Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. co do asystenta długich świateł - wczoraj rozebrałem lusterko, podpiąłem na nowo wszystkie wtyczki,wyłączyłem i włączyłem tą opcję w IDrive i wieczorem okazało się,że asystent działa... na szczęście nie muszę się użerać z ASO,aczkolwiek mimo prośby jeszcze nie wysłali mi na maila kalkulacji naprawy ;) wczoraj okeliłem też nerki folią carbon. myślę,że wstydu nie ma :D na zdjęciach z bliska, na folii, widoczne krople deszczu,nie zwróciłem uwagi podczas cykania deską do prasowania
  2. zegary w wersji HIGH : http://allegro.pl/bmw-x1-e84-licznik-zegary-europa-i5252635973.html
  3. to nie są ori felgi
  4. żeby nie było tak super- dzisiaj zauważyłem,że po wymianie szyby nie działa mi asystent długich świateł - pojawia się ikonka na zegarach,ale światła są dalej mijania,a nie długie jak poprzednio. w poniedziałek dzwonię do tego dziadowskiego ASO z pytaniem: whattafak? :mad2: :mad2: :mad2:
  5. dzięki za spota http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0843_zpsfw7kxtlp.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0844_zps0jjltnef.jpg
  6. hehe, Mariusz,z tym kolorem to sam się śmiałem,że biały dali. co do szyby to już wymieniona. auto mam ubezpieczone w ALLIANZ - mają swojego doradcę w BMW INCHCAPE we Wrocławiu i mam pakiet dealerski od nich - OC/AC plus dodatkowe ubezpieczenie szyb za chyba 90zł rocznie - z tego właśnie wymienili mi tą szybę w ASO. jest identyczna,ze znaczkiem BMW,PILKINGTON. ogólnie z obsługi tego ubezpieczenia jestem bardzo zadowolony.zero problemów, zniżki AC zachowane - to jest zaleta tego ubezpieczenia :cool2:
  7. Ciekawe kto te wycieraczki dla nich robi?
  8. Nakładki dają radę,też takie do mnie wyleciały ;) ps.ile dałeś za wycieraczki ?
  9. no to 14, pod stadionem tam gdzie zawsze.
  10. na czas wymiany szyby przedniej (kamień) w ASO dostałem od ubezpieczyciela auto zastępcze. F30 316i, wyposażenie dupy nie urywało - poza xenonami,które moim zdaniem świecą lepiej niż w E9X oraz automatyczną skrzynią,która też pracuje o wiele lepiej. auto miało na liczniku ok.460km - takim świeżakiem jeszcze nie jeździłem. silnik całkiem żwawy.komfort jazdy też spory,ale to w dużym stopniu ze względu na opony-balony 205/60/16. jakoś się "przemęczyłem" te 3 dni ;)
  11. słuszna koncepcja - pogoda wymarzona, byle meczu nie było, śląsk jutro nie gra,więc może być.
  12. Mariusz, skoro wygrałem Twoje auto to na otarcie łez mogę dać Ci swoje. coś tam jeszcze się da pomodzić ;)
  13. ta blenda ma numer 32306853142 i kosztuje na getem.pl 250zł. http://img.photobucket.com/albums/v235/Hitokiri_StarReaver/Monte/stainless%20pedals%20and%20x1%20trim/IMAG0479_zps87161af4.jpg
  14. Bednary lokalizacyjnie :cool2: cenowo już mniej
  15. konkretnie ta rozpórka wygląda :cool2: ale przy braku regulacji spasowanie musi być idealne.
  16. dla uzupełnienia wiedzy ;) i tego co Wlodi napisał, numery OEM 313 18 cali dla E9X: przód: 36116791998 tył: 36116791999 np.tutaj: http://www.leebmann24.de/bmw-alufelge-doppelspeiche-performance-313-8j-18-et-34-bicolor-ferricgrey-glanzgedreht-va-bmw-3er-e90-e91-e92-e93-36116791998.html http://www.leebmann24.de/bmw-alufelge-doppelspeiche-performance-313-8-5j-18-et-37-bicolor-ferricgrey-glanzgedreht-ha-bmw-3er-e90-e91-e92-e93-36116791999.html
  17. Felgi performance mają toczone fronty - renowacjafelg.pl powinni dać radę.Mają tokarkę do takich frontów.
  18. to nie pij już tyle ;)
  19. jeżeli te felgi to oryginalne 269 PERFORMANCE no to nie lada gratka: http://allegro.pl/kola-bmw-18-cali-bmw-perfomance-i5237933726.html do E90 potrzebny prawdopodobnie będzie dystans.
  20. Dokładnie,taniej niż w warsztacie.poza tym to chyba raz się płaci za ten dpf i później już nie ma opłat.dzisiaj sprawdzę czy mój silnik obsłuży. Być może będą stopniowo dodawać kolejne silniki. Edit: niestety mój silnik nie jest jeszcze obsługiwany (LCI, 06.2009, N47-C)
  21. Weź rozpórkę wiechersa,dwa klucze w bagażniku i nie ma problemu z dotarciem do korka - wiem co mówię kolego Wlodi,bo mam tak u siebie.
  22. Ta co wkleiłeś to nie jest jakiś chińczyk? Co do rozpórki Performance to nawet jeżeli zasłania korek to przecież codziennie do niego nie zaglądasz,a rozkręcić rozpórkę żeby zajrzeć do korka w razie potrzeby to chwila moment.
  23. Czytałem,że podobno obniża spalanie o ok. 0,4l
  24. żebyś sobie lepiej jajka nimi okleił? ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.