Treść opublikowana przez kulfon3
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Damp,tyle,że ja mam LCI - np.aktywne zagłówki.u Ciebie tego nie ma raczej,nie?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
napisałem PW,żeby tutaj nie śmiecić.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Damp, a na czarny komplet nie chcesz się zamienić? :)
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
punktowe usługi s-plus mogą Cię kosztować więcej niż lakierowanie całego elementu.no chyba,że robisz to na firmę itp.
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
cud miód. widziałbym tu jeszcze dyfuzor performance ;)
-
[e90] Jaki olej?
nie każdy tak ogarnia ten temat,więc chciałem doprecyzować.co do merytoryczności przecież nic nie kwestionuję si? ;) no to który? 5W30 czy 5W40? u siebie akurat aktualnie latam na tym Amsoilu 5w40 i zastanawiam się czy przy nim zostać czy zmienić na Amsoil 5W30 albo jakąś inna markę.
-
[e90] Jaki olej?
Co do AMSOIL - nie pomyliłeś się? AEL to chyba 5W30 ,a napisałeś 5W40. Ztego co widzę to AEL ma oznaczenie 5W30. :?: :?: Źródło wątpliwości: http://pro-choice.pl/5w30-ael-european-car-formula-synthetic-dpf-5l-p-423.html http://pro-choice.pl/5w40-afl-european-100-synthetic-5l-p-422.html Pozdro
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
wygląda na to,że są to zaciski BREMBO,więc może w allegro tą drogą popróbuj.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
zestaw UŻYWANY do swapu hamulców z E90 335i za 1500zł: http://allegro.pl/bmw-e90-335-335i-kompletne-hamulce-tyl-przod-swap-i4747762791.html
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
:cool2: najbardziej podobają mi się zdjęcia środka ;)
-
chip tuning - wykres
Acha,a jaka tam jest skrzynia? Bo bezpieczny moment to podobno 400Nm.chyba,że konwerter był wymieniany na mocniejszy
-
chip tuning - wykres
coś jeszcze było w tym aucie modzone,że tyle kuni i niutków wyszło?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
allegro :) ok.miesiąca sprawdzałem codziennie ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dyskusja ciekawa,ale kolejny mega OFF TOPIC się robi...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki Mariusz,trochę go szukałem, ale się udało :cool2: no taki jest właśnie plan na wiosnę :)
-
BMW e90 nr silnika N47D20C - zmiana silnika
czyli moc ta sama? 177?
-
BMW e90 nr silnika N47D20C - zmiana silnika
to było pytanie do kolegi qwertykk ;)
-
BMW e90 nr silnika N47D20C - zmiana silnika
masz na myśli silnik 184km? taka zamiana nie jest raczej plug&play
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
miałeś dać znać ;) widziałem na ich fb zdjęcie,na którym było ją widać,ale nie wiedziałem,że to Twoja :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
wagowo w skupie złomu taki tłumik to jakieś 5-6zł ;) a Ty masz jeszcze e90? ;) numer części jest inny i podejrzewam,że rozmieszczenie zaczepów inne,więc raczej nie ma sensu przerabiać. najwyraźniej nie jest to oferta dla Ciebie :duh:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
no wiesz, jest to część używana i to widać. ważne,żeby mechanicznie był ok.te naloty na rurkach można elegancko wypolerować. moim zdaniem cena super.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
BMW E92 320d wydech PERFORMANCE - 999zł !!!!!!!!!! http://allegro.pl/bmw-320d-e92-tlumik-uklad-wydechowy-mperformance-i4787151089.html
-
E90 M-SPORT
ładny kolrek i plus za zderzaki,ale brewki to zło :nienie: poza tym szerokości :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki,moje auto to taki Performance dla ubogich,stąd tylko 16tki ;) :cool2: u Ciebie też by taki dyfuzor pasował ;) Dzięki. nie zauważyłem żadnych minusów.te tuleje są jedynie nieznacznie sztywniejsze od ori.na pewno są trwalsze. jakbym założył żółte to wtedy mogłoby coś innego rzeczywiście bardziej się eksploatować,ale przy czerwonych jest wszystko :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
wątek paneli zamknięty ;), a że dzisiaj piękna pogoda to udało mi się trochę auto ogarnąć na zimę. jakiś czas temu pomalowane zaciski: no i wpadł nowy mod - małe porównanie z wiosny M-PAKIET: i od dzisiaj do wydechu PERFORMANCE dołączył dyfuzor PERFORMANCE: w zakupionym dyfuzorze nie było bocznych zaślepek,a ponieważ ich cena to jakieś 230zł sztuka :duh: , więc okleiłem te miejsca folią carbon. w takim stanie dyfuzor dotrwa do wiosny.wtedy planuję małego moda zamast okleiny carbon,no i przede wszystkim pomaluję go na czarny połysk.mam wrażenie,że dyfuzor PERFORMANCE jest jakby węższy,więc bardziej widoczna jest pucha tłumika oraz hak. tak czy owak polowałem na tego moda długo i w końcu się udało. jedyne co jeszcze na zewnątrz MOŻE kiedyś wpadnie to jakieś większe koło np. 17' max :D