Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. akurat info,że wjechał pod górę jest bardzo trafione do tematu - raz: ciekawa fota, dwa: dowód na to,że w takich warunkach,na takich kołach da się takim autem tam wjechać :cool2:
  2. eee, dzięki... ;)
  3. no na razie jeżdżę.od wczoraj mam ten zderzak na aucie.jak będzie trzeba to ją przykręcę/przykleję. żal wiercić w tym cudzie ;)
  4. koło przy Twoim bidne i zawias ori,ale na zewnątrz,z daleka, już możemy stawać do "bliźniaczych" fotek :cool2:
  5. naucz się lewą ręką ;) powrotu do zdrowia życzę!
  6. właśnie to są do E90,ale diengów brak! dzięki! wygląda jak z salonu ;)
  7. Dzięki B-T-K ! Co do 313 to w 18' także wychodziły do e90.
  8. Prędzej do e92 niż do e90.
  9. Dzięki! Co do felg to rozglądałem się za 313 w 18 calach,ale mało tego i póki co nie mój pułap.19tek na pewno nigdy nie będzie. niebawem czeka mnie ubezpieczenie auta :roll: ,więc koła muszą poczekać na meeeega okazję :?
  10. Dzięki :cool2: zaciski już jakiś czas temu farbą do zacisków FOLIATEC. dziwnie? bo ja wiem... pojeżdżę tak,aż mi się znudzi lub psiarnia nie zacznie się za bardzo czepiać :lol:
  11. no to od dzisiaj moje auto wygląda tak! zdjęcia na szybko w drodze powrotnej z montażu zderzaka i progów. jak będzie cieplej i auto czyste to się zrobi jakieś lepsiejsze. zmiana oczywiście nie była spowodowana żadnym zdarzeniem drogowo-parkingowym.
  12. bardzo ładny garaż :cool2: siostrzyczka ok,ale i tak wolałbym Twoje auto ;)
  13. za duże ET można zmniejszyć dystansami.
  14. Felgi 18 cali AC SCHnITZER 1200ZŁ: http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-ac-schnitzer-18-bmw-oryginalne-i5072046945.html http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/72/04/69/5072046945
  15. tak pizga,że spotkanie nie ma sensu. za tydzień ma być cieplej.zobaczymy.pozdro
  16. nie jestem pewien,że to preLCI.jak dla mnie to raczej LCI. jest nawet taki na allegro,ale w gorszym stanie: http://allegro.pl/bmw-e90-lift-08-11-performance-zderzak-przod-aero-i4987055167.html
  17. kulfon3 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    ze swojej strony polecam RS SERWIS na szybowcowej we Wrocławiu. przetaczałem tarcze z tyłu i jestem zadowolony z usługi i obsługi :cool2:
  18. może chodzi o kodowanie lamp,które w przypadku US jest chyba inne? nie chciało im się tłumaczyć i napisali "nie kompatybilne" ;)
  19. Oryginalne felgi model 270 18 cali 2099zł http://allegro.pl/bmw-seri-3-5-6-7-5x120-8j-18-m-pakiet-i5060085694.html http://www.bmwstylewheels.com/bmw/270
  20. Biorąc pod uwagę,że większość stałych bywalców urzęduje we Wrocławiu to średnio udany plan. Choina,ja raczej będę tylko godzinę trzeba ustalić.
  21. Napisz do kolegi bbartekk2,on zmieniał lci zwykłe na mpakiet.powinien się orientować.
  22. Mam tak usyfione auto,że wstyd się pokazywać ;)
  23. nie spinam dupy.napisałem w czym z tobą problem.
  24. kolega Tomalala w swoim zwyczaju nabija posty krytykowaniem czyichś linków i w porządku, ALE może sam też by coś wniósł do tematu? Kolego zobaczymy co ty interesującego, poza nieinteresującymi uwagami jesteś w stanie wnieść do tematu? jeżeli będziesz spać spokojniej to ok: te felgi,do których wrzuciłem linka to: śmiercionośne-możliwe,że chińskie-perfidne PODRÓBY! happy now? :norty: acha, zapomniałem zapytać sprzedawcę o surowiec z jakiego zostały wykonane... :duh:
  25. były też w grudniu za 3100 z oponami :duh: :duh: :duh: no to szukamy dalej ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.