Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. w BMWhat jest opcja zmiany natężenia ringów - jest kilka etapów podkręcania.nie bawiłem się tym,bo moje świecą bez zarzutu.ale faktem jest,że się da to zrobić - oczywiście przy ori ringach.
  2. no właśnie dlatego się na to zdecydowałem.nawet laik będzie w stanie kilka rzeczy sobie zakodować,odczytać i usunąć błędy.jest też funkcja odczytów parametrów live i podobno za jakiś czas ma być wypalanie dpf'a
  3. aplikacja w wersji full kosztuje prawie 200zł, do tego adapter bluetooth - ceny różne . nie wiem czy są te same możliwości,bo nie korzystam z tego co wymieniłeś.
  4. kodowałem u siebie ostatnio tą opcję przez BMWHAT - poza ostrym hamowaniem jest też opcja migania w razie wypadku
  5. też mnie trochę zdziwiło,że jetronik to druga liga...
  6. w piątek odwiedziłem kolegę Mariusza - Czerwonego,który ogarnął w moim aucie swap Intercoolera z wersji 335d.Nie jest to zamiana plug and play. Konieczna była przeróbka jednego z wlotów, tzn.przespawanie oryginalnego wlotu z wersji 320d do coolera 335d. "eco"-driving na A4: na dole ori cooler,powyżej z wersji 335d: po przeróbce: Podziękowania dla Mariusza !!!
  7. dobre mody! fajna kierownica. halogeny na żółto przy Twoim kolorze też będą dobrze wyglądać.ostatnio robiłem u siebie - trochę zabawy jest z dojściem do halogenów,bo trzeba zdejmować nadkole,albo przynajmniej mocno je odgiąć. :cool2: ps. ciekawe co te wloty powietrza w rzeczywistości są warte.
  8. we wrocławiu żadnego dowodu nie potrzebowałem.sprawdzałem przed zakupem auto,które znalazłem na mobile.de.Niemiec dał mi vin - nie było problemu ze sprawdzeniem historii mając sam vin.
  9. we Wrocławiu w Inchcape rok temu płaciłem 50zł i jeszcze gość powiedział,że kasę z tego typu sprawdzeń przeznaczają na cele charytatywne.
  10. super sprawa z tym rejestratorem jeżeli się sprawdza.ładnie dopieszczona sztuka.rówieśniczka mojego auta prawie co do dnia :cool2:
  11. co za złodziejski kraj z tą akcyzą... :duh:
  12. możesz napisać,od którego producenta kupowałeś te dystanse?
  13. http://zapodaj.net/images/99b24a3392e5e.jpg a ten licznik z linka powyżej to jest chyba licznik z serii 1, może są jakieś różnice w sofcie umożliwiające zaprogramowanie takiego wyświetlania. w serii 3 na pewno da się tak zrobić przy zegarach w wersji HIGH. fajnie jakby ktoś obeznany w temacie się wypowiedział. zegary HIGH w E90: http://imagizer.imageshack.us/a/img132/8179/20130118150618.jpg
  14. zderzak wygląda profesjonalnie :cool2: i niech tak zostanie :cool2: :D
  15. może nie tani,ale rzadko spotykany zderzak PERFORMANCE przód do E90/E91 pre LCI : http://allegro.pl/bmw-3-e90-e91-zderzak-przod-przedni-performance-i4599359246.html
  16. daj namiary na tego sprzedawcę od listew żeby nikt inny nie wtopił robiąc u niego zakupy. czekam na rezultat modów :cool2:
  17. ciekaw jestem efektu po połączeniu zderzaka ze spliterami :cool2: będziesz musiał podwójnie uważać na krawężniki,bo jak zahaczysz to będzie lipa i cały zderzak do ściągania.
  18. to się tam przejedziemy... z Olem! ;)
  19. rok temu trafiłem,ale w DE. w Polsce bym nie kupował.
  20. auto super! zazdroszczę koloru i silnika! co do dyfuzora to odpuściłbym sobie robienie z tego "M3", jak już chcesz kombinować to daj dyfuzor PERFORMANCE - nawet chyba kolega Czerwony ma na zbyciu :cool2:
  21. wydech :cool2:
  22. Więc jednak koledzy mieli rację :( zdarza się Mariusz. walcz o zwrot kasy!
  23. tłusto wygląda i pewnie tłusto gra! rzeczywiście szkoda,że nie montują tego w standardzie ;)
  24. Młoda jak chcesz zobaczyć CIC w działaniu to możemy się zgadać na jakiegoś spota i wtedy sama ocenisz czy warto

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.