Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.po prostu nie mam problemów z mp3 obojętnie w jakiej jakości. możesz spróbować
  2. u mnie czyta bez problemu 320stki - ale nie ze sklepu google ;)
  3. gratki auta! co do mało pylących klocków to polecam ATE Ceramic.co do tarcz to jakbym jeszcze raz zmieniał to przynajmniej na przód brałbym oryginalne.
  4. w turbo dieselu daje - świetny wygląd. na pewno 250zł za kawałek blaszki to nie jest dobry interes. już lepiej czerwone za 45 USD. viewtopic.php?f=158&t=216265&start=195#p1915883
  5. E92 marzenie ! Dyfuzor sam montowałeś? W E90 trzeba lekko rzeźbić zderzak żeby go zamontować.Ciekawe jak jest w E92.
  6. no przecież :duh: sorry ;) Twoje koła lepsze
  7. ten śnieg to z tego roku??? :| :| :|
  8. wybierz dostępny n47. literka na końcu nieważna. mam u siebie w aucie C,ale apka chodzi pod bodajże A.
  9. Bmwhat z tym adapterem działa u mnie w pełni - w końcu to ten sam producent apki i adaptera. co do pozostałych programów do doprecyzuj jak byś chciał to połączyć? - nie wiem czy te programy mają możliwość połączenia się przez bluetooth z laptopa z adapterem w samochodzie.
  10. jak to ktoś mądry napisał: szukajcie a znajdziecie - po ponad miesiącu poszukiwań trafił się w dobrych piniądzach ;) dyfuzor PERFORMANCE :lol: :lol: :lol: brakuje bocznych plastików,ale ten szczegół i malowanie całości na czarny połysk ogarnę na wiosnę. jak znajdę czas na przycięcie zderzaka to pojutrze wrzucę to cudo na auto.
  11. spoilery robią robotę w tym aucie :cool2:
  12. Dzięki Mariusz.widziałem to ogłoszenie.gdyby cena nie zaczynała się od '2' to bym brał ;)
  13. póki co w sekcji dodatkowo płatne poza DPF jest jeszcze : SERVICE RESET, BATTERY (przypisanie nowego aku)
  14. eibach robi sprężyny dedykowane do XDRIVE,więc jak chcesz auto obniżyć to sobie możesz takie kupić: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=eibach+bmw+xdrive&bmatch=seng-v6-2-default-1021
  15. cena jest chora :) 4700 PLN u polskiego dystrybutora: http://www.mm-performance.pl/spoiler-dachowy-pokrywy-maski-bagaznika-design-urethan-wlokno-weglowe-carbon-p-879.html?cPath=32_33_407
  16. tak ,dokładnie to ta firma. moim zdaniem nie jest toporny.zdjęcie z tyłu może dawać takie wrażenie,ale z boku jest bardziej subtelny niż ten schnitzer. tu więcej zdjęć: http://www.3ddesign.jp/english/product_aero_E90_91.htm tutaj przy białym kolorze ten czarny pasek robi robotę,bo fajnie kontrastuje,ale może do czarnej wersji możnaby go zrobić w carbonie?
  17. w kwestii spoilerów dachowych do E91 to ogólnie jest bieda.nie widziałem nic ciekawego.od tego Schnitzera moim zdaniem ciekawszy jest ten: http://www.3ddesign.jp/pro_aero_images/E90E91/pro_aero_E91_ROOF01_800.jpg ale cena za niego jest abstrakcyjna :duh:
  18. myślałem o takim w wersji pod swój wydech,ale wizja ceł i vatu z tajwanu mnie zniechęcają do tego pomysłu. a co do błotników M3 jak ktoś nie ma takich znajomości jak Rivasi to może swoje oddać do przeróbki,ale jak to będzie wyglądać finalnie to nie mam pojęcia... http://www.ebay.de/itm/Einbau-BMW-e90-M3-Kiemen-Erstellung-Kiemenloch-alle-BMW-e90-Limo-Touring/251673709733?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D3e49bd8c4b854250a6a226e13d420c59%26pid%3D100033%26prg%3D20131017132637%26rk%3D4%26rkt%3D4%26sd%3D151381554875
  19. już myślałem,że przód zostanie jak jest ;) co do tylnego zderzaka to się z Tobą zgodzę.nie ma sensu kombinować.m-pakietowy jest ok, jedynie pomyślałbym o czymś takim: http://i.ebayimg.com/00/s/NzAwWDYwMA==/z/RwQAAOSwRLZT6xPB/$_57.JPG
  20. błotniki,progi z M3 i te słupki robią robotę :cool2: co do reszty to średnio mi się podoba,ale rozumiem,że projekt jest na etapie realizacji.zderzak przód został ze wzgl. na radar? no i pasażera gratuluję! ;)
  21. no to z tyłu masz teraz zderzak prawie m-pakiet ;) dobrze wyszło :cool2:
  22. podoba mi się i dlatego jakby robili takie do LCI Mpakiet to bym sobie kupił,ale nie ma ;)
  23. fakt,na piśmie nie jest,ale taką wartość widziałem też na niemieckich forach. pozdro :cool2:
  24. kolego, 90% odpowiedzi na Twoje pytania jest na tym forum.wystarczy 5 sekund szukania.... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=135544#p951906
  25. lepiej kupić ori dokładkę i pomalować w kolor zderzaka - tak jak masz zrobione :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.