Treść opublikowana przez kulfon3
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,no właśnie jakieś 30 minut zajęła mi i Tomkowi (Halfi) ta wymiana w moim aucie.Zrobiliśmy to jakoś przed wakacjami. Miałem takie objawy jak u Ciebie,czyli błąd pompy i niedziałająca funkcja REST. Szczotki były bardzo zużyte.Tak jak napisałeś - poprzedni właściciel nic z tym nie robił. Po wymianie wszystko działa :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
najlepsze jest to,że naprawa tej pompki to 30 min czasu i kilkanaście złotych na szczotki do wymiany.szkoda,że reszta napraw w BMW nie jest tak tania ;)
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Planujesz coś F -ajnego? ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! niektórzy mają to w serii ;) Nie wiem jaki był ori przebieg w nowych zegarach,ale po podłączeniu pojawił się ten co na zdjęciu.Z tego co chłopaki mówili to musiał być niższy niż u mnie i dlatego sam się skopiował z CAS do stanu mojego auta. Gdyby było na odwrót to prawdopodobnie trzeba by było przebieg jakoś inaczej ustawiać. Jak widać przebieg u siebie mam zacny ;) ,więc pewnie większość liczników z allegro by podpasowała ;) NR LICZNIKA: 9220988-01
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Ten mod chodził mi od dawna po głowie. Może niebawem uda się zrealizować w 100%. Otóż kupiłem zegary w wersji HIGH - jak widać poniżej jest inny wyświetlacz, podświetlone tarczki wokół prędkościomierza i obrotościomierza oraz ruchomy wskaźnik ustawionej prędkości tempomatu (na zdjęciu nie widać). Mam nadzieję,że uda się poprawnie zakodować VIN do "nowych". Przebieg skopiował się sam niemal identycznie. Obecne: "Nowe":
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
czarna :cool2:
-
BMW e90lci 318i Juniorkka
zakładam,że zerknąłeś chociaż pobieżnie w tematy w Galerii i postanowiłeś być oryginalny zakładając nowy w takim kształcie? :cry2: jakiś opis,zdjęcia,wysil się trochę ;) póki co to temat na śmietnik.
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
gratuluję egzemplarza! :cool2: szkoda,że nie podjechałem wczoraj kilka km dalej to bym trafił na tą sesję (byłem w Maciejowej na rybce ;) ) :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Halfi,przecież to jest taki jak w 335d tylko ma wloty pod 2.0d
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Choćby wyglądem diametralnie różni się od ori. Poza tym odkąd go mam u siebie to nawet jeżdżąc dłużej po mieście dpf w ogóle się nie zapycha.cena teraz rzeczywiście "średnia".
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
tłumik końcowy PERFORMANCE do silnika N47, licytacja ebay.de (jest wysyłka do Polski): http://www.ebay.de/itm/BMW-Performance-Endschalldampfer-Auspuff-3er-E90-E91-318d-320d-/231356697614
-
montqz kierownicy z lopatkami
z ciekawości - po czym wnosisz? blendę ma zwykłą m-pakietową ,a nie z M3, a łopatki ma też zwykłe z LCI. łopatki z M3 DKG są inne - mam je u siebie. moim zdaniem to zwykły polift m-pakiet.
-
montqz kierownicy z lopatkami
:duh: dokładnie jak Młody napisał. nie panikuj tylko pisz do kolegi Halfi to Ci wytłumaczy - montował już rozmaite konfiguracje kierownic tutaj na forum. ten spec z Torunia jakieś bzdury wygaduje.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=289187 - mają ;)
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Kupiłeś E93? Pochwal się ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no napisałem przecież : +10 do z-a-j-e-b-i-s-t-o-ś-c-i !!! :D
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
to z jakim ciśnieniem jechać żeby wynik był w miarę zbliżony do realnego ?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj zamontowałem przed chłodnicą wloty powietrza tzw. air intake scoops. nie żebym wierzył,że cokolwiek to da,tymbardziej przy turbodieselu,ale powiedzmy,że jest to mod wizualny.bardzo mi się podoba w tej konfiguracji kolorystycznej. jakby ktoś był zainteresowany to całość łącznie z wysyłką do PL to koszt 45 USD. czas oczekiwania jakieś 7 dni.kilka fot z montażu i po.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
taka kierownica nie wychodziła w oryginale.kolorowe nici tylko w M3,ale tam z kolei nie było perforowanej skóry tylko cała gładka. ale jak ci się podoba taka konfiguracja to bierz,bo cena super! co do podłączenia to wszystko da radę ogarnąć.natomiast konretnie co i jak podłączyć to już pytaj jak będziesz miał konkretną kierownicę w łapie. poducha taka jak podałeś.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
no to zamień chrom w czerń,a tylne lampy w czerwień ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
fajnie wyszło.wstydu nie ma :)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
na 100% poliftowa - manetki są poliftowe. dobra cena jak za taki stan.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ebay UK licytacja: 1. splitery carbonowe oryginalne do M3 E92 od 100 funtów: http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-BMW-e92-M3-carbon-fibre-m-performance-front-splitters-/221566882058 2.dyfuzor performance E92 licytacja od 50 funtów: http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-M3-Rear-Diffuser-E90-E92-Apron-/301342385152
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Hehe,Pozdro
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
no, idą te beemki ostatnio....