Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Mariusz,no właśnie jakieś 30 minut zajęła mi i Tomkowi (Halfi) ta wymiana w moim aucie.Zrobiliśmy to jakoś przed wakacjami. Miałem takie objawy jak u Ciebie,czyli błąd pompy i niedziałająca funkcja REST. Szczotki były bardzo zużyte.Tak jak napisałeś - poprzedni właściciel nic z tym nie robił. Po wymianie wszystko działa :cool2:
  2. najlepsze jest to,że naprawa tej pompki to 30 min czasu i kilkanaście złotych na szczotki do wymiany.szkoda,że reszta napraw w BMW nie jest tak tania ;)
  3. Planujesz coś F -ajnego? ;)
  4. dzięki! niektórzy mają to w serii ;) Nie wiem jaki był ori przebieg w nowych zegarach,ale po podłączeniu pojawił się ten co na zdjęciu.Z tego co chłopaki mówili to musiał być niższy niż u mnie i dlatego sam się skopiował z CAS do stanu mojego auta. Gdyby było na odwrót to prawdopodobnie trzeba by było przebieg jakoś inaczej ustawiać. Jak widać przebieg u siebie mam zacny ;) ,więc pewnie większość liczników z allegro by podpasowała ;) NR LICZNIKA: 9220988-01
  5. Ten mod chodził mi od dawna po głowie. Może niebawem uda się zrealizować w 100%. Otóż kupiłem zegary w wersji HIGH - jak widać poniżej jest inny wyświetlacz, podświetlone tarczki wokół prędkościomierza i obrotościomierza oraz ruchomy wskaźnik ustawionej prędkości tempomatu (na zdjęciu nie widać). Mam nadzieję,że uda się poprawnie zakodować VIN do "nowych". Przebieg skopiował się sam niemal identycznie. Obecne: "Nowe":
  6. zakładam,że zerknąłeś chociaż pobieżnie w tematy w Galerii i postanowiłeś być oryginalny zakładając nowy w takim kształcie? :cry2: jakiś opis,zdjęcia,wysil się trochę ;) póki co to temat na śmietnik.
  7. gratuluję egzemplarza! :cool2: szkoda,że nie podjechałem wczoraj kilka km dalej to bym trafił na tą sesję (byłem w Maciejowej na rybce ;) ) :D
  8. Halfi,przecież to jest taki jak w 335d tylko ma wloty pod 2.0d
  9. Choćby wyglądem diametralnie różni się od ori. Poza tym odkąd go mam u siebie to nawet jeżdżąc dłużej po mieście dpf w ogóle się nie zapycha.cena teraz rzeczywiście "średnia".
  10. tłumik końcowy PERFORMANCE do silnika N47, licytacja ebay.de (jest wysyłka do Polski): http://www.ebay.de/itm/BMW-Performance-Endschalldampfer-Auspuff-3er-E90-E91-318d-320d-/231356697614
  11. z ciekawości - po czym wnosisz? blendę ma zwykłą m-pakietową ,a nie z M3, a łopatki ma też zwykłe z LCI. łopatki z M3 DKG są inne - mam je u siebie. moim zdaniem to zwykły polift m-pakiet.
  12. :duh: dokładnie jak Młody napisał. nie panikuj tylko pisz do kolegi Halfi to Ci wytłumaczy - montował już rozmaite konfiguracje kierownic tutaj na forum. ten spec z Torunia jakieś bzdury wygaduje.
  13. http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=289187 - mają ;)
  14. Kupiłeś E93? Pochwal się ;)
  15. no napisałem przecież : +10 do z-a-j-e-b-i-s-t-o-ś-c-i !!! :D
  16. to z jakim ciśnieniem jechać żeby wynik był w miarę zbliżony do realnego ?
  17. dzisiaj zamontowałem przed chłodnicą wloty powietrza tzw. air intake scoops. nie żebym wierzył,że cokolwiek to da,tymbardziej przy turbodieselu,ale powiedzmy,że jest to mod wizualny.bardzo mi się podoba w tej konfiguracji kolorystycznej. jakby ktoś był zainteresowany to całość łącznie z wysyłką do PL to koszt 45 USD. czas oczekiwania jakieś 7 dni.kilka fot z montażu i po.
  18. taka kierownica nie wychodziła w oryginale.kolorowe nici tylko w M3,ale tam z kolei nie było perforowanej skóry tylko cała gładka. ale jak ci się podoba taka konfiguracja to bierz,bo cena super! co do podłączenia to wszystko da radę ogarnąć.natomiast konretnie co i jak podłączyć to już pytaj jak będziesz miał konkretną kierownicę w łapie. poducha taka jak podałeś.
  19. no to zamień chrom w czerń,a tylne lampy w czerwień ;)
  20. fajnie wyszło.wstydu nie ma :)
  21. na 100% poliftowa - manetki są poliftowe. dobra cena jak za taki stan.
  22. ebay UK licytacja: 1. splitery carbonowe oryginalne do M3 E92 od 100 funtów: http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-BMW-e92-M3-carbon-fibre-m-performance-front-splitters-/221566882058 2.dyfuzor performance E92 licytacja od 50 funtów: http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-M3-Rear-Diffuser-E90-E92-Apron-/301342385152
  23. no, idą te beemki ostatnio....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.