silnika,bo upier..... na jak stół pewnego ex-dziennikarza z tvn ;)- Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
:cool2: bardzo fajnie to wygląda. nic dziwnego,że ludzi się obracają.jeżeli wrzuciłeś takie fele to teraz pora coś zrobić ze zderzakami... z przodu widziałbym tu dokładkę Alpiny,a z tyłu mpakiet.- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięks ;)- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
ok. 1650zł.z dostawą do domu. ze swojej strony firmę polecam. wywiązali się w podawanych terminach. warto sprawdzić ich ceny jak ktoś właśnie szuka opon.- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
cenna opinia.mam nadzieję,że również będę zadowolony- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
w oczekiwaniu na felgi dzisiaj doszły opony https://www.tirerack.com/tires/BigPic.jsp?sidewall=Blackwall&tireMake=Dunlop&tireModel=SP+Sport+01+A%2FS&sidewall=Blackwall DUNLOP SPORT SP 01 AS 225/40/18 made in Germany, produkcja 4314,więc całkiem świeże. kupowałem na polskihurtopon.pl - sklep dosyć "dziwny",na maile co prawda na bieżąco odpisują,ale dodzwonić się nie idzie,adres firmy to podobno jakieś wirtualne biuro i płatność tylko z góry, jednak cena za ten komplet była ok.300zł niższa niż najtańsza znaleziona w internecie.czekałem jakieś 10 dni roboczych. :)- BMW e90 Skradziona ŁÓDZ
300zł bear lock? to jakiś z biedronki? ;) za swój płaciłem jakieś 900 zł dwa lata temu (automat)...- Jak doprowadzić swój silnik do czystości technicznej w E9x
Dzięki.No właśnie tyle zalałem jakąś godzinę temu ;) - Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.