Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Damp,tyle,że ja mam LCI - np.aktywne zagłówki.u Ciebie tego nie ma raczej,nie?
  2. napisałem PW,żeby tutaj nie śmiecić.
  3. Damp, a na czarny komplet nie chcesz się zamienić? :)
  4. punktowe usługi s-plus mogą Cię kosztować więcej niż lakierowanie całego elementu.no chyba,że robisz to na firmę itp.
  5. cud miód. widziałbym tu jeszcze dyfuzor performance ;)
  6. kulfon3 odpowiedział(a) na virek_kk temat w E90, E91, E92, E93
    nie każdy tak ogarnia ten temat,więc chciałem doprecyzować.co do merytoryczności przecież nic nie kwestionuję si? ;) no to który? 5W30 czy 5W40? u siebie akurat aktualnie latam na tym Amsoilu 5w40 i zastanawiam się czy przy nim zostać czy zmienić na Amsoil 5W30 albo jakąś inna markę.
  7. kulfon3 odpowiedział(a) na virek_kk temat w E90, E91, E92, E93
    Co do AMSOIL - nie pomyliłeś się? AEL to chyba 5W30 ,a napisałeś 5W40. Ztego co widzę to AEL ma oznaczenie 5W30. :?: :?: Źródło wątpliwości: http://pro-choice.pl/5w30-ael-european-car-formula-synthetic-dpf-5l-p-423.html http://pro-choice.pl/5w40-afl-european-100-synthetic-5l-p-422.html Pozdro
  8. wygląda na to,że są to zaciski BREMBO,więc może w allegro tą drogą popróbuj.
  9. zestaw UŻYWANY do swapu hamulców z E90 335i za 1500zł: http://allegro.pl/bmw-e90-335-335i-kompletne-hamulce-tyl-przod-swap-i4747762791.html
  10. :cool2: najbardziej podobają mi się zdjęcia środka ;)
  11. Acha,a jaka tam jest skrzynia? Bo bezpieczny moment to podobno 400Nm.chyba,że konwerter był wymieniany na mocniejszy
  12. coś jeszcze było w tym aucie modzone,że tyle kuni i niutków wyszło?
  13. allegro :) ok.miesiąca sprawdzałem codziennie ;)
  14. Dyskusja ciekawa,ale kolejny mega OFF TOPIC się robi...
  15. Dzięki Mariusz,trochę go szukałem, ale się udało :cool2: no taki jest właśnie plan na wiosnę :)
  16. czyli moc ta sama? 177?
  17. to było pytanie do kolegi qwertykk ;)
  18. masz na myśli silnik 184km? taka zamiana nie jest raczej plug&play
  19. miałeś dać znać ;) widziałem na ich fb zdjęcie,na którym było ją widać,ale nie wiedziałem,że to Twoja :cool2:
  20. wagowo w skupie złomu taki tłumik to jakieś 5-6zł ;) a Ty masz jeszcze e90? ;) numer części jest inny i podejrzewam,że rozmieszczenie zaczepów inne,więc raczej nie ma sensu przerabiać. najwyraźniej nie jest to oferta dla Ciebie :duh:
  21. no wiesz, jest to część używana i to widać. ważne,żeby mechanicznie był ok.te naloty na rurkach można elegancko wypolerować. moim zdaniem cena super.
  22. BMW E92 320d wydech PERFORMANCE - 999zł !!!!!!!!!! http://allegro.pl/bmw-320d-e92-tlumik-uklad-wydechowy-mperformance-i4787151089.html
  23. kulfon3 odpowiedział(a) na devik temat w Galeria - nasze samochody
    ładny kolrek i plus za zderzaki,ale brewki to zło :nienie: poza tym szerokości :cool2:
  24. dzięki,moje auto to taki Performance dla ubogich,stąd tylko 16tki ;) :cool2: u Ciebie też by taki dyfuzor pasował ;) Dzięki. nie zauważyłem żadnych minusów.te tuleje są jedynie nieznacznie sztywniejsze od ori.na pewno są trwalsze. jakbym założył żółte to wtedy mogłoby coś innego rzeczywiście bardziej się eksploatować,ale przy czerwonych jest wszystko :cool2:
  25. wątek paneli zamknięty ;), a że dzisiaj piękna pogoda to udało mi się trochę auto ogarnąć na zimę. jakiś czas temu pomalowane zaciski: no i wpadł nowy mod - małe porównanie z wiosny M-PAKIET: i od dzisiaj do wydechu PERFORMANCE dołączył dyfuzor PERFORMANCE: w zakupionym dyfuzorze nie było bocznych zaślepek,a ponieważ ich cena to jakieś 230zł sztuka :duh: , więc okleiłem te miejsca folią carbon. w takim stanie dyfuzor dotrwa do wiosny.wtedy planuję małego moda zamast okleiny carbon,no i przede wszystkim pomaluję go na czarny połysk.mam wrażenie,że dyfuzor PERFORMANCE jest jakby węższy,więc bardziej widoczna jest pucha tłumika oraz hak. tak czy owak polowałem na tego moda długo i w końcu się udało. jedyne co jeszcze na zewnątrz MOŻE kiedyś wpadnie to jakieś większe koło np. 17' max :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.